SNS` tuce babu`

27E

Legenda
Poruka
52.416
toma moze lako da obori vladu, neka vrati mandate najvecoj opozicionoj stranci, i kratko posle toga .....

dokle moze da ide opsednutost loseg, odrecenog, deteta SNS roditeljom SRS

pripisivanje carobnih moc SRSui i okrivljavanje za sve i svasta, podseca me na slucaj u mirijevu kada je unuk, narkoman, redovno tukao sopstvenu babu i otimao joj pensiju. to, kao i ovo, naravno da nema buducnost
 
onaj djuka se lepo razotkrio ovde, mimo dobrih forumaskih manira da se koriste nikovi, pa mi pada na pamet da mu kolega, Alekasandar3, nije a.vucic?

na vucuca kao politicara sam uvek blagonaklono gledao, mozda i bez razloga, jer sam hteo da u njemu vidim ono sto se trudio da predstavlja, sad, kad je promenio plocu, ne bih da ga odmah satanizujem, ali odmaze on sam
 
najnovije saopstenje odmetnute grupe laznih polsnika

`za iznenadne, nenajavljene snezne padavine, su najodgovorniji vadikali, koji prikriveno zastupaju interes rezima da zaima potraje sto duze, cime bi se opravdalo novo zaduzivanje srbije, za uvoz jabuka i sl a u dobrobit uvoznickog lobija i u stetu tzv srpskog seljaka`
 
toma moze lako da obori vladu, neka vrati mandate najvecoj opozicionoj stranci, i kratko posle toga .....

dokle moze da ide opsednutost loseg, odrecenog, deteta SNS roditeljom SRS

pripisivanje carobnih moc SRSui i okrivljavanje za sve i svasta, podseca me na slucaj u mirijevu kada je unuk, narkoman, redovno tukao sopstvenu babu i otimao joj pensiju. to, kao i ovo, naravno da nema buducnost

Ja se slažem da treba da se vrate mandati ali ovo što ti radiš to je bezobrazluk bez presedana, uplitati privatne porodične stvari među političke mandate stvarno je i nisko i bezobrazno.:manikir:
 
Ja se slažem da treba da se vrate mandati ali ovo što ti radiš to je bezobrazluk bez presedana, uplitati privatne porodične stvari među političke mandate stvarno je i nisko i bezobrazno.:manikir:

to je jedan tuzan primer, ali smo sam naveo na sta me podseca aktivnost tominih ovde,

polako se priblizavaju cedistima, po manirima

doduse ovom dj***. moze se pola bezobrazluka oprostiti na mlados,

naucice, tezim putem doduse, a mozda i bude kasno.

radio bi on meni u buducoj slobodnoj srbiji kao kontrolor parking satova, a ne da se na forumu izivljava i to na kome na opoziciji. pa to je najjasniji dokaz da ima aspiracije na rezimsku platnu listu. pun je on para cim ne mora nesto konkretno da radi, nego ovde zaprduje.

a narkoman sa pocetka, pa sigurno nije vadikal, cak je verovatno da je jurisao na skupstinu, da nekom nesto pokaze, za bolje sutra i `cist vazduh`, protiv komunista.
gde li je danas? nema puno opcija.
 
baba je simbol

simbol naroda, roditelja, starije generacije koja se istrosila gradeci socijalizam, tzv `*********`

decko je simbol mladog, novog, tzv `demokratskog`, liberalnog, uzmi sta mozes, dok ima, radi samno ako moras

a toma, pa samo je promenuoa stranu , sa babe presao na bijenje babe
 

Back
Top