ЗБОР...ко си сад ова браћа?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Случајно сам налетео на овај сајт,да ли су ово љотићевци или неки нови окрет?:dontunderstand:
Е немој сад Стефане да фолираш (?).... Добро знаш ко је садашњи вођа Збора: твој брат из твоје Цркве - С. Мркаја. Први председник био је Ћућа, а онда ја (око 2 године). Садашњи Збор је настављач Љотићеве идеологије уз одбацивање неких заблуда које је он имао (југословенство, равноправност сталежа, итд.).
 
Немам појма...сад ми је јасније...господару.......и ти си у збору или си наци? Не могу да се сетим...
Био сам председник Збора а сада "Све за Отаџбину!".....шта ти је ово "наци"?...националиста или нациста?....Далеко било, нисам нациста.
 
Брате мој, не буди смешан. То су (за сада) мале групе људи, који не праве неке велике акције где је потребно новца.

Male ce i da ostanu, ako razmishljaju poput tebe. Ko je god jednom napustio monarhiju, nije je vracao, pa nece ni Srbija ni Rusija. A shto se Boga tiche, bojim se da ga nema ili je zao kad dopushta tolike nepravde u svetu, a neke i sam stvara (elementarne nepogode).
 
Male ce i da ostanu, ako razmishljaju poput tebe. Ko je god jednom napustio monarhiju, nije je vracao, pa nece ni Srbija ni Rusija. A shto se Boga tiche, bojim se da ga nema ili je zao kad dopushta tolike nepravde u svetu, a neke i sam stvara (elementarne nepogode).
Па и не мора да буде монархија у Србији. Већ сам ти о овоме писао на другој теми...
Постоје и други теократски модели као нпр."принцип вођства".
А за Русију постоји сигурно пророчанство дато Духом Светим, и тамо ће се успоставити самодржавна царска власт.
Бог није зао, не причај такве глупости...Људи сами навлаче на себе беду због својих грехова.
 
Па и не мора да буде монархија у Србији. Већ сам ти о овоме писао на другој теми...
Постоје и други теократски модели као нпр."принцип вођства".
А за Русију постоји сигурно пророчанство дато Духом Светим, и тамо ће се успоставити самодржавна царска власт.
Бог није зао, не причај такве глупости...Људи сами навлаче на себе беду због својих грехова.

Mislish da su Amerikanci manje greshni od ljudi u Somaliji?
 
Mislish da su Amerikanci manje greshni od ljudi u Somaliji?
Ако се изјашњаваш као хришћанин, онда не сумњај у Божију Промисао.
Бог је многомилостив и дуготрпељив. Не глорификујем ниједан народ, јер не постоје "добри" и "лоши" народи, већ само појединачно људи.
Зашто Американци мање страдају? Бог зна. А ја само знам да би и Содом и Гомор били поштеђени да је било бар 10 праведника.
Вероватно да и у Америци има још праведника, па због њих Господ не шаље гнев на цео народ.
 
Dogovara se Zbor da se peke rakija i kole svinjka
Svinja.thumbnail.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top