Treba mi savet, indisponiran sam

Ne treba preterivati. Ja imam pravo da imam drugarice i najbolju drugaricu. Problematican je moj motiv sto sam otisao tog dana sa tom drugaricom tamo, ali nista drugo.

Juce, krenuo ja prema gradu i zvoni mi mobilni. Da ga izvadim iz ranca, okrenem se i vidim nju, a ona odmah spusti pogled. Ona je 'ladno sve vreme polako biciklom isla iza mene, ali nije htela da me obidje. A ja nisam hteo da stanem. A meni prebacuje nedostatak hrabrosti tako sto mi kaze da sam ,,p***a"! Pa lako je to reci pred nekim detetom i indirektno. ONA je emotivna takodje, samo to vesto krije. Mozda je povredjena u prosloj vezi, pa se plasi da to ne bude opet. Ja sam vrlo privlacan muskarac, a ona ima tu ocnu manu i moze da misli da meni zapravo nije stalo do nje. U sustini, potpuno je suprotno!!!

Sada kada udjem u prodavnicu, njena koleginica odmah pocne da se smeje. Medjutim, ona se smeje nama i nasem nacinu ispoljavanja emocija :) Planiram da budem iskren sutra do kraja i trazicu tu istu iskrenost od nje. Moram da znam na cemu sam.
 
da ni meni se ne svidja taj momenat sa ribom ja bi se odmah ohledila da mi neko tako nesto uradi (sam si reko da si hteo da bude ljubomorna) ja licno ne volim kad se neko igra s tim temama. Na kraju mozda njoj to ne smeta ali ne verujem. Meni izgleda da te malo vuce za nos. Ali mozda to kod muskaraca i pali. Ne znam. Ali mislim da je malko ipak blezobrazna ispala a ti kako hoces.
Poz
 
Kojoticu, ako ima telesnu manu, kako kazes, onda je ona strasno nesigurna i osetljiva.
Tu treba da budes jako oprezan i pazljiv. :smile:

Ako ti se i tako svidja, onda si ti jedno izuzetno plemenito stvorenje i pravi nefolirani muskarac!

Sve najbolje sutra i obavezno joj objasni da ti je ono drugarica i da si hteo da je napravis ljubomornom.
Iskrenost je mnogo vazna, kako u vezi, tako mozda i vaznija na pocetku iste...

SRECNO ! :smile: :wink:
 
Meni se ona jako dopada i ne zanima me ta njena mana!!! Ona nije za to kriva!!! Mozes da zamislis, ispricam ja sve ovo jednom veoma dobrom prijatelju i koji je njegov prvi komentar: ,,Ona??? Pa ona kada me gleda, ja ne znam da li gleda u mene ili u nekoga iza"! E to je to! Da li ju je neko uvredio i onda ona mene jebava sada zbog greha nekog soma iz proslosti? Ne mogu da je krivim, ona ne moze da bude sigurna da i ja nisam takav, ali ja zaista nisam takav. Predstoji mi samo da potpunom iskrenoscu izadjemo na cistac. Nema vise gde, ili sve ili nista!
 
SANDRINAbg:
Kojoticu, ako ima telesnu manu, kako kazes, onda je ona strasno nesigurna i osetljiva.
Tu treba da budes jako oprezan i pazljiv. :smile:

Ako ti se i tako svidja, onda si ti jedno izuzetno plemenito stvorenje i pravi nefolirani muskarac!

Sve najbolje sutra i obavezno joj objasni da ti je ono drugarica i da si hteo da je napravis ljubomornom.
Iskrenost je mnogo vazna, kako u vezi, tako mozda i vaznija na pocetku iste...

SRECNO ! :smile: :wink:
Jeste jeste iskrenost jako vazna ali su jako retke zenske persone koje to NECE zloupotrebiti!A oa curica shto se provlachi kroz celu prichu JESTE malko bezobrazna...Pazi molim Te kako se menja stvar kad jednu istu stvar uradi zensko aili mushko...! Zensko kad zavlachi mushkarca onda je ona neka za....na opasna riba a kad ON to uradi-on je KRETEN!?
...Zensko dok ne upoznash kako treba treba jojo govoriti ONO shto hoce da chuje(ionako kad kazesh iskreno ispadnesh lazov IZ LICHNOGISKUSTVA),shteta shto se ne pridrzavam te praxe pa otvorim karte prerano ,pa ispadnem magarac...
@Kojotic:ne znam shta bih Ti tachno rekao ali NE SMESH BITI PREVISHE ISKREN! Malo koja to zna da ceni...jako malo koja...balansiraj izmedju lazi i istine,to Ti je varijanta "bela laz",tj. neistina koj se precuti ili sakrije...lako cesh kasnije kad stekne tj.zasluzi Tvoje poverenje,da se otvorish skroz...Nazalost zene vole te igre machke i misha chak i kad su one mishevi!,dok si im nejasan-dotle si interesantan,chim otvorish skroz karte...PUK'O SI!

...i definitivno jeste nesigurna ali joj se i svidjash,otidji kazi lepo "kad hocesh na kafu ushetnju?",kaze ne mogu sad "ok kad mozesh?",nema NE I MOZDA...
zena kad kaze DA-to znachi DA,kad kaze MOZDA to je u prevodu DA, a kad kaze NE- to ustvari znachi MOZDA>DA
...SAMO SVAKA TO VOLI DA ZAKOMPLIKUJE
...SAMO NAPRED
 
SANDRINAbg:
Sve najbolje sutra i obavezno joj objasni da ti je ono drugarica i da si hteo da je napravis ljubomornom.
Iskrenost je mnogo vazna, kako u vezi, tako mozda i vaznija na pocetku iste...

SRECNO ! :smile: :wink:
Jeste iskrenost bitna, ali zar ne misliš da je glupo da on povede sad priču o toj drugarici? Da se meni to desi, a pri tome nisam sigurna u sebe ili u njega, odmah bi mi to delovalo kao neko farbanje... Mislim, ko voli da na svom sastanku sluša o nekoj drugoj devojci, pa ma u kojoj funkciji ona bila:)
A ako te baš pita - reci joj i gotovo.
 
parka:
Jeste iskrenost bitna, ali zar ne misliš da je glupo da on povede sad priču o toj drugarici? Da se meni to desi, a pri tome nisam sigurna u sebe ili u njega, odmah bi mi to delovalo kao neko farbanje... Mislim, ko voli da na svom sastanku sluša o nekoj drugoj devojci, pa ma u kojoj funkciji ona bila:)
A ako te baš pita - reci joj i gotovo.

U pravu si, to za drugaricu, ali ja sam trenutno u fazi kada cujem samo za " njegove drugarice" , dobijam lupanje srca... :twisted:
Imala sam " srecu" da naidjem na tipa, koji je oko sebe uzgajio zmije i vestice, a naziva ih " drugaricama ", heheh..(smajlistosekiselosmeje) :?
Doticne su se bas potrudile da mi zagorcaju zivot, te cu u prvoj sledecoj vezi itekako obratiti paznju na drugarice ... :twisted:

Joj, muka mi je od ove reci...jedno vreme cu gledati da istu izbacim iz svakodnevne upotrebe... :-? :roll:
 
Ima decka. Gleda me bre u oci i laze! Da li zasluzuje zaborav zbog ovoga?

Dakle, razgovor je tekao ovako:

ona: sta zelis?
ja: zelim tebe
ona: a jel?
ja: da
opet ja: vreme je da se ovaj ignorantski odnos prekine
ona: ignorantski odnos sa cije strane?
ja: pa dobro, bilo je ignorisanja sa obe strane, da mi je neko pre dve nedelje rekao da ces ici biciklom polako iza mene, kako ne bi obisla, ne bi mu verovao.
ona: nije, kucala sam poruku
ja: Jelena, zaista mi se dopadas
ona: da, ali ja imam decka
ja: pa zasto si mi ostavljala prostor onda, dva puta, kao da se dogovorimo?

ona tada daje neki nejasan odgovor, nesto je promumlala, nesto kao ,,eto", ali nisam razumeo najbolje. Dakle, mozete da zanemarite ovaj odgovor, nisam siguran da je bas to rekla, ali nesto vrlo slicno, nesto, da tako kazem, neobavezno.

Ja je narednih minut gledam pravo u oci i pitam je DVA PUTA, dva puta sam je pitao, da li je istina i da li me ,,ne laze", ona mi odgovara ,,ne, zasto bi te lagala"?
Ja odgovaram, polako se povlaceci, ,,vazi Jelena, cao".
Ona mi otpozdravlja.

Dakle, laze, jer nema tipa, ona ima neki problem koji izuzetno dobro krije ispod te eksterne maske. Veoma sam razocaran, zaista.
Zelim da se zahvalim svim forumasima koji su mi dali savete.
 
Idi bre, koliko komplikacija samo oko običnog izlaska. Ja da ti kažem, srećan si što do njega nije ni došlo, zamisli koliko bi tek bila komplikovana veza sa takvom jednom osobom. Batali se ti lepo njenih problema i maski irazloga, ne treba ti to u životu.
 
O boze pa koliko ima godina ona a i ti? To stalno pitam ljude al je bitno. Pa :| ovaj budi ti zreo i ako je toliki gard stavila oko sebe onda ti tu nista ne mozes. Plasi se same sebe. Kazem ako ste u pubertetu to je normalno, a ako niste onda je malo ne zrela tj malo se nije razvila u tom pogledu na vreme. Mnogo me to podseca na mene pre jedno 7-8 godina.......:( Bas bezveze........
E a od kuda se vi to vozate biciklovima :D ;)
 

Back
Top