Злоупотребе службе безбедности!

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.105
ауторска тема

Знамо сви да свака партија користи апсолутно све државне ресорсе , које плаћају грађани Србије својим мукотрпним радом , од своје радничке крви одвајају за порезе , управо за те службе безбедности ..да би те службе радиле , не у интересу грађана који их плаћају , него у интересу политичке партије која је на власти .

Службе безбедности се злоупотребљавају на разне начине , од пословних , до приватних ..од тога да неки члан политичке партије има некога у породици ко је сумњао да је његов брачни партнер извршио прељубу и тај неко да замоли члана СНС, свог рођака, да злопотреби службе безбедности да би пратио ту особу , по изговорим да је тајни агент који ради против њега ..то се десило недавно у Аранђеловцу , члан СНС је у питању, ромски кординатор у градској општини Д.В

Даље имамо пословне партнере који имају своје људе у врху неке власти и исто тако користе службе безбедности да компромитују њихову конкуренцију , да би они остварили бољи порофит...

Службе безбедности користе сви, осим нас малих грађана Србије којим својим мукутрпним радом плаћамо њохова бахаћења ...

ауторска тема

Знамо сви да свака партија користи апсолутно све државне ресорсе , које плаћају грађани Србије својим мукотрпним радом , од своје радничке крви одвајају за порезе , управо за те службе безбедности ..да би те службе радиле , не у интересу грађана који их плаћају , него у интересу политичке партије која је на власти .

Службе безбедности се злоупотребљавају на разне начине , од пословних , до приватних ..од тога да неки члан политичке партије има некога у породици ко је сумњао да је његов брачни партнер извршио прељубу и тај неко да замоли члана СНС, свог рођака, да злопотреби службе безбедности да би пратио ту особу , по изговорим да је тајни агент који ради против њега ..то се десило недавно у Аранђеловцу , члан СНС је у питању, ромски кординатор у градској општини Д.В

Даље имамо пословне партнере који имају своје људе у врху неке власти и исто тако користе службе безбедности да компромитују њихову конкуренцију , да би они остварили бољи порофит...

Службе безбедности користе сви, осим нас малих грађана Србије којим својим мукутрпним радом плаћамо њохова бахаћења ...
Mali gradjani sluze da glasaju (ako u opste ima svrhe glasati) i da placaju porez.

Mali gradjani sluze da glasaju (ako u opste ima svrhe glasati) i da placaju porez.

Грађани требају да гласају , да би тако изразили своје негодовање због ових ових злоупотреба ..Замисли рођак твој за тебе прати неку особу , под изговором да је тајни агент , да би тако доказао неверство ..то је казнено дело а то је радио члан СНС у Аранђеловцу Дејан Валјковић

Pa da, služba bezbednosti služi da se režim oseća bezbedno od opozicije ;)

Каква је ово подметачина?

То користе само ови твоји.

Пре 2012. нико није јавно објављивао туђе здравствене картоне, преузимао од оператера бројеве телефона, користио БИА у борби против политичких противника и на други начин злоупотребљавао државне ресурсе.

Пре 2012. нико није јавно објављивао туђе здравствене картоне, преузимао од оператера бројеве телефона, користио БИА у борби против политичких противника и на други начин злоупотребљавао државне ресурсе.

Како да не ...Знамо да је служба безбедности масовно злопотребљавана од 2000 па на овамо ..Где Чеда прође ту ДБ нацрта зебру ,да га аутомобили не ометају при преласку улице ...Што је најгоре службе злоупотребљавају како домаћи политичари , тако и стране службе а макли грађанин је просто угрожен и немоћан да било шта уради друго осим да гласа ...

Урпаво због овог не желим да гласам за СНС

jos jedna netema nicka sumnjivog porekla iz dubina krste, prepoznatljivog rukopisa

o cemu se radi? ni o cemu. ali bas!

Ради се о злуопотреби службе безбедности које плаћамо ми порески обвезници ..Зашто би ја платила да неки тип из Аранђеловца , члан СНС први човек Бојана Радовића , Влајковић користи службе безбедности , државни ресорс да види да ли је муж веран његовој рођаки ..ајде само ми то објасни .

Грађани требају да гласају , да би тако изразили своје негодовање због ... злоупотреба .

Грађани уопште не треба да прате рекла-казала,
већ треба да су свесни својих услова живота.

Откуд ја знам како раде службе безбедности,
да ли је онај покрао буџет,
да ли се онај други запослио преко везе,
ко има рачуне у Швици ..?

Али знам:

- Да ли сам запослен, да ли су они око мене запослени,
- Да ли је плата редовна и мени и околини,
- Да ли је Динар стабилан у односу на светске референтне валуте и да ли је инфлација подношљива
- Да ли ме неко вуче у рат

Зашто не могу да ценим Малог Сенту ?

Јовањицу чувају све службе безбедности и јавна безбедноста
а он глуми лудило и Елиота Неса
и као проваљује фарму наркотика !

Грађани уопште не треба да прате рекла-казала,
већ треба да су свесни својих услова живота.

Откуд ја знам како раде службе безбедности,
да ли је онај покрао буџет,
да ли се онај други запослио преко везе,
ко има рачуне у Швици ..?

Али знам:

- Да ли сам запослен, да ли су они око мене запослени,
- Да ли је плата редовна и мени и околини,
- Да ли је Динар стабилан у односу на светске референтне валуте и да ли је инфлација подношљива
- Да ли ме неко вуче у рат

Зашто не могу да ценим Малог Сенту ?

Јовањицу чувају све службе безбедности и јавна безбедноста
а он глуми лудило и Елиота Неса
и као проваљује фарму наркотика !

Није то рекла , казала ..то су озбиљне ствари ..да неко из врха власти користи службе безбедности да би установи верност брачног партнера ..ово је заиста мизерно , да грађани то плате ..да би установи верност и да би тој другој особи уништили живот ..мизерно

Ради се о злуопотреби службе безбедности које плаћамо ми порески обвезници ..Зашто би ја платила да неки тип из Аранђеловца , члан СНС први човек Бојана Радовића , Влајковић користи службе безбедности , државни ресорс да види да ли је муж веран његовој рођаки ..ајде само ми то објасни .
1. ko si bre ti da ti neko nesto objasni??? ti si sumnjiv nick na netu, poluanoniman

2. ako imas neka saznanja prijavi policiji

3. sitris lazi o srpskoj sluzbi? a ti si za kurtija ili cro.

4. sta fali ljubavi i dobroj hebacini???

Није то рекла , казала ..то су озбиљне ствари ..да неко из врха власти користи службе безбедности да би установи верност брачног партнера ..ово је заиста мизерно , да грађани то плате ..да би установи верност и да би тој другој особи уништили живот ..мизерно

Има тих девијација колико хоћеш.
Систем и институције морају бити агилније,
форсирати добре ствари - дерогирати лоше.

Ту је опозиција у праву,
али нисам сигуран да они знају
како се систем мотивише да боље ради.

Плашим се ја (а и постојећа власт)
да нас ћута, мута и гуја љута не уканале ...

1. ko si bre ti da ti neko nesto objasni??? ti si sumnjiv nick na netu, poluanoniman

2. ako imas neka saznanja prijavi policiji

3. sitris lazi o srpskoj sluzbi? a ti si za kurtija ili cro.

4. sta fali ljubavi i dobroj hebacini???

Веома си непристојан , друго коме да се пријави служба безбедности , да се пријави полицији ?

Има тих девијација колико хоћеш.
Систем и институције морају бити агилније,
форсирати добре ствари - дерогирати лоше.

Ту је опозиција у праву,
али нисам сигуран да они знају
како се систем мотивише да боље ради.

Плашим се ја (а и постојећа власт)
да нас ћута, мута и гуја љута не уканале ...

Апсолутно сам мишљења да то ради сваки власт , али исто тако ово што ради СНС , бар у Аранђеловцу , је казнено дело ..тј не СНС , него његови чланови .

Апсолутно сам мишљења да то ради сваки власт , али исто тако ово што ради СНС , бар у Аранђеловцу , је казнено дело ..тј не СНС , него његови чланови .

Тај СНС то смо ми.
Морамо се поправити и то је то.

То неће ићи тако што ћемо то сами учинити.
Нити ће то моћи да уради неко са стране без наше помоћи.

Значи као кад ученик после неког одсуствовања са наставе (због болести рецимо)
реши да надокнади градиво
и ухвати прикључак са колективом.

Тај ученик то може да уради једино ако је спреман да више ради него други,
ако има ко да му помогне од наставника и другова који знају материју,
и ако има разумевање од укућана.

Није лако, ха ?!
Наравно да није,
али ако Парижани умеју да буду савремени грађани планете Земље - умеће то и Аранђеловчани !

Или осташе у прошлом веку ...

Тај СНС то смо ми.
Морамо се поправити и то је то.

То неће ићи тако што ћемо то сами учинити.
Нити ће то моћи да уради неко са стране без наше помоћи.

Значи као кад ученик после неког одсуствовања са наставе (због болести рецимо)
реши да надокнади градиво
и ухвати прикључак са колективом.

Тај ученик то може да уради једино ако је спреман да више ради него други,
ако има ко да му помогне од наставника и другова који знају материју,
и ако има разумевање од укућана.

Није лако, ха ?!
Наравно да није,
али ако Парижани умеју да буду савремени грађани планете Земље - умеће то и Аранђеловчани !

Или осташе у прошлом веку ...

То нешто у стилу , "Србија ће бити боља земља када ми постанемо бољи људи" ..тако нешто ...мени је ипак прихватљивије да лоши људи оду са власти , то није питање партије , него је питање личности човека .

Не смемо да дозволимо да лош и рђав човек има власт у својим рукама , било коју власт , управну , руководећу било коју , да ли је у питању партија или фирма .

Лош човек у фирми је лоша фирма , лош човек у партији је лоша партија , лош човек на челу државе је лоша држава .

Издвојити и казнити а не , никако заташкати

Клинац запослен преко очевих и снс везе у БИА, долази у кафић са ћалетоовим поршеом.

Упадљив, бахат и дрзак, привлачи пажњу, сви га знају итд...

Глуп

Jok nego će na mesta gde se sigurno odvijaju ko zna kakve igrarije i vrti lova dolaziti u raspaloj Opel Astri i izgravati Anštajna

Da dodam ta La familija uključujući tatu je sve samo ne simpatična.

Jok nego će na mesta gde se sigurno odvijaju ko zna kakve igrarije i vrti lova dolaziti u raspaloj Opel Astri i izgravati Anštajna

То је жалосно у овом веку да се ради , да се тако злуоупотребљава држава и наш новац , нас пореских обвезника , поштених радника

Kako je to angažovan tajni agent kao službeno lice da utvrdi da li mu se žena od rođe hefta sa nekim?
Da joj heftač nije neki agent neke službe pa i nju uvlačio u mrežu?

Pa nisu kada su se bivši dosovci uortačili sa Miloševićevim tajkunima i izvlačili novac od njih do besvesti. Što bi to radili kada im je odlično?

Па то ми рекоше ови старији из ДБ, да је глуп, незналица, без школе и привлачи пажњу...

Јеси ли и ти запослена преко снс-а ?

То је жалосно у овом веку да се ради , да се тако злуоупотребљава држава и наш новац , нас пореских обвезника , поштених радника

Po čemu je zloupotreba da neki pripadnik službe vozi izigrava šupljeglavog tatinog sina koji vozi Poršea i provodi se po splavovima i hebe starlete?
Zloupotreba je ako je neko odao tu informaciju. Ili još gore ako je to dezinformacija.

Нема БИА времена да се бави безбедношћу, већ уценом старих тајкуна, компроматима, и праћењу и информисању за потребе снс-а

Back