Kad se njemu svidja neka druga

liquify.gif


nijemutirao, Pjafe, nego je to devojčica od uFketa :P
daj i nju vamo, nek se druže :)


dygel.gif
plus
liquify.gif


:D dajte ih SVE vamo, nikad slađa stvorenja nisam videla!
 
Sharlote:
Ima ona sa tim to sto je nametljiva. Nema decka i ne bi joj smetao tudj. Treba joj potvrda da lici na nesto od svakog muskarca i zbog toga se namece. U sustini, svesna sam ja da ona nije bolja riba od mene, jer da jeste ne bi radila to sto radi. I vise me nervira nego sto sam ljubomorna.

Bas puno odgovora za kratko vreme :) Hvala!

pusti takve budale koje lece komplekse preko tudjih ledja, uopste ne obracaj paznju, nasmej joj se u lice. e sad, ukoliko on na to njeno nametanje gleda "blagonaklono" i prija mu u toj meri da joj uzvraca, trebalo bi da razgovaras sa njim. ONA je u celoj ovoj prici apsolutno nebitna, bila dobra ili ne bas dobra riba.
 
naravno, pa nisi sa njom u vezi vec sa njim. pun je grad takvih namigusa, kao sto je vec receno, kad bih se ja nervirala oko svake fufe koja flertuje sa mojim deckom verovatno bih imala nervni slom do sada. jednostavno, ne obracas paznju na takve, a ako je slucajno sretnete, obesis mu se oko vrata, pa ga cmaces, pa si sva slatka i umiljata, a ona da poludi. to mi je najsladje i stalno to radim, a moj decko uziva u tolikoj paznji od mene da ovu malu ni ne registruje.. provereno!
 
playa81:
ako ti smuva tipa, vodi je na pice i zapitaj se STA TO ONA IMA STO JA NEMAM, pa malo poradis na sebi, a onog tvog jebivetra zaboravi i baci se u lov na PILETINU ;)

A hajde ti nama kazi, zashto ti ne pitash "Shta to on ima a ja nemam?" neku devojku, pa da ona onda zaboravi na piletinu nego da se zaljubi u tebe? Nije valjda da ti nemash ni devojku ni takvih problema? :D 8-)
 
Sharlote:
Sta uraditi?
Ja bih je najradije proterala iz zemlje i zabranila mu da ima bilo kakav kontakt sa njom.
Ali, ima li svrhe?

So, mislite li da treba reagovati i kako?
Ajsi nekada razmisljala o tome sta to on radi sto tebe nervira, a ima veze sa tom devojkom?Kako mozes da budes sigurna da on ne daje povoda da se ona tako ponasa?Nemoj pogresno da me shvatis,ali cesto se desi da muski deo publike daje nevidljive signale nekoj drugoj devojci,a povredjena strana krene da reaguje kad nije vreme i naravno uvek vidi samo ono sto protivnicki tabor radi....Mali savet-nemoj nikada da dozvolis sebi da te opseda ljubomora zbog muskarca!!!!
 
Ne zelim da te lazem i umirujem, ono sto si navela deluje zabrinjavajuce.
Najbitniji igrac je tvoj decko od cije procene zavisi sta ce biti. Znaci, ti se tu malo pitas, cak i manje nego ona.

Nemoj kao davljenik da se bacas oko vrata svom decku kad ona prodje i prodajes joj vlast tako. Budi prefinjenija, dostojanstvenija i pusti da vidis koliko je on stvarno vezan za tebe i veran. Batali te poze demonstriranja koliko vam je dobro pred drugima.

Izmakni se, i sa strane prati razvoj situacije, tzv delanje u nedelanju. Nalet konkurentkinje shvati kao test koji si zadala svom decku.

Mada, ako si izabrala za momka nekog ambicioznog materijalistu koji gleda da parce bude sto bolje po objektivnim kriterijumima, bices u problemu. Jer kad se ukaze shansa da pribavi bolje parce on ce to usled svoje ambicioznosti hladnokrvno i u ciniti.
Sta je to sto treba da ga spreci da ne prevari partnerku, ili da je ne zameni dostupnom boljom?

Koliko ti je bitna partnerova skromnost i osecaj za meru? Think about that...
 
Sharlote:
Sta uraditi?
Ja bih je najradije proterala iz zemlje i zabranila mu da ima bilo kakav kontakt sa njom.
Ali, ima li svrhe?

So, mislite li da treba reagovati i kako?
Kako zadrzhati nekog ko zheli da ode? :? I zashto,zaboga?... pustiti ga,naravno.To je najpametnije shto mozhesh da uradish. Nisam znala da neko ima nedoumice po pitanju ovoga. Stvar je prilichno jasna. :!:
 
random_cloud_form:
Ne zelim da te lazem i umirujem, ono sto si navela deluje zabrinjavajuce.
Najbitniji igrac je tvoj decko od cije procene zavisi sta ce biti. Znaci, ti se tu malo pitas, cak i manje nego ona.

Nemoj kao davljenik da se bacas oko vrata svom decku kad ona prodje i prodajes joj vlast tako. Budi prefinjenija, dostojanstvenija i pusti da vidis koliko je on stvarno vezan za tebe i veran. Batali te poze demonstriranja koliko vam je dobro pred drugima.

Izmakni se, i sa strane prati razvoj situacije, tzv delanje u nedelanju. Nalet konkurentkinje shvati kao test koji si zadala svom decku.

Mada, ako si izabrala za momka nekog ambicioznog materijalistu koji gleda da parce bude sto bolje po objektivnim kriterijumima, bices u problemu. Jer kad se ukaze shansa da pribavi bolje parce on ce to usled svoje ambicioznosti hladnokrvno i u ciniti.
Sta je to sto treba da ga spreci da ne prevari partnerku, ili da je ne zameni dostupnom boljom?

A koji su objektivni kriterijumi? To je kod svakog razlicito. A svaki muskarac ili zena bi mogao da partnera zameni drugim. Mozda. I neko ko na prvi pogled ne izgleda ambiciozan, pragmatican itd. mozda cak jos i pre.

[/QUOTE]Koliko ti je bitna partnerova skromnost i osecaj za meru? Think about that...[/QUOTE]
Ovo je sjajno receno! Hvala ti Randome sto si se udubio u moje pitanje.:wink:
 
topmodelsica:
A hajde ti nama kazi, zashto ti ne pitash "Shta to on ima a ja nemam?" neku devojku, pa da ona onda zaboravi na piletinu nego da se zaljubi u tebe? Nije valjda da ti nemash ni devojku ni takvih problema? :D 8-)

topmodelsice, sestro slatka...

Meni nikad niko nije "skinuo" devojku, KAKO?, pitas se ti!!! Sve zavisi od tvog licnog pristupa vezi i odnosa sa osobom sa kojom si. Ako ljubomorises, smetace ti i kad ptica zacvrkuce tvome dragom pored prozora, sve ces zivo primecivati i cinice ti se da ti svaka shiparica snima tipa. BOLEST.

Niko ovde nikog ni na sta ne tera, a kamo li da se neko u nekog zaljubi, a za tvoju informaciju trenutno nemam devojku, samim tim nemam tih problema.

Hvala na razumevanju.
 
Peta W.:
Kako zadrzhati nekog ko zheli da ode? :? I zashto,zaboga?... pustiti ga,naravno.To je najpametnije shto mozhesh da uradish. Nisam znala da neko ima nedoumice po pitanju ovoga. Stvar je prilichno jasna. :!:

Ma isparanoisala sam. Ne pokazuje on zelju da ode od mene. I ona se ne nabacuje samo njemu. To je onaj tip devojke koja na sve voli da ostavi utisak, kao da svima porucuje: "Vidite kao sam slatka, kako se vrcavo i simpaticno izrazavam. Uvek moram da budem u centru paznje, bas sam luda. Hi, hi, hi" Malo je nametljiva i malo me iritira zbog toga. A on je prihvata i ponekad se smejulji na njene "simpaticne izjave". I to me malo nervira. Trebalo bi da je iskulira. Narocito preda mnom. Jer ta nametljivost je njena slabost, a ne kvalitet. (doduse u zivotu joj pomaze, ali, bar na mene, ta osobina ostavlja prilicno los utisak i ne volim takve ljude)
 

Back
Top