Dosta vise LUDOSTI i Propadanja nase BUDUCNOSTI u zemlji zvanoj SRBIJA!!!

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Ja licno ne znam kako je vama ali meni je jednostavno STVARNO VISE DOSTA toga UNISTAVANJA moje licne BUDUCNOSTI i zatiranja mojih licnih korenova i unistavanja moje i buducih generacija BUDUCNOSTI u toj SRBIJI. Za mene ne POSTOJI ni jedna druga veca Vrednost na ovom SVETU i u ovoj EVROPI od te ZLATNE moje SRBIJE koja je zasad samo u mojim snovima i masti!Nije mi jasno svi ti nasi POLITICARI sa svim tim svojim "LAZNIM" obecanjima kako ih nije sramota i kako smeju uopste vise ZIVI da se pojave i u OCI pogledaju taj nas Srbski napaceni,ozalosceni,blagi,narod! Dosta vise,DOSTA vise i Evrope i svega,mi smo EVROPLJANI,niti smo mi sta vise niti manje vredni ako zastupamo svoj nacionalni Interes vec mozemo samo biti visi u DUGFU i ObavEZI prema svom jadnom i napacenom NARODU SRBSKOM!!!
Sve treba da vas bude SRAMOTA,svi se nesto zalazete za neke partije a za SRBIJU????????????????????? KOja je to partija Vrednija nego SRBIJA???
Dokle smo to mi stigli da se LOPOVI izmedju prepucavaju koji je bolji i pravedniji od njih a nas jadni prosti narod nezna da uvidi tu igru podmuklih DOSTA VISE DOSTA!!! Gde je ta naucena i civilizovana OMLADINA koja koliko vidim ne moze ni preko Interneta da se udruzi da radi pa barem i malo u interesu SRBIJE te nase MAJKE SVETE iz koje smo svi ponikli!!! Pa ima nas svakakvih neki su bolji u nekim stvarima nego neki drugi ali to nije razlog nekoga nepostovati i neceniti jer imamo istu MAJKU koja se zove SRBIJA!!!
Zar nevidite DRAGA BRACO i SESTRE kako se u ovoj KRSTI uvek iste teme govore i kako vas ZALUDJUJU dovode do te mere "NEMARNOSTI" da vas vise nista neinteresuje tj. nista vise nema vasu paznju!!!
Svakakve gluposti i malverzacije se napominju tako da se vremenom kako bih rekao nas narod "OTUPI" na CINJENICNU ISTINU.

Srbiji su potrebni mladi kadrovi,preporoda i napredne misli u smislu NAPREDka i RAZVOJA ocuvanja NACIONALNE SVESTI kao NACIJE i NACIONA. Inace u protivnom nama predstoji NESTANAK kako BIOLOSKI tako i ISTORIJSKI!!!
Shvatite me,LAZNI SU i TADIC i NIKOLIC i SVI OSTALI VI OMLADINA terba da se organizujete i pokrenete VASE INTERESE inace i vama se sve gubi.Mozda me neko shvaca a mozda i ne ali kasnije moze biti kasno jer ZIVOT nestoji vec IDE i to puno brze nego sto neko misli,a kad neke stvari budu jasne "PROSAO BRZI VOZ" je kasno!

ZIVELA SRBIJA

SPAS SRBIJE

Srecna Nova godina 2009 z:dm5: z:dm: z:dm4: z:dd:
 
Komunisti su odrasli u svom svetu VREDNOSTI i POSTOVANJA ovi danas odrastaju bez imalo VREDNOSTI i POSTOVANJA.
Tako je Druze !
...more to je vise za muskarce...zene su pametnije :)

More je i za zene i za muskarce a ne samo za muskarce. Svi se brckamo u njemu.
Sto se tice zena, pa pogledaj Drugaricu Jovanku iz mladjih dana. Veoma pozeljna. I ja bih odabrao Drugaricu Jovanku da sam bio na mjestu Druga Tita - pokojnog.
 

Back
Top