Албрајтова одобрава санкције које су убиле пола милиона ирачких деца

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
На питање да ли је вредно пола милиона ирачких деца који су умрели због сакција (која је она са клинтоном увела), мртво ладно каже да је вредно.

То је албрајтова која се љубила са тачијем и харадинајем, за добро обављен посао у убијању Срба. Албрајтова је омиљена код кандићке, лдп, дс (позивали су и холбрука да га угосте и да му уруче медаљу). Они који хоће да униште Србију. Уместо на доживотну робију, они су на слободи да нама Србима стављају омчу око врата.

albright_thaci.jpg
 
Pa tu su Srbi krivi. Da je neki glupi Srbi nisu stekovali i spasili od krematorijuma kad je ona bila dete mnogo dece a medju nima i nase ( setimo se beba iz Banja Luke ) bi danas bilo zivo.

То је велики грех био да се спасе сотона.
 
Pola miliona Irackih deca??? OP prvo nauci pravopis i gramatiku Srpskoga jezika pa onda postuj svetku politicku filozofiju.

Велика ствар ти је граматичка грешка. А што олбрајтова је геноцидна, то ти није велика ствар.
 
Nece se vracati ako Hilari pobedi na izborima.

I sada mi treba godinu dana unapred da počnemo da kukamo, zbog nečega što se, poprilično verobvatno, neće ni desiti?! Glavu gore i mi idemo napred, Olbrajtova nas ne tangira. Tek ako se ponovo stvori problem sa njom, e onda trebamo ponovo otvoriti temu da pišemo koliko je svi mrzimo.
 
I sada mi treba godinu dana unapred da počnemo da kukamo, zbog nečega što se, poprilično verobvatno, neće ni desiti?! Glavu gore i mi idemo napred, Olbrajtova nas ne tangira. Tek ako se ponovo stvori problem sa njom, e onda trebamo ponovo otvoriti temu da pišemo koliko je svi mrzimo.
Kako godinu dana covece..Septembar mesec je u pitanju
 
DS sa famoznim NVO i LDP može porediti samo idiot!

Olbrajtova se pokazala ko je i šta je, kao i mnogi iz tadašnje Klintonove administracije. Koliko još treba da joj se iščuđavamo? Ona treba da postane deo mračne srpske istorije, a ne da nam se konstantno vraća u sadašnjost!

Само идиоти могу негирати поређење дс са лдп и антисрпским нво. Олбрајтову антисрпску политику водe сви председнички кандидати.

„Радио Слободна Европа”, уредник Миљан Кошетић, време: 18 часова, 3. мај 1999, када је НАТО пакт са нашег неба сејао смрт, убијао децу и жене, бомбардовао болнице и фабрике, „Слободна Европа” преноси:

„Српски опорбени политичар Зоран Ђинђић изјавио је у интервјуу за данашњи број израелског дневника ”Харец„ да ће Милошевић за два, три тједна прихватити НАТО-ове захтеве, наводећи да је то последица страшних удара НАТО-а које, како је рекао, треба наставити.”

„Milo Đukanović i Zoran Djindjic:
”Не смете потписати мировни споразум док је милошевић на власти„:
”If the war ends with a signature on a peace agreement and the same political leadership remains in power, with Slobodan Milosevic at the helm, the tragedy and violence will continue.„

http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html#20

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: ”Ako se zivotna situacija naroda u Srbiji pogorsa i ako se unisti energetski sistem države, Milosevic će morati da potpise sve sto zahtevate. (Izrealski list „Haaerz”)

Zoran Djindjic: „Jugoslavija se mora bombardovati” ,,samo nastavite da bombardujete popustice oni''' (Der Spiegel 20/1999):
http://img212.imageshack.us/img212/756/albumpic1nn.jpg

Члан дс-а „Срби су најгори народ”

KRALJEVO - Član Demokratske stranke Mile Korićanac izjavio je da su „Srbi posle Hitlera najgori narod u prošlom veku”.
- Ubijali smo ljude na jednom kraju države, a spaljivali ih u visokim pećima ili zatrpavali u jamama na drugom. Zbog toga moramo da stanemo pred lice Boga i tražimo oprost, zbog toga optuženi za ratne zločine moraju u Hag! - rekao je Korićanac.
http://arhiva.kurir-info.co.yu/Arhiva/2005/januar/29-30/V-13-29012005.shtml

26. Maj 1999 Djindjic ponavlja svoj poziv na bombardovanje Jugoslavije i izjavljuje „Ja sam najomrazenija osoba u Srbiji” (nemacki dnevnik na ZDF).

Dokle se genocid sprovodio nad srbima preko drine. dsovci su histericno kao i sada urlikali da se srbima preko drine ne sme pomoći.

micunovic:„srbi nemaju šta da traže preko drine”!

Djindjic:„Kome je u politici do postenja, neka ide u crkvu”

Bojan Stanojevic:„Ne može 200.000 Srba koliko živi na kosovu, da odlucuje o sudbini ostalih osam miliona”.

Ко је уништио Српску војску? тадић.

Ко је отишао да се поклони кољачима Срба у Сребреници? тадић.

Ко није осудио запад поводом шиптарина који је у шпигелу сведочио да је запад дао план за мартовски погром? тадић

Ко је кукао и викао убице, кољачи, манијаци, кад су шкорпиони убили војнике злочиначке муслиманске армије, а на позив приказивања геноцида над Србима Истина, није дошао нити је дао коментар о свим покланим Српским цивилима и војницима у том документарцу? тадић.

Ко је подржао да се шиптари који су клали Србе пусте из затвора на слободу? тадић.
 
На питање да ли је вредно пола милиона ирачких деца који су умрели због сакција (која је она са клинтоном увела), мртво ладно каже да је вредно.
Koje si imao iz srpskog? :worth::rotf:
 
Medlin Olbrajt: EU jedinstveno da prizna Kosovo
Autor: | 04.03.2008 - 13:55

Bivši šef američke diplomatije Medlin Olbrajt apelovala je danas na Evropsku uniju da se ujedini i prizna nezavisnost Kosova, a Srbiji istovremeno stavi do znanja da joj je mesto u Evropi "ako se bude ponašala kako treba".

"Zaista mislim da je važno da se EU ujedini oko tog pitanja. Mi smo na Balkanu radili sve te stvari upravo da Evropa ostane u jednom komadu", kazala je Olbrajtova u razgovoru za češki radio.
Po oceni bivšeg šefa Stejt departmenta u administraciji predsednika Bila Klintona, Kosovo je problem koji se suviše dugo vuče i za koji su isprobana već sva moguća rešenja.
"U stvari su to iskomplikovali Rusi time što podržavaju Srbe. Nadam se da će se Evropa ujediniti oko zajedničkog stava. A važno je takođe da EU pokaže Srbiji da ako se bude ponašala kako treba da joj je mesto u Evropi", kazala je Medlin Olbrajt.
 

ne.
idiotizam je stanje svesti, uma, psihopatoloski fenomen. nekultura je stanje znanja, razuma i prakse. vrlo razlicite stvari.

knez mishkin je bio kulturni idiot, recimo, zar ne?
a ovaj ovde je nekulturni idiot. kulturni idiot bi odgovarao na post, bez nekih zadnjih namera, otvoreno i spontano, ispao bi idiot naravno, kao i ovaj ovde, ali mu to niko ne bi uzeo za zlo. ovako - i idiot, i moron i oksimoron, kako god...
 
Kako godinu dana covece..Septembar mesec je u pitanju
Izbori su 4. novembra, a inauguracija 20. januara. Svejedno, sve i da je pola godine to ne menja ono što ja pokušavam da kažem.
Само идиоти могу негирати поређење дс са лдп и антисрпским нво. Олбрајтову антисрпску политику водe сви председнички кандидати.

Ma naravno. Đinđić je sa svojom izjavom krivlji od svih ostalih koji su imali vlast i koji su zaista učestvovali u tom bombardovanju.

DS - protiv nezavisnosti Kosova i za EU
LDP, NVO - za nezavisnost Kosova i za EU
Eto, kad moram da ti crtam :roll:
 
Izbori su 4. novembra, a inauguracija 20. januara. Svejedno, sve i da je pola godine to ne menja ono što ja pokušavam da kažem.

Ma naravno. Đinđić je sa svojom izjavom krivlji od svih ostalih koji su imali vlast i koji su zaista učestvovali u tom bombardovanju.

DS - protiv nezavisnosti Kosova i za EU
LDP, NVO - za nezavisnost Kosova i za EU
Eto, kad moram da ti crtam :roll:

Потпуну исту антисрпску политику воде сви председнички кандидати. Ђинђић уместо да моли да престану са бомбардовањем, он их молио да не зауставе бомбардовање. Исти је злочинац као и нато.

Не може у Еу и да се буде против независности Косова.
Само дебили могу да кажу да су против независности Косова и за потписивање ссп.
 
Не може у Еу и да се буде против независности Косова.
Само дебили могу да кажу да су против независности Косова и за потписивање ссп.

Zanima me kako onda zemlje poput Grčke, Kipra, Slovačke... još uvek nisu izbačene iz EU radi nepriznavanja Kosova i neispunjavanja EU politike? Jedva čekam da mi to odgovoriš...

Isto tako voleo bih da mi pokažeš po kom to principu bi potpisivanje SSP-a značilo odricanje Kosova? Koliko je meni poznato, da bi nešto postalo zvanična politika EU to mora da bude priznato od strane svih članica. I ovaj odgovor žarko iščekujem...
 

Back
Top