Braca i sestre

>Prue<

Zainteresovan član
Poruka
127
Imate li brata ili sestru,kako se zovu,koje su god,kako se sa njima slazete?
Imam mladju sestru(sa kojom se super slazem,ponekad se posvadjamo),i mladjeg brata(koji me smara u svakom slobodnom trenutku).
Dakle....
 
Mladji su uvek problem jel da?
Moj mladji bata se uvek dere,kad ga prebijem,on se zali kevi ,pa se ona dere na mene....a mali je filozof nevidjeni,pravi se pametan non-stop.Smooor sve u svemu.
 
>Prue&lt:
Imate li brata ili sestru,kako se zovu,koje su god,kako se sa njima slazete?
Imam mladju sestru(sa kojom se super slazem,ponekad se posvadjamo),i mladjeg brata(koji me smara u svakom slobodnom trenutku).
Dakle....
Imam sestru mladju 3 god.ali odlicno se slazemo,dobro nekad se malo posvadjamo ali sta ces..mora se i to
 
Ja sam bas ovih dana planirala da postavim ovakvu temu... jer imam mladju sestru (11) koju ne podnosim... I vec mislim da nisam normalna... za tih 11 godina njenog zivota na prste se mogu nabrojati dani kad smo se nas dve super slagale... kao da se ne volimo... mislila sam proci ce, proci, ali ne prolazi eto 11 godina. Uzas... probala sam i na fin nacin s njom, i obrnutu psihologiju :D ali nista ne pali... svadjamo se i jednostavno ne gotivimo jedna drugu... :roll:
 
Ja imam mladju sestru. mladja je od mene 8 godina. Sve je super i COOL,...ali kad je dohvate bubice,...PRAVA NAPAST!!! A sto je najgore prava tuzibaba!!! I uvek je po njenom! E more treba da slusa starije a ne mi mladje! Ufff,... Samo se nerviram! Grrrrr :evil:
 

Back
Top