Zubari u Kruševcu

ladimir

Obećava
Poruka
55
Da li neko može da preporuči najboljeg zubara u KŠ? Načuo sam da postoji neki tip koji pravi čuda, navodno je najskuplji ili među najskupljima ali i najbolji. Da li neko zna o kome se radi, adresu i telefon. Možete da ih pošaljete na moj PM da ne bi bila besplatna reklama. Važno je samo da ne bude žensko, sa ženskim zubarima imam veoma loša iskustva, one kao da nemaju talenta za taj posao. Takođe mi je važno da taj koristi kompozitne materijale, a ne neurotoksične amalgamske plombe.
 
Da li neko može da preporuči najboljeg zubara u KŠ? Načuo sam da postoji neki tip koji pravi čuda, navodno je najskuplji ili među najskupljima ali i najbolji. Da li neko zna o kome se radi, adresu i telefon. Možete da ih pošaljete na moj PM da ne bi bila besplatna reklama. Važno je samo da ne bude žensko, sa ženskim zubarima imam veoma loša iskustva, one kao da nemaju talenta za taj posao. Takođe mi je važno da taj koristi kompozitne materijale, a ne neurotoksične amalgamske plombe.


Verovatno si cuo za Drenovca...Skup ,tj.najskuplji,a za cuda bas i ne znam.

Mada se narod lepi za njega,jer je nabudzio cene,pa se ljudi nadaju da je cudovotvorac.

Preporucujem zubara Ziku,ako te zanima ,saljem broj na pp
 
A šta mislite o zubnoj ambulanti ''Eurodent''? Je li neko svraćao tamo i stekao neki utisak? Zanimaju me utisci onih koji su tamo bili.

O toj ambulanti je rečeno da pomoć u svojoj muci ne nalaze samo oni koje bole zubi. Pomoć dobijate i ako imate problema sa sluhom! Šta mislite, zašto?
 
Cuo sam da se otvara nova ordinacija na Fontani. Zubar Peca, odlican lik, znam ga sa ratista. Kazu da je na ratistu bio odlican i kao lekar, a radio je uglavnom van Krusevca. Ali , hvale ga drugari. Probacemo, pa javljamo. Ne verujem da ce biti skup, jer sam cuo da radi u svom stanu, mislim ne placa zakup.
 
Peca zubar, sa ratista, otvorio je ordinaciju. Izgleda do jaja. A on je super lik. Opusti te i stvarno je super. Obidjite ga. On je u strogom centru grada, na fontani. A broj telefona se lako pamti. Kao da je taksi. 445577, mora da je imao neku vezu u Telekomu.
 
Ja idem kod Mile Popadic u Obilicevoj ulici. Zena radi dosta dugo tako da imam poverenja u nju i stvarno nikakvih problema nisam imao do sada. Cesto kada je nesto sitnije odradi besplatno. Ja imam zdrave zube tako da nisam imao potrebe za nekim ozbiljnijim intervencijama ali bilo kako bilo mislim da je ona zena potpuno na mestu.
 

Back
Top