Masta kao "predigra"...

Ja volim da iznenadim nekom klopicom, tortom, kolachem i sl. Ili da smuckam neki napitak za koji kazu da poboljsava cirkulaciju ... tipa chaj od cimeta, djumbira i karanfilica. Ne pijem alkohol pa to i ne nudim .. zatim, jedan moj bivsi se lozio na carape i podvezice pa sam to kupila da ga iznenadim. Ne znam sta josh ..hmm .. vishe su mene iznenadjivali, priznajem. Jedan je, recimo, zapalio 50 sveca u sobi, drugi je spremao lignje po nekom svom receptu, treci je donosio vruce kifle za dorucak pa mi sve to servira na posluzavnik i garnira kafom i cokoladom, a zatim me budi i drzi posluzavnik na rukama dok ne pojedem. Joj, ima toga, ko bi se svega setio.
 
Vesela_zena_beogradska:
Medjutim, meni vise leze drugacija iznenadjenja ... da mu uvalim jezik u prepunom autobusu GSB-a, ili da ga uhvatim za **** kroz dzep i da ga tako masiram dok on menja boje na licu ...

Cute :) Umes da iznenadis vesela...Mada mi lignje zvuce kao lepsa ideja :D.
Ja volim svece,latice,Enigmu i npr. igrice sa perlama,peruskama i sl.Vezivanje ociju,ruku,gluma...Kako stoji masta u tom pravcu?Mislim,lepo je razmenjivati ta iskustva.Moze mnogo da se nauci.
 
ja ne volim preterivanje i na silu pravljenje atmosvere. meni je atmosfera i romantiuka kad sedimo na podu polugoli a soba jedino osvetljena svetloscu sa tv-a, mi onako opusteni i svoji, mozda cutimo u predahu.... nebitno sasvim...a volim da se svlacim dok laganao plesem a on da gleda:)
 
Dryriverfish:
Koliko stvarno mozga unosimo u "igru"?Vece je,sami ste kuci,zelite da je/ga iznenadite necim novim,romanticnim...ili egzoticnim...Ok?Ali dajte sve od sebe,od muzike,ambijenta,do rekvizita i samog cina.I bez extreme sportova :wink:

Za sex mozak uopste nije potreban. To je pod jedan. A pod dva, ne postoji nista novo sto vec nije staro.
 

Back
Top