Placko opet obecava ostavku.......

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Karakteristicna poza........suze u ocima, uplakani glas, spojeni prstici......ozbiljnost pileta koje ke*nja na nosi..........



Da, to je on......Hot lips, Aca......njanjavi radikal, koji je veceras , na TV AVALA, po ko zna koji put obecao povlacenje iz politike, ako radikali ne pobede na izborima :roll: :roll: :roll:

Poslednji put, Aca Lazov, isto tako njanjavo, sa isto tako sklopljenim prsticima je obecao da ce se bataliti politike , ako Toma ne bude predsednik......zatim smo imali i isto obecanje, da ce nas osloboditi njegovog iritantnog njanjanja, ako on ne postane gradonacelnik...... :roll:

Da li zaista verujete, ovom patoloskom lazovu,da ce se ikada povuci iz politike???

 
inagadadavida:
Karakteristicna poza........suze u ocima, uplakani glas, spojeni prstici......ozbiljnost pileta koje ke*nja na nosi..........



Da, to je on......Hot lips, Aca......njanjavi radikal, koji je veceras , na TV AVALA, po ko zna koji put obecao povlacenje iz politike, ako radikali ne pobede na izborima :roll: :roll: :roll:

Poslednji put, Aca Lazov, isto tako njanjavo, sa isto tako sklopljenim prsticima je obecao da ce se bataliti politike , ako Toma ne bude predsednik......zatim smo imali i isto obecanje, da ce nas osloboditi njegovog iritantnog njanjanja, ako on ne postane gradonacelnik...... :roll:

Da li zaista verujete, ovom patoloskom lazovu,da ce se ikada povuci iz politike???


Ako ovo možeš da gledaš, ti si čudo. :lol: :lol:

Videla sam da se presamitio na "Avali" i brzinom kobre prebacila kanal. :lol:

Ne zlopati se, nije dobro za mentalno zdravlje. :lol:
 
Ако одустане од политике, могу да се кладим да ће прећи у бизнис. И то у ношење гајбица ! Опробано се постаје милионер ! :lol: Размишљао и ја, ал ми некако тешко ... лењ сам. :lol:
 
Lacibg:
Ако одустане од политике, могу да се кладим да ће прећи у бизнис. И то у ношење гајбица ! Опробано се постаје милионер ! :lol: Размишљао и ја, ал ми некако тешко ... лењ сам. :lol:
:lol:
Gajbice su čudo. Jbt i dan-danas ne mogu da se načudim da je čovek to rekao i ostao živ...:lol:
 
medved_bg:
Ne znam za mamu, mada ne sumnjam da je punog srca potvrdila navedeno, ali ovo je čika Zloba izjavio onako mrtav-ozbiljan kao "dušmani mi opanjkavaju dete"

Je li? Nisam to znala. Ja sam čitala mamin intervju negde, gde je kukala nad tužnom sudbinom svog deteta koje nosi gajbice i zaradjuje za život, a zlotvori pričaju kako je kriminalac. :?
 
inagadadavida:


Да, па?
Шта си овим хтео да кажеш....
Шта фали тим темама....
Не мери се само бројем постова тема,
битно је и шта пише, џаба отвориш 11 тема дневно кад те нон стоп пљују, и нон стоп пљујеш некога, ал ајде ако ти то одговара, то је твоје.... :wink:

Мене бар не увреде 222 пута дневно, нити ја вређам некога кога чим кажем нешто,
нисам оптерећен неким ликовим са форума, нити из света политике..... :wink:
 

Back
Top