zlatne kopacke ili zlatne noge? a?a?

ama ljudi to je reklama.
mozda je montaza sto me ne bi cudilo ali mozda je i stvarno jer ko zna koliko je to puta ponavljano dok nije uradio 4 iz cuga. Mozda su celo popodne cekali da pogodi 4 bez greske, ali reklama je do jaja mora se priznati.
 
sad sam pogledao snimak i ako ste obratili paznju na kraju kad je pucao i zatamnio se ekran opet se cuje udarac o precku :)))
Inace siguran sam da nije montaza jer se vidi onaj sto trenira u pozadni kako se okrece i gleda sta ovaj majmun radi :) ali je varao pa se pri zadnjem sutu malo priblizio :)) samo realno ovo vise spada u zongliranje nego pravi fudbal bez neke sustine jer kao sto neko ovde rece treba da da gol a ne da pogadja precku :) :) :) ali globalno svaka mu cast.
 
Ja zaista smatram da je Ronaldinjo najbolji fudbaler danasnjice i ukoliko nastavi ovom igrom jos nekoliko godina on ce da bude rame uz rame sa Peleom i Maradonom, ali ovo je sigurno montaza.
Ja nisam neki poznavalac fizike ali na osnovu onog sto znam i na osnovu mog skromnog iskustva fudbalskih vestina, mislim da je to nemoguce izvoditi, jer bi ste pogodili precku jednom trajektorijom i da bi se lopta vratila na vase grudi (dva tri kvadratna metara u mesto sa kojeg ste pogodili precku) ona (to jesta lopta) mora "koristiti" jednu drugu trajektoriju, i usput da pocetni udarac bude dovoljno jak kako bi lopta kada udari na precci mogla da se vrati igracu na grudi, jer kada jedno telo udari na neko drugo telo on gubi na brzini. Jednom recju "Mission Impossible". Mozda po ovom pitanju bi nam mogli pomoci neki fudbalski virtuoza, neki "strucnjak" fizike ili kamerman. I jos jednu stvar: ja nisam odgledao snimak, samo sam video slike sa "Blica" i na osnovu tih slika i reci jednog mog prijatelja, inace bivseg profesnionalnog fudbalera, stice se utisak da je to dobra montaza.
 
Скинуо сам онај фајл лошијег квалитета и не могу да га отворим да га гледам.:sad:

Видео сам на БК пре пар дана...стварно је немогуће да се лопта тако одбије. А и немогуће је да човек 4 пута узастопно погоди коју хоће тачку. Па да је тако Роналдињо би, какав је мајстор и како се често налази близу гола, на свакој утакмици шутирао по 4, 5 пута из таквих позиција и давао голове.

А видесте ли Жигу? Мислим да није монтажа :mrgreen: :D :D :D
 
Prvo sto se tice fizike realno je jer zaboravljate da lopta udara u zakrivljenu povrsinu (grede na pravom golu nisu kao na rukometnom ravne i cetvrtaste nego okrugle) i ugao odbijanja je drukciji od upadnog ugla (lopta ce se odbiti po putanji koja je normala na tangentnu ravan povrsine precke na mestu udara) i samim tim vise je nego realno (jedino i mogice) da mu padne na grudi ako se pogodi gornji deo precke a da je pogodio donji lopta bi otisla dole. Dokaz vise je i sto povratna lopta ide pod vecim lukom i sporije od lopte koju je sutnuo.
Sad sto kazu ljudi pogoditi 4 puta je nemoguce. E to je vec deo o kome se moze raspravljati ali niko od nas ne zna koliko se to dugo snimalo dok nije pogodio 4 uzastopna udarca.
Sto se tice namogucnosti preciznog pogotka ima jos jedna fora.
JA sam svojevremeno gledao trening Monike Seles gde je ona rasporedila nekih desetak konzervi po terenu i iz igre (znaci ne stoji pa joj nabace) je ispogadjala svih 10 komada bez greske.

@ ljuba
Fajl (ja sam skinuo onaj boljeg kvaliteta ali pretpostavljam da je format isti je MOV takjo da ti treba quickTime player da bi mogao da gledas.
ZIgic? Ono je definitivno montaza :) Ko jos moze tako iz trka da pogodi raslje :)
Salim se. Covek je sam priznao. Sutno je u pravcu gola a lopta je sama nasla put.
To je istina jer ako obratite paznju 90% fudbalera uopste ne gleda ili ne cilja gde sutira. Oni sutnu u pravcu gola sa pogledom uprtim na zemlju (loptu) tako da uopste neciljaju vec po osecaju sutnu u pravcu gola pa sta bude.
 
Хвала на информацији. Погледао сам, ипак ми се чини да је оно монтажа...мислим...немогуће је јбт...

...а оно за Жигу...е умало нисам рикн'o :lol: :lol: :lol:...срећом омашио сам лустер.:lol: ...у пар наврата...:lol:
...оно...гледаш шта покушава, још улази...и не верујеш. Мајстор...само што мислим да се сад продао...Звезда ће вероватно добити понуду коју не може да одбије. И штета што је Жигић Звездин само 50%. Значи ако га продају за 10 М, Звезда добија 5М, скоро као мишеви за оног папана Вукчевића.

...и од сада не идем на Маракану на велике текме. Кад год сам био, Звезда испуши.
 
Zigic je vec prodat.
Ide baja u englesku januara sledece godine.
i to je ono sta me nervira.
Nikad necemo imati dobar tim jer cim dobijemo igraca koji sazreli odmah ga prodamo da dodjemo do kinte. Katastrofa umesto da sad kad je usao u formu odigra barem jos jednu celu sezonu da nesto uradimo u evropi odlazi na polovini sledece sezone.
 
pa u tome i jeste caka. da se proda pre nego sto ugovor istekne da bi zvezda dobila lovu kao odstetu.
Inace ono sta sam cuo na tv-u je bilo da je ugovor potpisao piksi sa predstavnicima (****** zaboravio sam da li liverpul ili neki drugi engleski tim) u periodu kad je nasa reprezetacija igrala protiv bosne utakmicu (tih dana)
 

Back
Top