Osoba kao instrument?

Da li ste ikada koristili drugu osobu, devojku npr., samo kao instrument da se pokazete pred drustvom ili samo da popunite rupe u sopstvenom egu?
Mislim na "vezu" bez nekih emocija, onako cisto "hocu i ja da nadjem neku/nekog"?

Vecina ljudi i funkcionise na tom principu. Uopste im nije bitno s kim su, vazno je samo da nisu sami, da imaju s kim da provedu NG ili rodjendan, ili u krajnjoj liniji da se dokopaju koliko toliko redovnog sexa.
Hej, pa to uopste nije nerazumno! :neutral:
 
missim, valjda se i odnos zasniva na dopunjavanju...a razmisljati ko koga koristi??? jel to znaci da ljubav sve opravdavaa ako je nema veza je iz koristoljublja???pa ne bih ja to tako rekla....ja znam zasto sam sa njim, on zna zasto je samnom....oboje smo odrasli....iiii???? ko ce lupati glavu oko svake sitnice u zivotu.....
 
Da li ste ikada koristili drugu osobu, devojku npr., samo kao instrument da se pokazete pred drustvom ili samo da popunite rupe u sopstvenom egu?
Mislim na "vezu" bez nekih emocija, onako cisto "hocu i ja da nadjem neku/nekog"?

Normalno, to uvek radim.
Kad god hocu da smuvam neku sto ne obraca pažnju na mene, ja izađem u grad sa nekom ekstra ribom i stanem blizu nje.
I odmah se upeca.
Prosto ko pasulj.
:neutral:
 
Da li ste ikada koristili drugu osobu, devojku npr., samo kao instrument da se pokazete pred drustvom ili samo da popunite rupe u sopstvenom egu?
Mislim na "vezu" bez nekih emocija, onako cisto "hocu i ja da nadjem neku/nekog"?

У седмом основне. Али, тад нисам била свесна да је то ово.
Био је баш сладак дечко и све су се ложиле на њега...
 
Pa ceo sistem u Srbiji funkcioniše na taj način,svi gledaju da se nekom uvale iz neke koristi,šta ćeš kad smo jadna zemlja,a što se tiče muško-ženskih odnosa,pa daj mi neku javnu curu koja je sa nekim čisto iz ljubavi,daj molim te,koga više zanima ljubav to bledo sve ko krpa....U ovoj odvratnoj zemlji korist je najveća korist sve su ostalo nijanse....Nemoj da se ljute cure ali tako je,verovatno ima i obrnutih slučajeva.
Poz.!!!
 

Back
Top