KAKO???

Prema svecu tropar.
One znaju kada se nešto čudno dešava. Ondak sebi dozvole da to vide ili se prave nevešte. A tek što su muški nevešti pri prevarama! Jadni, kao ništa nije bilo. A oko njih sve balončići, kukavni, odaju ih na sto kilometara.
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Snezna_kraljica:
E, i ja sam zauzeta. Vrlo srecno zauzeta. To neki ovde znaju.
Fino... Svi smo zauzeti! Pa, sta onda radimo ovde! Gubimo vreme, umesto da se trosimo na ljubav... 8)

Uh bas si neka... :( za mene predigra nije gubljenje vremena... :)
:shock:
A kad cemo da predjemo na stvar?

hahahahaha... nasmejao se i nemocno zacutao... :)
 
Snezna_kraljica:
tamo sam gde....:
znam,hehe i ja sam. :wink:
a ti..sta ti radis sem sto kontrolises :?: :wink:
E, i ja sam zauzeta. Vrlo srecno zauzeta. To neki ovde znaju.
Fino... Svi smo zauzeti! Pa, sta onda radimo ovde! Gubimo vreme, umesto da se trosimo na ljubav... 8)


Ma svi ste vi zauzeti a stalno 'visite' ovde 8)A ti jos posebno a srecno si zauzeta..pa ako si srecno koji ces onda ovde non stop? 8)
 
Solution:
Ma svi ste vi zauzeti a stalno 'visite' ovde 8)A ti jos posebno a srecno si zauzeta..pa ako si srecno koji ces onda ovde non stop? 8)
Sto se mene tice - cekam 18h da izadjem sa deckom. Do tad prekracujem vreme ovde, jer mrzim kako vreme sporo prolazi...
(Koji je tvoj izgovor? Nema izgovora! Koristi...)
A zasto me ne volis? To mi tesko pada... :(
 
Snezna_kraljica:
Solution:
Ma svi ste vi zauzeti a stalno 'visite' ovde 8)A ti jos posebno a srecno si zauzeta..pa ako si srecno koji ces onda ovde non stop? 8)
Sto se mene tice - cekam 18h da izadjem sa deckom. Do tad prekracujem vreme ovde, jer mrzim kako vreme sporo prolazi...
(Koji je tvoj izgovor? Nema izgovora! Koristi...)
A zasto me ne volis? To mi tesko pada... :(

Izgovor? Ja nisam zauzet, a i nisam toliko cesto ako primetis ovde koliko recimo ti. Stalno si ovde devojcice, i pre podne i popodne i nocu...kad god dodjem teme su pune tvojih postova. A ovamo si zauzeta...srecno...malo mi je to kontradiktorno. Vise mi licis na nekog ko ima i previse vremena sa kojim ne zna sta bi a sa druge strane ubedjuje druge a time verovatno i sebe da ima vezu u kojoj sve super funkcionise. Da li? Ili su to samo tvoje zelje i neka vrsta samoubedjivanja 8)
Ko kaze da te ne volim? Ali ko kaze i da te volim? U stvari sam totalno indiferentan 8)

I jos o temi :arrow: da li te je prevario mozes da zakljucis jedino po njegovom ponasanju. Valjda ste dovoljno dugo zajedno da vidis da li se promenio ili nije. Uostalom, na osnovu cega si i na prvom mestu posumnjala da te vara?
 
Solution:
Izgovor? Ja nisam zauzet, a i nisam toliko cesto ako primetis ovde koliko recimo ti. Stalno si ovde devojcice, i pre podne i popodne i nocu...kad god dodjem teme su pune tvojih postova. A ovamo si zauzeta...srecno...malo mi je to kontradiktorno. Vise mi licis na nekog ko ima i previse vremena sa kojim ne zna sta bi a sa druge strane ubedjuje druge a time verovatno i sebe da ima vezu u kojoj sve super funkcionise. Da li? Ili su to samo tvoje zelje i neka vrsta samoubedjivanja 8)
Ko kaze da te ne volim? Ali ko kaze i da te volim? U stvari sam totalno indiferentan 8)
Retko ovo nekom kazem, ali... bas si ljigav. I potpuno si me pogresno procenio. Bas me briga sta ti mislis, zaista...
Odustajem, ipak sam svesna da te ne mogu svi voleti... jedan manje vise... takav je zivot... :roll:
 
Snezna_kraljica:
Solution:
Izgovor? Ja nisam zauzet, a i nisam toliko cesto ako primetis ovde koliko recimo ti. Stalno si ovde devojcice, i pre podne i popodne i nocu...kad god dodjem teme su pune tvojih postova. A ovamo si zauzeta...srecno...malo mi je to kontradiktorno. Vise mi licis na nekog ko ima i previse vremena sa kojim ne zna sta bi a sa druge strane ubedjuje druge a time verovatno i sebe da ima vezu u kojoj sve super funkcionise. Da li? Ili su to samo tvoje zelje i neka vrsta samoubedjivanja 8)
Ko kaze da te ne volim? Ali ko kaze i da te volim? U stvari sam totalno indiferentan 8)
Retko ovo nekom kazem, ali... bas si ljigav. I potpuno si me pogresno procenio. Bas me briga sta ti mislis, zaista...
Odustajem, ipak sam svesna da te ne mogu svi voleti... jedan manje vise... takav je zivot... :roll:

One borned every minute... :)
 

Back
Top