Злоупотребе службе безбедности!

Po čemu je zloupotreba da neki pripadnik službe vozi izigrava šupljeglavog tatinog sina koji vozi Poršea i provodi se po splavovima i hebe starlete?
Zloupotreba je ako je neko odao tu informaciju. Ili još gore ako je to dezinformacija.

Зато што имају строга правила службе како се понашају и где !

Иди на неку другу тему
 
Службе безбедности дефнитивно треба да се ставе под контролу , да њима не може да управља партија на власти , него да се баве безбедности грађана а како може безбедност грађана бити угрожена ако члан партије СНС Дејан Влајковић користи ресорсе државе безбедности да би уходио и пратио особу за коју његови рођаци сматрају да је у питању неверство...

Значи користи ДРЖАВУ да би прикупио податке о особи за свој лични и приватни живот , то се зове прикупљање оперативних података о кретању особе , њеним контактима , породици , навикама , особинама под изговором да је тајни агент , да би те податке доставио члану своје породице ..да ли Србија после овог може да се зове озбиљна држава ?
 
Па то ми рекоше ови старији из ДБ, да је глуп, незналица, без школе и привлачи пажњу...

Јеси ли и ти запослена преко снс-а ?

Nikada ni preko jedne stranke nisam zaposlena

Ja sam ti od onih što na grbači vuku razne stranačke "kadrove" u privatnim firmama

Po pitanju tatinog sina ne verujem da je baš on toliko gloop
Mnogo je tih likova koji nasleđuju tate u raznim službama, bilo domaćoj bilo stranim
 
Не смемо да дозволимо да лош и рђав човек има власт у својим рукама , било коју власт , управну , руководећу било коју , да ли је у питању партија или фирма .

Ја сам сигуран да ће бољи доћи на власт кад то будемо заслужили,
тј кад ми будемо бољи.


Сад је наш ниво рецимо 23,
а ми имамо кандидата за председника на нивоу 50.

Тај председник би морао да се спусти на наш ниво 23
иначе се ништа не бисмо разумели.

Исто тако не би радио ни председник који је на нижем нивоу од нашег.
Сетимо се кад је Коштуница учио неке народне речи ("вала" и сл).
 
Ја сам сигуран да ће бољи доћи на власт кад то будемо заслужили,
тј кад ми будемо бољи.


Сад је наш ниво рецимо 23,
а ми имамо кандидата за председника на нивоу 50.

Тај председник би морао да се спусти на наш ниво 23
иначе се ништа не бисмо разумели.

Исто тако не би радио ни председник који је на нижем нивоу од нашег.
Сетимо се кад је Коштуница учио неке народне речи ("вала" и сл).

Народ је суво злато, наспрам овог олоша и у позицији и у опозицији која се зове елита.

Народ је бољи од своје Елите !

Елита је неспособна, неодговорна и дијаболичка
 
Народ је суво злато, наспрам овог олоша и у позицији и у опозицији која се зове елита.

Народ је бољи од своје Елите !

Онда ћемо лако, мада ... хммм ...
Не ваља ни да путници боље возе бус од шофера ... хммм ...
Али је забавно ! :D
Има онај филм "Има ли пилота у авиону ?"

Ма наћи ћемо излаз ! 🏋️‍♂️
 
Moraju da nose kožne mantile, voze određene automobile i hodaju namršteni?

Budalaština, čemu bi onda služili ako bi svako znao šta su .

Данас служба користи , на примеру Аранђеловац , СНС Влајковић , Цигане да прате грађане ..овај ромски коридинатор самопроглашени велики пријатељ Александар Вучића је у својој приватној истрази ,за коју је косритио ресорсе државне безбедности , полицију и службу, користио своје Роме из махале , да би уходи , прогонио и малтретирао особу ..мирну грађанку Србије .

значи , мука ми је ..зло ми је од овог криминала
 
По правилима не смеју да се истичу ни по чему ... иди кувај нешто

Po meni lik koji izigrava šupljoglsvu budalu, a već je dobro obučen da primećuje detalje i upućen u dešavanja , mnogo bolje obavlja neke zadatke od lika koji je senka

Naravno stoji i da sa druge strane nisu veverice i da znaju ko mu je ćaća .. ali recimo da kao "glupan" filije nekoga pogrešnim podacima sasvim optimalno
 
Данас служба користи , на примеру Аранђеловац , СНС Влајковић , Цигане да прате грађане ..овај ромски коридинатор самопорглашени велики пријатељ Александар Вучића је у својој приватној истрази за коју је косритио ресорсе државне безбедности , полицију и службу користио своје Роме из махале , да би уходи , прогонио и малтретирао особу ..мирну грађанку Србије .

значи , мука ми је ..зло ми је од овог криминала

Vidi ja sam "mirna građanka" koja neke svoje frustracije leči na krstarici, bez svog imena i prezimena i tu se završava političko delovanje i niko me ne prati i ne maltretira

Jeste jedan period jedan komšija koji u 50-toj nije shvatio da ne živi u studentskom domu pravio mi probleme bukom i jedan kolega narcisoidni tip sa kojim i drugi imaju problem mnogo veći nego ja

To su ti problemi i maltretiranja "mirne građanke" ..tako
 
Po meni lik koji izigrava šupljoglsvu budalu, a već je dobro obučen da primećuje detalje i upućen u dešavanja , mnogo bolje obavlja neke zadatke od lika koji je senka

Naravno stoji i da sa druge strane nisu veverice i da znaju ko mu je ćaća .. ali recimo da kao "glupan" filije nekoga pogrešnim podacima sasvim optimalno

А замисли овог лика са теме који каже , ако имаш нека сазнања пријави их полицији ..еј како може грађанин да БИА пријави полицији ..мислим , може , али шта му локални полицајац може помоћи
 
Vidi ja sam "mirna građanka" koja neke svoje frustracije leči na krstarici, bez svog imena i prezimena i tu se završava političko delovanje i niko me ne prati i ne maltretira

Jeste jedan period jedan komšija koji u 50-toj nije shvatio da ne živi u studentskom domu pravio mi probleme bukom i jedan kolega narcisoidni tip sa kojim i drugi imaju problem mnogo veći nego ja

To su ti problemi i maltretiranja "mirne građanke" ..tako

Колегинице , прате оне за које сматрају да су претња или да би праћењем себи наместили аферу .,замисли ти изговор "прати те тајни агент" , апи ти онда напредујеш у партији , овог лика су после тог изабрали поновно у СНС одбору ..сам себи направиш аферу и онда просперираш , за то своје напредовање искористиш државне ресорсе ..напредно од напредњака
 
ауторска тема

Знамо сви да свака партија користи апсолутно све државне ресорсе , које плаћају грађани Србије својим мукотрпним радом , од своје радничке крви одвајају за порезе , управо за те службе безбедности ..да би те службе радиле , не у интересу грађана који их плаћају , него у интересу политичке партије која је на власти .

Службе безбедности се злоупотребљавају на разне начине , од пословних , до приватних ..од тога да неки члан политичке партије има некога у породици ко је сумњао да је његов брачни партнер извршио прељубу и тај неко да замоли члана СНС, свог рођака, да злопотреби службе безбедности да би пратио ту особу , по изговорим да је тајни агент који ради против њега ..то се десило недавно у Аранђеловцу , члан СНС је у питању, ромски кординатор у градској општини Д.В

Даље имамо пословне партнере који имају своје људе у врху неке власти и исто тако користе службе безбедности да компромитују њихову конкуренцију , да би они остварили бољи порофит...

Службе безбедности користе сви, осим нас малих грађана Србије којим својим мукутрпним радом плаћамо њохова бахаћења ...
sluzbe bezbednosti treba da generalno orzavaju red u drzavi. Ako ti lopov razbije auto pa prijavis policiji, jasno ti je da je tezina tvog slucaja mikronski deo od , recimo, demonstracija, revolucija, sudara vlasti i opozicije..........
Sluzbe bezbednosti se bave krupnim stvarima a to svakako nije pijanica koji te uznemirava na ulici.
 
sluzbe bezbednosti treba da generalno orzavaju red u drzavi. Ako ti lopov razbije auto pa prijavis policiji, jasno ti je da je tezina tvog slucaja mikronski deo od , recimo, demonstracija, revolucija, sudara vlasti i opozicije..........
Sluzbe bezbednosti se bave krupnim stvarima a to svakako nije pijanica koji te uznemirava na ulici.

али се максимално залоупотребљавају
 
sluzbe bezbednosti treba da generalno orzavaju red u drzavi. Ako ti lopov razbije auto pa prijavis policiji, jasno ti je da je tezina tvog slucaja mikronski deo od , recimo, demonstracija, revolucija, sudara vlasti i opozicije..........
Sluzbe bezbednosti se bave krupnim stvarima a to svakako nije pijanica koji te uznemirava na ulici.

Службе безбедности се прво баве спољном, па унутарњом безбедношћу, а унутарња је законитост у раду државних органа.

Законитошћу свих органа не баве се одавно као ни појединцима који су именовани да руководе тим органима.
 
Службе безбедности се прво баве спољном, па унутарњом безбедношћу, а унутарња је законитост у раду државних органа.

Законитошћу свих органа не баве се одавно као ни појединцима који су именовани да руководе тим органима.
sluzbe bezbednosti deluju u okviru opsteg dobra a za privatno dobro postoje privatne agencije, bodi-gard, privatna obezbedjenja.........
Interesantno da ovakav stav dolazi sa kapitalistickog zapada kome prioritet jedinka a ne drustvo. Medjutim, tamo si u potpunosti prepusten samom sebi a bezbednjake bas zabole za tebe. Oni u pravom smislu reci brane milijardere i njihov sistem vlasti, koristeci drzavni budzet, dok se obicni gradjani samoorganizuju o svom trosku kako bi bilo bezbedni.
Licna demokratija u kapitalizmu...........najveca obmana covecanstva.
 
Поента је да се пред изборе сви користе свим средствима , да себи праве афере , да злоупотребљавају службе безбедности то сам навела овај најновији пример Влајковића СНС из Аранђеловца .

Шта можемо да урадимо него да гласамо да мафија оде са валасти , да више не дозволимо никада да се овакве ствари понављају
 
ауторска тема

Знамо сви да свака партија користи апсолутно све државне ресорсе , које плаћају грађани Србије својим мукотрпним радом , од своје радничке крви одвајају за порезе , управо за те службе безбедности ..да би те службе радиле , не у интересу грађана који их плаћају , него у интересу политичке партије која је на власти .

Службе безбедности се злоупотребљавају на разне начине , од пословних , до приватних ..од тога да неки члан политичке партије има некога у породици ко је сумњао да је његов брачни партнер извршио прељубу и тај неко да замоли члана СНС, свог рођака, да злопотреби службе безбедности да би пратио ту особу , по изговорим да је тајни агент који ради против њега ..то се десило недавно у Аранђеловцу , члан СНС је у питању, ромски кординатор у градској општини Д.В

Даље имамо пословне партнере који имају своје људе у врху неке власти и исто тако користе службе безбедности да компромитују њихову конкуренцију , да би они остварили бољи порофит...

Службе безбедности користе сви, осим нас малих грађана Србије којим својим мукутрпним радом плаћамо њохова бахаћења ...
Ne....
Ne bih upotrebio poslednju recenicu....Ako placas sluzbu bezbednosti dobijes djoku...
Sluzba bezbednosti mora biti viseslojno i visestruko kontrolisana od nezavisnih subjekata, ljudi ....
Jer za razliku od patriotizma nekadasnjeg, sada su ljudi materijalisti pre svega pa tek u 10 kolenu su patriote....
Zloupotreba, neprofesionalnost i narocito postavljanje ciljeva rada BIA mora biti kontrolisano i kaznjeno....
Zacudjujuce je sto Vucic to dize u nebesa upravo sad, kad se vec talasa to pitanje...
Moze biti da je CIA procenila da je doslo vreme za novu etapu u razvoju Srbije, i onda ce se preci na uredjenije i kontrolisanije drustvo koje ce sakrivati svoje veze sa USA, sakrivati veze u kapitalu sa USA , a jacati kontrolu pojedinaca u Srbiji..

Isto po Srbiji su odjednom poruseni mnogi bespravni objekti, sto je cudno 15 dana uoci izbora...nije bilo ranije obicaj da se to radi uoci izbora..

Videcemo da li je signal stigao da se skoni kurta i uzjase murta, kao sto je bio signal kod slobe, samo sto je tu narod mislio da on nesto tu radi , nalozio se bio ko petarda....
Ali BIA je daleko po kvalitetu od nekadasnje DB ali je valjda bolja od slobine DEBE samo preko krimosa JE. BE....

Srbija je u ovom trenutku tako daleko od normalnog drustva, da nema smisla da ja o tome pricam, kad vecina jeste strulila u percepciji , i ne moze da proceni tako nesto...
Meni se obrati zena koja ce biti diplomata u Parizu , znaci namazana diplomatijom , svim i svacim, i ja joj skrenem ovlas paznju da je dugo u Srbiji pa je slepa za integrisani primitivizam....njoj je trebalo 9 meseci da ukapira , a tek kad se vratila na duzi odmor iz Francuske..
 

Back
Top