Znači- devojke i IT (informacione tehnologije)

Mislim da su me jedno vrijeme navatali tripovi da studiram FON. Prohujalo s vihorom, mada mi se i dalje dopada.
Imala sam 2 nastavnice informatike - jedna je davala decacima da pustaju crtice za odrasle na casovima, a druga, Fala Bogu Bivsa razredna nije imala veze sa zivotom.
Zavrsila je fakultet informatike sa 50 godina. Prije je predavala marksizam ili tako nesto.
Da vas Bog sacuva.
 
Tek sad videh ovo. Nemoj molim te. To su cisti izuzetci.. Plus, kada devojke vole sport, fudbal pogotovu, onda su vrlo strastvene tu. I zaista nema mnogo takvih.
Mislim da vise znamo o kompu o kojem ne znamo nista, nego o fudbalu, ako vec tako da generalizujemo.

Inace, jedina stvar koju nesto izbegavam je dizanje sistema. Ipak mislim da to treba da se uradi pedantno, lepo i bez greske.
A ovako, sama vidim neki error, problem, trazim resenje po netu i najcesce ga i nadjem.

Ovo ne razumem...Obaranje i dizanje sistema pedantno...Nije to živo biće,kuče neko ili soba pa da ih središ pedantno...To je rutinska stvar...
Realno više vas interesuje i šport što bi rekli Slovenci nego komp (ne računajući internet)...
 
Realno više vas interesuje i šport što bi rekli Slovenci nego komp (ne računajući internet)...

Ne slazem se, uopste, i mislim da je to neka vrsta predrasude ili generalizacije. Zene su nezainteresovane za tehniku, a muskarci za... Pa za stagod su nezainteresovani.xD
Licno, poznajem mnogo devojaka koje se zanimaju za tehniku, basbas, mislim da su veci frikovi nego momci. :mrgreen:
I tu ne mislim na internet. ;-) Ali, opet, to sve zavisi od sredine, i krugova u kojima se kreces. Poznajem te devojke, i one druge koje se satima gledaju u ogledalo.
Otprilike su izjednacene, ali sigurno nije tako svugde.
Sta da kazem... :lol: Ako sam ista naucila na Krstarici, to je da je generalizovanje losa stvar.
Sirite naravoucenije...xDxD
 
Ne slazem se, uopste, i mislim da je to neka vrsta predrasude ili generalizacije. Zene su nezainteresovane za tehniku, a muskarci za... Pa za stagod su nezainteresovani.xD
Licno, poznajem mnogo devojaka koje se zanimaju za tehniku, basbas, mislim da su veci frikovi nego momci. :mrgreen:
I tu ne mislim na internet. ;-) Ali, opet, to sve zavisi od sredine, i krugova u kojima se kreces. Poznajem te devojke, i one druge koje se satima gledaju u ogledalo.
Otprilike su izjednacene, ali sigurno nije tako svugde.
Sta da kazem... :lol: Ako sam ista naucila na Krstarici, to je da je generalizovanje losa stvar.
Sirite naravoucenije...xDxD

Slusaj...objektivno muskarci su veci kompjuterasi to je prosto tako...zene mogu da budu odlicne u it svetu..ali je muskaraca vise...vecinski zbog video igara gde muska populacija ima prevlast...
 
Ovo ne razumem...Obaranje i dizanje sistema pedantno...Nije to živo biće,kuče neko ili soba pa da ih središ pedantno...To je rutinska stvar...

Imala sam gadnih problema ranije, kada to nije bilo odradjeno kako treba.

Realno više vas interesuje i šport što bi rekli Slovenci nego komp (ne računajući internet)...

Pa dobro ako ti tako mislis. Ja ne volim ni fudbal ni fudbalere, a nesto nisam luda ni za ostalim sportovima. Sve me to jako smara.
Najlepse popdne je ono koje provedem uz komp igrajuci omiljenu igru (to me podseti.. aaaah jedva cekam kraj roka da uzmem novi Anno).
 
Slusaj...objektivno muskarci su veci kompjuterasi to je prosto tako...zene mogu da budu odlicne u it svetu..ali je muskaraca vise...vecinski zbog video igara gde muska populacija ima prevlast...

Kao neko ko je u tom biznisu vec neko vreme, recicu ti da nije tacno.

Zasto?

Zato sto nisi uzeo u obzir publiku kezjual video igara gde vecinu cine zene od 20god pa navise.

Sto se tice IT muskaraca je mozda vise, ali ima dosta i zena.
 
Ja znam prilicno oko kompa i uopste tehnike,ali ne previse...Igrice ne igram da se ne bih zarazila xD Igrala sam sims i naucila sam da krekujem :D Inace, znam svaku da instaliram...:hahaha: Volela bih da znam da podignem sistem jer mi ovi iz servisa uvek uzmu 1500 dindzi a to nije malo..:evil:.Samo moram da nadjem nekog da mi to sve lepo objasni...:think: P.S. Sport ne podnosim...Sve mogu da odgledam tu i tamo, ali fudbal nikako...Smorim se ziva...A i dugo traje...:lol:
 

Back
Top