Žurka u pidžamama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
funny0242.jpg
 
Ja sam za to da se ona hitno izbaci sa žurke. :evil:

Nepropisno je odevena. :evil: :mrgreen:

Ja sam za to da se ova retardirana tema hitno izbaci sa Zena uopšte , jer ne da nema smisla nego boli od gluposti....izvinjavam se svim onim pametnim forumasima koji su nekad nesto suvislo ovde napisali .

Uz to sam za to da se umesto ove bljakoze otvori jedna chat tema na kojoj se nece postovati slike, yt linkovi, i ostale nebuloze i budalastine , te da se konacno na Zenama okupimo na nekom dobroj zez temi .

U ime svih nas iz ....i neke ...hvala ! :hvala:
 
Ja sam za to da se ova retardirana tema hitno izbaci sa Zena uopšte , jer ne da nema smisla nego boli od gluposti....izvinjavam se svim onim pametnim forumasima koji su nekad nesto suvislo ovde napisali .

Uz to sam za to da se umesto ove bljakoze otvori jedna chat tema na kojoj se nece postovati slike, yt linkovi, i ostale nebuloze i budalastine , te da se konacno na Zenama okupimo na nekom dobroj zez temi .

U ime svih nas iz ....i neke ...hvala ! :hvala:
:klap::klap:
 
Ja sam za to da se ova retardirana tema hitno izbaci sa Zena uopšte , jer ne da nema smisla nego boli od gluposti....izvinjavam se svim onim pametnim forumasima koji su nekad nesto suvislo ovde napisali .

Uz to sam za to da se umesto ove bljakoze otvori jedna chat tema na kojoj se nece postovati slike, yt linkovi, i ostale nebuloze i budalastine , te da se konacno na Zenama okupimo na nekom dobroj zez temi .

U ime svih nas iz ....i neke ...hvala ! :hvala:
Kratko :

Temu nek "baca" mod ako hoće.

Meni se boravak ovde dopadao, ako i vrvi od gluposti.
Klik ili dva - dovoljno da se zaobiđe ono što je neinteresantno (glupo).
 
Kratko :

Temu nek "baca" mod ako hoće.

Meni se boravak ovde dopadao, ako i vrvi od gluposti.
Klik ili dva - dovoljno da se zaobiđe ono što je neinteresantno (glupo).

:roll: Sve dok tom logikom ne pocnemo da zaobilazimo i ceo celcijati forum . :confused:

Pošto postoji pravilo da pdf ima po jednu chat temu, a ova je odavno umrla, samo se jos niko nije setio da je pokopa, aj uradite to pa da otvorimo novu chat temu , verujem na opstenarodno zadovoljstvo.

I nemoj laci da me pozivas na razum tako smesnim argumentima kao sto je boldovano ljubim te.

Uz to , nije vazno kako je TEBI na ovoj temi , vazno je kako je vecini korisnika ovog foruma na temi a evo kladim se u sto evrica da ce sad da postavis anketu svi da se sloze da je tema šit.

Zato daj kljuc na ovog mrtvaka pa da se izrodi neka nova zurka ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top