HITNO avio karta za Kork

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa pozovi neku od agencija specijalizovanih za avio-prevoz, i najbolje kod vise njih proveri cene, mogu da budu razlike.Povoljnost agencije nije u tome da ti kartu naplati skuplje ili jeftinije, vec u sposobnosi operatera da pronadje najpovoljniju, najbrzu i najjeftiniju varijantu (posto presedas), a oni iovako dobijaju % od karte od avio kompanije.
Zavidim ti ako ides u Kork, grad je predivan u oblasti Munster koja je najlepsi deo Iske, kosmopolitski centar i steciste bogatih stranaca, koji se ovde naseljvaju zbog ugodne klime i lepe prirode, a u njemu zivi i cuveni ehgleski glumac Dzeremi Ajrons, u dvorcu iz 15. veka! Toliko, izvini malo na prosirivanju teme.
p.s. spisak nekih agencija imas registrovan na Krstarici, pa pocni odatle.
 
fORA je u tome sto ja nisam u Srbiji pa je to malo nezgodno zvat agencije no dobro snacu se nekako.Znas kontaktirala sam dosta agencija preko neta koje imaju web i e-mail al svi su tako zauzeti da jednostavno nemogu odgovorit na postu. :lol:
A sto se tice Irske sta reci bila sam prije tamo,jako lepa zemlja :D :lol: nista vodim i tebe :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top