Kako da resim ovaj na izgled beznacajan problem?

U

uplasena

Gost
Imam decka u Novom Sadu,tamo studira. Ja sam iz jednog mesta koje je udaljeno od ns-a jedno sat vremena voznje. Problem je sto mi rodtitelji ne daju da idem u ns dok se ne zavrsi skola posto su mi ocene jaaako lose... Ali ja ga nisam videla vec dva meseca,a u vezi smo oko godinu dana a da moji roditelji ne znaju za to jer je mnogo stariji od mene. Jedini izlaz je da odem do ns-a posto on ne moze da dodje do mog mesta,ima jako puno obaveza! Kako da slazem roditelje(sta da im kazem-gde sam?)a da ipak odem u ns na jedno popodne? Molim vas-ocajna sam
 
jadno moje dete kakvog idiota si nashla kada sebi dopushta da se ti zbog njega toliko cimash i rizikujesh popravni ispit + lazesh svoje roditelje.....i zashto on kao toliko stariji nije spreman da se zrtvuje jednako za tebe...ipak je mushko zar ne???
da si meni kojim sluchajem tako doshla dobro bi te istukao i poslao nazad....toliko
 
uplasena:
Imam decka u Novom Sadu,tamo studira. Ja sam iz jednog mesta koje je udaljeno od ns-a jedno sat vremena voznje. Problem je sto mi rodtitelji ne daju da idem u ns dok se ne zavrsi skola posto su mi ocene jaaako lose... Ali ja ga nisam videla vec dva meseca,a u vezi smo oko godinu dana a da moji roditelji ne znaju za to jer je mnogo stariji od mene. Jedini izlaz je da odem do ns-a posto on ne moze da dodje do mog mesta,ima jako puno obaveza! Kako da slazem roditelje(sta da im kazem-gde sam?)a da ipak odem u ns na jedno popodne? Molim vas-ocajna sam

I ja sam studirala u drugom gradu (Bgd) i to je otprilike ta razdaljina. Koja je verovatnoca da je on proveo dva meseca u NS bez dolazenja kuci? Vrlo mala, decko te opasno laze. Mozda ne zna kako da raskine sa tobom. Pokusaj se da se raspitas da li je dolazio... Cak se i godisnje doba promenilo, pa valjda je dolazio da uzme garderobu...
 
goodday:
jadno moje dete kakvog idiota si nashla kada sebi dopushta da se ti zbog njega toliko cimash i rizikujesh popravni ispit + lazesh svoje roditelje.....i zashto on kao toliko stariji nije spreman da se zrtvuje jednako za tebe...ipak je mushko zar ne???
da si meni kojim sluchajem tako doshla dobro bi te istukao i poslao nazad....toliko


:!: :!: :!:

Devojcice, njemu nije stalo do tebe... Da mu je stalo dolazio bi minimum jednom nedeljno... Obaveze??? Ma daj...
Posle izvesnog vremena, saznaces da te je prevario i onda ces kukati kako su muskarci stoka, kako im ne treba verovati... bla, bla, bla, bla...
 
uplasena:
Imam decka u Novom Sadu,tamo studira. Ja sam iz jednog mesta koje je udaljeno od ns-a jedno sat vremena voznje. Problem je sto mi rodtitelji ne daju da idem u ns dok se ne zavrsi skola posto su mi ocene jaaako lose... Ali ja ga nisam videla vec dva meseca,a u vezi smo oko godinu dana a da moji roditelji ne znaju za to jer je mnogo stariji od mene. Jedini izlaz je da odem do ns-a posto on ne moze da dodje do mog mesta,ima jako puno obaveza! Kako da slazem roditelje(sta da im kazem-gde sam?)a da ipak odem u ns na jedno popodne? Molim vas-ocajna sam

On,bre, da je neki muskarac,bi dosao kod tebe.Ekstra,sto je,kako kazes,mnogo stariji.Sve mislim da te zavlaci u veliku bedu,a ti sad vidi sama.Mene bi na njegovom mestu jako razocarala.
 

Back
Top