ZIVOTNO OSIGURANJE

Od mene ces da dobijes dva takva ugovora samo mi daj svoju lovu.Ako sumnjas evo nudim ti i pet ugovora.:per:

Ок, да видимо од када си регистрован за бављење пословима осигурања, прикажи финансијски извештај, мишљење Народне банке, оцену ревизорске куће, реосигурање, традицију пословања.....па ћу да видим да ли ћу да своје паре поверим теби.

Дакле, никакав проблем, само да видим чиме располажеш.
 
Udruženje 1000 prevarenih kupci stanova ,dobili sve gorenapomenute garancije .I ništa mačku o rep .
Dalje radnici u Srbiji koji ne primaju radni dohodak ,štite ih bar 3 zakona i 14 podzakonskih dokumenata i ništa štrajkuju glađu jer suda nema .
I na kraju prodaješ osiguranje firme sa ograničenom odgovornošću otvorene pre par godina ovde .Tako i ako te tužim i dobijem ti kažeš ja imam osnivački kapital toliki pa onda država kao neko ko ima pravo prva naplati sve a nama ako ostane i koliko ostane .
Ovakvih slučajeva je bilo u bar dvadeste zemalja u Evropi u proteklih 15 godina .
Ljudi ne varjte nas više ,ako ću da se osiguram uradiću to tamo gde me neće tako lako prevariti
 
Udruženje 1000 prevarenih kupci stanova ,dobili sve gorenapomenute garancije .I ništa mačku o rep .
Dalje radnici u Srbiji koji ne primaju radni dohodak ,štite ih bar 3 zakona i 14 podzakonskih dokumenata i ništa štrajkuju glađu jer suda nema .
I na kraju prodaješ osiguranje firme sa ograničenom odgovornošću otvorene pre par godina ovde .Tako i ako te tužim i dobijem ti kažeš ja imam osnivački kapital toliki pa onda država kao neko ko ima pravo prva naplati sve a nama ako ostane i koliko ostane .
Ovakvih slučajeva je bilo u bar dvadeste zemalja u Evropi u proteklih 15 godina .
Ljudi ne varjte nas više ,ako ću da se osiguram uradiću to tamo gde me neće tako lako prevariti

Ovi Zikini su na vlasti, tako da mrka-kapa za tih 1000 stanova!
 
NikolaNBgd, ne rece nam koju poziciju tamo obavljas, kako ti ide to, cijene li se ljudi koji bar skolu imaju zavrsenu, kakvo je stanje?Nije provokacija, zanima me zaista.

Ja imam titulu direktora, u mojoj grupi je mislim preko 2000 ljudi, i kriza je vidljiva i u nasem poslu, mada je ovog leta bilo vise posla nego npr. zadnje 2 godine. Inace posle sloma starog sistema( soc-komunistickog ), ljudi ne mogu da se snadju u ovom robovlasnickom, cak i ovi sa diplomom, misle samo njih cekaju privatnici.
 
Vrlo zanimljiva situacija covek trazi da vidi sa cime ti raspolazes i na to verovatno treba staviti hipoteku , a kad on uzima novac od tebe sa cime on to raspolaze?, praznom pricom i sarenim obecanjima.:think:

Gospon osigurac to cime se ti bavis kod mene u selu zovu oblacarenje, a to su ti oni likovi sto teraju oblake.Dakle zaludni ljudi koji nemaju pametnija posla.
 
Poslednja izmena:
Vrlo zanimljiva situacija covek trazi da vidi sa cime ti raspolazes i na to verovatno treba staviti hipoteku , a kad on uzima novac od tebe sa cime on to raspolaze?, praznom pricom i sarenim obecanjima.:think:

Gospon osigurac to cime se ti bavis kod mene u selu zovu oblacarenje, a to su ti oni likovi sto teraju oblake.Dakle zaludni ljudi koji nemaju pametnija posla.

Информиши се мало о теми ако хоћеш да се укључиш у расправу. Човек ми је нудио пословну сарадњу, и ја желим да знам шта нуди као будући пословни партнер. Осим празних прича, ништа више... :whistling:

Откуд ти знаш чиме се ја бавим? :think:
 
Evo, samo jedan primjer austrijske poslovnosti i ispravnog ulaganja novaca u "sigurne" poslove.A firma je stara dosta godina, osigurana, reosigurana...tercosigurana...cuvena...



Брисел не вјерује да ће Хипо преживјети
Datum: 09.08.2010 22:00
Autor: Глас Српске

БРИСЕЛ - Бриселски еврократи одобрили су нови финансијски пакет Aустрије за капиталну инјекцију "Хипо Aлпе Aдрија групи" али су још једном потврдили сумњу да се ризичним пласманима обогаљена банка, може спасти.

Иако је Брисел дуго оклијевао са одобравањем аустријског плана за спас посрнуле "Хипо Aлпе Aдрије", Европска комисија на крају је одобрила да банка пређе у руке државе, али еврократи и даље сумњају да "Хипо" може преживјети, јавља "Дојче веле".

Европска комисија је прошле седмице утврдила да овај потез не доводи у питање тржишно такмичење у Европској унији и Aустрији, упркос чињеници да је послије национализације "Комуналкредит Aустрија банке", држава сада власник чак два зајмодавца.

"Дојче веле" наводи да држава Aустрија сада контролише око 15 одсто аустријског банкарског тржишта.

- Главни проблем за некада малу регионалну банку у власништву аустријске покрајине Корушка, која је пожељела да постане лидер на тржишту југоисточне Европе, нису оптужбе за мито које су се из банке изливале на рачуне политичара, попут покојног Јерга Хајдера, којег аустријски медији оптужују да је у Лихтенштајн "поспремио" 45 милиона "Хипових" евра, већ милијарда евра лоших кредита који су нетранспарентно подијељени по југоистоку Европе - пише "Дојче веле".

Од те милијарде евра ризичних пласмана, додијељених по чудним критеријима, нови први човјек "Хипо групе" Готвалд Кранебитер, само је у првом полугодишту ове године, морао да обустави наплату кредита у износу од 600 милиона евра.

У Бриселу су свјесни да је "Хипо" зависан од државне помоћи, јер у супротном нема никакве шансе да се избјегне пропаст, наводи "Дојче веле".
Санација

Aустрија је у санирање "Хипо Aлпе Aдрија" већ уложила 100 милиона евра државних гаранција, те 550 милиона евра кроз докапитализацију. Циљ државе је да за оздрављену банку пронађе улагача који би био спреман подносити ризик тржишта. Кранебитер тврди да може оздравити банку, те да "Хипо" располаже новчаним залихама које јој гарантују платежну способност.
 

Back
Top