Nestorović je SNS čovek

On ti je vuciceva muva. Kao ovaj preleteo iz njegove stranke pa sns osvaja beograd nije nego sijemuga djura. prvo bila prica kao nestorovic ce sa sns da osvoji beograd a kad su videli da ce izgubiti glasace onda se odustalo pa smisljeno da preleti iz njegove stranke samo onoliko ljudi sa njegove liste kolko je potrebno a da ovaj nestorovic ostane opozicija da ne izgubi glasace i da ne bude provaljen. to je sve smisljeno da bi sns uzeo beograd a da kao ovaj bude opozicija
Mislim da ti je Slaven lepo objasnio , Jerković je išao od jedne do druge stranke i nudio se da bude njihov kandidat. Tako se i ponudio Nestoroviću a ovaj ga odbio . Međutim pred izbore pozvao ga je Pavlović sa željom da ga stranka MI prihvati , kasnije su taj Pavlovićev predlog prihvatili i ostali članovi stranke i Jerković je postao član . Prema tome to je bila greška gospodina Pavlovića jer je on imao drugačije ideje no postoji odgovornost i ostalih članova koji su prihvatili njegov predlog.
Međutim tu dolazimo do suštine; izgleda da si ti u svojoj glavi pobrkao mentalne sklopove poluljudi poput Ćute ili one lopurde Đilasa i rumunjske raspuštenice tog nekog polusveta od gore majke i rđavog oca sa gospodinom Pavlovićem koji ima uvaženi renome kao stručnjak i moralan čovek , osoba sa poštovanim porodičnim pedigreom. On sebi nikada ali baš nikada ne bi dopustio ni u pomisi takva jajarenja, on zasigurno ne poseduje umišljaj te šičardžiske kombinatorike kao pomenuti koji čim ustanu pomisle; " Koga ću danas da zahebem".
 
Mislim da ti je Slaven lepo objasnio , Jerković je išao od jedne do druge stranke i nudio se da bude njihov kandidat. Tako se i ponudio Nestoroviću a ovaj ga odbio . Međutim pred izbore pozvao ga je Pavlović sa željom da ga stranka MI prihvati , kasnije su taj Pavlovićev predlog prihvatili i ostali članovi stranke i Jerković je postao član . Prema tome to je bila greška gospodina Pavlovića jer je on imao drugačije ideje no postoji odgovornost i ostalih članova koji su prihvatili njegov predlog.

Nije to bilo samo zbog autoriteta Branka Pavlovića, već i prosto zbog toga što im jeste realno trebalo neko ime za Beograd. Nije mogao Nestorović da bude još i kandidat za gradonačelnika; bilo je donekle i, da se izrazimo, daj šta daš.
 
Kod ljudi koji su glasali za listu zato što predstavljaju najveće iznenađenje ovih izbora vlada jedna euforija, ali mislim da oni nisu svesni svih poteškoća koje predstavlja kretanje od nule.

Iskustvo sa Jerkovićem treba da bude vrlo jasan ukazatelj. Njima je krenulo gore nego Raduloviću, koji je napravio svinjac sa svojim poslanicima i odbornicima. Krenula je prva deoba već po predaji liste.

Možemo da se kladimo da će toga biti još na pretek. Neće imati infrastrukturu i način za Bering kandidata i ljudi sa odborničkih lista te opcije će biti najslabija karika za preletanje, potkupljuvanje ako li glas zafali i slično.

To je nešto čega, nažalost, nije svesno očigledno ni 7 osnivača.
 

Back
Top