Ђинђићев последњи интервју

nenadbiosiupravu

Zainteresovan član
Poruka
311
Јел' неизбежно да сваки српски политичар пред крај свог владања спозна суштину западних планова и да предочи истину у својој "лабудовој песми" о битним питањима за Србе и Србију, као Милошевић у чувеном говору из 2000. пред други круг избора или овај Ђинђићев пред атентат?

Да ли ће некад доћи у позицију да влада у Србији неко ко све то зна унапред, на почетку своје владавине, и ко ће све радити само за добробит Србије од самог почетка?
Или смо осуђени на накнадну памет - пошто их насанкају "подржаваоци фактора стабилности на Балкану" одн. "подржаваоци првог демократског премијера" одн. "подржаваоци.......(по избору)"?

Да ли је утопија у Србији, имати на власти некога ко ради и у интересу Србије од почетка своје владавине?

Интервју:
 
dodao bih na ovo i onaj dijalog iz filma Balkanska pravila na kraju filma

"ovaj prostor je veoma škrt kada treba da iznedri čoveka sa vizijom koji ume da sagleda budućnost i da donosi prave odluke za dobrobit sopstvenog naroda i takve uvek treba čuvati"

samo se plašim da Zoran nije ovo govorio zbog griže savesti zbog izneverenih obećanja narodu koje je davao DOS pre 5.oktobra
 
Kada neko naye&e krivca treba prvenstveno traziti u onome ko bi od tog zla mogao imati najvise koristi.

Djikiju su "njegovi" dosli glave, a kako vode drzavu mozemo videti iz prilozenog i koliko se njihov nacin i misljenje mimoilazi sa njegovim.

Djiki je bio SRBIN NA KVADRAT za pavijane koji su mu nasledili stranku i cilj im je da uniste drzavu Srbiju.
 
Nazalost, sadio je tikve sa djavolom ....

Naslednici Djindjica su naobicnije nule u poredjenju sa njim. Svakom zivom je jasno da su ga ubili zapadnjaci a ko im je pomogao iz Djindjicevog okruzenja to ce se jednog dana saznati ali verovatno prekasno da bi uticalo na bilo sta.

Ovaj intervju bi trebalo svaki dan prikazivatina svim tv da svi u Srbiji vide sta je rekao a posebno da glasaci DS-a vide koliko ima se rukovodstvo razlikuje od Djindjica u kojeg se svi zaklinju.

Ja, koji sam politicki neistomisljenik sa njim, se slazem sa ovim njegovim izjavama u tom intervjuu i kamo lepe srece da se on ostao na celu DS-a pa da imamo dve velike stranke u Srbiji koje sustinski stite interese Srbije.

Ma, sa takvim izjavama Djindjic nije imao sanse da ostane ziv, okrenuo curak a to se palca glavom ...
Zao mi jegove dece...
 
SRS u svojoj predizbornoj reklami samo treba da pusta ovaj Djikijev intervju i da DS posalje u proslost, na svako pitanje i podpitanje njihovih politicara, opet, samo pustiti im ovaj intervju i zapusiti im usta. :D
Oni hoce da vladaju Srbijom, a to mogu jedino uz pomoc nacionalnih manjina, ukljucujuci im bracu siptare koje su neki dan pozvali i Albanski ministri da izadju na izbore (zna se za koga da glasaju) i suludog Canka :roll: mislim stvarno; gde ste bre krenuli ;) :P
 
Ajde sad ZUTONJE!!! Gde ste? Ovo je ispovest pred smrt coveka u koga i ciju se ideologiju svi zaklinjete! On je ovde znao sta mu sprema, kao i nas kralj pred put u Marsej! Vidi se da je govorio iz srca i iskreno. Ispade Zoran veci nacionalista od Tome! Jer i Toma danas vise ne porice EU, skapirao je da ce i njima da lete glave ako se suprotstave! Sto rece neko na prethodnom postu, stigla direktiva iz trilateralne!

Eeeee zutaci moji, idete kao ovce za monstrumima koji su ovog coveka na kraju izdali, strpali pare u dzep, zataskali sve tragove i izgubili se iz zemlje ili imaju mnogo jaka ledja u vidu gosn Djerdja! Ali ako, kada vam skinu amove shvaticete ono sto je i Zoran Naivni shvatio, al je vec bilo kasno, s tim sto ce se vas kraj ogledati u potpunom gubitku svih ljudskih sloboda.

Zoranova ispovest pokazuje koliki je on ustvari NACIONALISTA BIO!!! Koliko je voleo svoj narod, ako ne i to, a onda pak je bar nasao za shodno da nam pred smrt ponudi i poslednju mudrost! Ko sada ne shvata, nikada nece.

Lesinari nam lete iznad Srbije, cekaju da nas lav na zemlji dokrajci 11. maja, pa da svi krenu na nas! Samo znajte crne ptice zloslutnice, napravice se gerila, ZIVOTE CEMO DA VAM ZAGORCAMO!!!
 
svima je jasno koliko je hteo da uradi za zemlju pogledajte kako je "odrađena " Preševska dolina i nema ih da pisnu.ANA otišla u istoriju,,,,,,,, za njegovo vreme nije bilo toliko rvatskih tajkuna koji su se širili po Srbiji.a nije ni ukinuo BK Televiziju kao i mnogo šta drugo.Najveće pljačke "demokrata" su se odigrale posle njegove smrti .....a sad kao foliraža Koštunica nešto muvao ili neko drugi....pa su sad omlatina LDPovci izmislili "bojni poklič" ...............Koštunice spasi Srbiju i ubi se............a ovamo oni pričaju o nekoj toleranciji i kritikuju pozive na nasilje.....seti te se slučaj Čanak poziv na motke i ostalo
 
У данашњим,потпуно јасним околностима,верујем да би Ђинђић водио истоветну политику(коју је и најављивао пре смрти) ДСС-у у СРС-у,која је била од националног и државног интереса.

И сад,као што је он рекао да "пријатељи" покушавају уљуљкивањем да нас спрече да решавамо сопствене проблеме,ја могу да кажем да су овај пут ти "пријатељи" његовим убиством покушали да нас,на један поново агресорски и злочиначки начин ликвидацијом премијера који је осетио лимит до којег се може ићи,опет спрече да решавамо своје проблеме.

Зато,11.маја треба отпочети другачију државну политику,ону коју је сам Ђинђић најављивао.Дакле,политику националног и државног интереса.Јер,сада знамо,што је такође Ђинђић споменуо,ко су нам пријатељи,односно ко нас подржава,а ко не.

Сви они који и даље не ваде из уста причу о бајци о ЕУ и који и даље заговарају евроатлантску политику,уствари раде против последње политичке смернице коју је дао Зоран Ђинђић пред смрт,и самим тим се могу сматрати противницима,а не наследницима Ђинђићеве политике.

Ето,толико...
 
mislim, ali stvarno, da nema nikakve koristi od prebacivanja lopte na drugu stranu u trenucima kada se sve raspada. To je varijanta : kuca gori, a baba stavlja viklere.

kuća gori to si u pravu ali ne treba raspisivati izbore na svaka tri meseca i da slušamo kako neko nema stan ,živi u stanu od 68 kvadrata,ima ušteđevinu od ....evra i slično...mada zadužbinari su glavni:p
 
kuća gori to si u pravu ali ne treba raspisivati izbore na svaka tri meseca i da slušamo kako neko nema stan ,živi u stanu od 68 kvadrata,ima ušteđevinu od ....evra i slično...mada zadužbinari su glavni:p
Хаха,то је бисер.:D
Ђелић покушава да глуми Коларца.Само,онај није себе није тако рекламирао и вршио прпаганду ради сопственог и страначког интереса.
 
kuća gori to si u pravu ali ne treba raspisivati izbore na svaka tri meseca i da slušamo kako neko nema stan ,živi u stanu od 68 kvadrata,ima ušteđevinu od ....evra i slično...mada zadužbinari su glavni:p

ah, pa ovde je oduvek sve vrvelo od postenih, skromnih politicara :lol::lol::lol::lol: pa kako da ne istresaju te sitne kvadrature:lol::lol::lol:
Mislim da treba da se udruzimo i damo im nase stanove i kuce, cisto da ih ne bude sramota kada treba da se pohvale pred izbore.
Eto , mozemo odmah da napravimo udruzenje gradjana za zbrinjavanje stambenog pitanja srpskih politicara.8)
 
samo zapad da dodje u srbiju nije mi bitno ko ce biti na vlasti ..m.a bice bolje mora,mora i nas da krene mislim nema dna vise,samo promena sistema vrednosti i odnos prema tehnologijima :lol:

jer chovek nije napredovao vec tehnologija
a zaboravio je da boode chovek jednostavno chovek

djindjolini je zaboravio u kakvom narodU zivi (sa stokom) koja vuce teret od davnina od turskog zuluma i jos nismo naucili greske ja jesam ali mi dostojasntvo ne da pa makar crko !! Necu da se menjam to je moj stav moj zivot !! On je bio politichar i morao je znati te cake ali mnogi su bili protiv njega najblizi pa ko i kod slobe ne valja da bude lav glavni :lol: sjebu ga odma :rotf:

nemam nista protiv kostunice secam se pre emisija okrugao sto izredjaju se lideri najvecih stranaka Vuk seki,djinjda,kostunije,umesto slobe neko iz sps-a mozda chovic ili neki chicuzgara sa vrha drzavotvorne partije ..pa se polemishu e to je bio ULTIMATE fight bar sam imo sta da gledam :D

stariji znaju sta pricham i kakav je kostunica onda bio kada je napadao sekija,ali se nesto povukao u ljusturu ;) moguce je da je nesto izvukao neki zakljuchak ali ja od toga nemam nista meni je potreban progresiv ali da se ne zamera svetu
 
Хаха,то је бисер.:D
Ђелић покушава да глуми Коларца.Само,онај није себе није тако рекламирао и вршио прпаганду ради сопственог и страначког интереса.

žalosno je kada sadašnje lopurde na vlasti pokušavaju radi sopstvenog političkog identiteta da se upoređuju sa nekim istorijskim ličnostima sa kojima nemaju ni jednu dodirnu tačku.
 
Mislim da treba da se udruzimo i damo im nase stanove i kuce, cisto da ih ne bude sramota kada treba da se pohvale pred izbore.
nedam ništa
Eto , mozemo odmah da napravimo udruzenje gradjana za zbrinjavanje stambenog pitanja srpskih politicara.8)
udruženje već postoji ---Država Srbija i narod koji živi u njoj a oni samo uzimaju
 
žalosno je kada sadašnje lopurde na vlasti pokušavaju radi sopstvenog političkog identiteta da se upoređuju sa nekim istorijskim ličnostima sa kojima nemaju ni jednu dodirnu tačku.

Ма,знаш ли ти,колега,која је најзначајнија разлика између поменуте двојице задужбинара?
Коларац је био богат човек,имао је шта да остави Србији и БГ-у у аманет,а овај наш Ђелиђ,бре,јада.Спава на теткином каучу,нема где.Па,шта ће он нама,тако сирома,да остави?:lol:
 
Ма,знаш ли ти,колега,која је најзначајнија разлика између поменуте двојице задужбинара?
Коларац је био богат човек,имао је шта да остави Србији и БГ-у у аманет,а овај наш Ђелиђ,бре,јада.Спава на теткином каучу,нема где.Па,шта ће он нама,тако сирома,да остави?:lol:

eto, pa da, siroma' covek. cccc na tetkinom kaucu. da bog sacuva!
 

Back
Top