Žmurite li kad se ljubite?

He, ja sam oduvek mislio da kad se onako jako stisnu kapci da je to žmurenje, a kad ih samo sklopiš onda je to sklapanje ili zatvaranje očiju.
Hah sad ih prevrćem od muke :roll: previše filozofije ni zbog čega..
Ne stisnem kapke jako ni u situaciji nekog iznenađenja kapiram da na takvo zažmuri misliš.. I tada ih samo sklopim valjda zato nisam obratila pažnju na izražavanje nit je to ovde tema prosto je žmurite li kad se ljubite - žmurim jbt :lol:
 
Hah sad ih prevrćem od muke :roll: previše filozofije ni zbog čega..
Ne stisnem kapke jako ni u situaciji nekog iznenađenja kapiram da na takvo zažmuri misliš.. I tada ih samo sklopim valjda zato nisam obratila pažnju na izražavanje nit je to ovde tema prosto je žmurite li kad se ljubite - žmurim jbt :lol:
Žao mi je ali zakasnili ste, pisali ste nakon što sam tražio lock. Ova dva odgovora će biti obrisana a temilica zaključana.
@Belgradeboy Hvala unapred.
 
Kad razmislim u stvari ni ne secam se kad je bas dobar poljubac. Da li sam zmureo ili sam gledao, ili sam mislio da sam gledao a u stvari sam bio negde. Secam se samo osecaja. A osecaj kao da je vreme stalo i poplava od peta pa do temena. Naboj u grudima i odjednom nalet. Poplava. Sva cula prorade.
A posle poljubca kao da citate jedno drugom misli.
 
Ali sam primetio da je takav poljubac kada nema ocekivanja. Da je neka usiljena igra, moram da se pretvaram nesto pred njom, ona vodi na tanak led, mislim ok, kapiram, ali nekako poljubac bude posle bez veze. To je onaj "aj za kralja i otadzbinu" poljubac. Bacila je testove, ja odigrao i idemo.
 

Back
Top