Žuta kuća - prvo hapšenje

Jao, bre, sto se primate...

I sad ce ili da pobegne ili ce nedostatak dokaza ili neka simbolicna kazna ili ce oper neko kerebecenje i kreveljenje na srpski racun a la Kuchner.

Valjda smo dosad naucili ko je ko i ko je na cijoj strani.

Mozda nas eventualno umeksavaju da popushimo promenu 1244... :think:

Pokusavaju da eliminisu par najekstremnijih, kako bi mogli da kazu da su svi ostali ubedjene demokrate i da se kosovsko drustvo ocistilo.
Onda ce to iskoristiti kao pritisak na nas u smislu da nema razloga da sa tim mirotvorcima i blagochestivim demokratama ne uspostavimo dobrosusedske odnose

Ne bi me cudilo da su tom liku dali neku dobru lovu i obecali da ce izaci za pet godina
 
Pokusavaju da eliminisu par najekstremnijih, kako bi mogli da kazu da su svi ostali ubedjene demokrate i da se kosovsko drustvo ocistilo.
Onda ce to iskoristiti kao pritisak na nas u smislu da nema razloga da sa tim mirotvorcima i blagochestivim demokratama ne uspostavimo dobrosusedske odnose

Ne bi me cudilo da su tom liku dali neku dobru lovu i obecali da ce izaci za pet godina

A možda pripremaju teren za podelu...čudna izjava da status konačan ali da granice nisu
 
A možda pripremaju teren za podelu...čudna izjava da status konačan ali da granice nisu

Ako su oni to rekli, to jedino moze da znaci da ce praviti veliku albaniju :lol:

U sustini, mislim da je ovo igrokaz ciji je cilj predstavljanje kosovskog drustva kao sredjenog i odlucnog da se obracuna sa kriminalom. Sto nema veze sa mozgom jer ga upravo vodi nekoliko najmocnijih klanova cistih kriminalaca
 
Pokusavaju da eliminisu par najekstremnijih, kako bi mogli da kazu da su svi ostali ubedjene demokrate i da se kosovsko drustvo ocistilo.
Onda ce to iskoristiti kao pritisak na nas u smislu da nema razloga da sa tim mirotvorcima i blagochestivim demokratama ne uspostavimo dobrosusedske odnose

Ne bi me cudilo da su tom liku dali neku dobru lovu i obecali da ce izaci za pet godina

Upravo tako. :ok:
 
hapsenje je "potvrdjeno", i spominje se razlog, zlocini pocinjeni u navedeno doba, ali niko nije doveo u vezu zlocine sa zutom kucom, za sada. ko je kriv ili ne, ne znam, ali mislim da EULEX radi svoj posao.

Само нас ти извештавај, па када ти једног дана ови твоји подигну ноге, проклињаћеш дан када си изашао на Форум.
 

Back
Top