Zna li neko neku dobru igricu .....

Corey:
Ej deep jer znas mozda da li je u izradi neki moguci nastavak za civ.Svugde sam kopao po netu i nista :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________

Za sada ima samo oreginal Civ 3 i Civ 3 Play the World. Sa obzirom da su igre relativno nove, nista novo i dobro ne moze da se ocekuje u sledecih 3 godina, jer za nastavak iz civ 2 je cekano 6 god. A expantion nije bio bas najuspesniji kada se poredi sa oreginalnim Civ 3. Zao mi je sto moram da razocaram, ali tako to ide.
 
Psiho:
Corey:
Ej deep jer znas mozda da li je u izradi neki moguci nastavak za civ.Svugde sam kopao po netu i nista :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________

Za sada ima samo oreginal Civ 3 i Civ 3 Play the World. Sa obzirom da su igre relativno nove, nista novo i dobro ne moze da se ocekuje u sledecih 3 godina, jer za nastavak iz civ 2 je cekano 6 god. A expantion nije bio bas najuspesniji kada se poredi sa oreginalnim Civ 3. Zao mi je sto moram da razocaram, ali tako to ide.

Eto Corey, Psiho odgovori umesto mene...nista nisam cuo o IV delu, a i slazem se da cemo na njega morati duze da cekamo... :(
 
ivan9:
Ja bih ti preporucio WarCraft3 , WarCraft3:The Frozen Throne , ili World of WarCraft
Ne gresi vise ovoliko :evil:
______________
68.gif
69.gif
 

Back
Top