ZIVOT izvrnut NAOPACKE

ja ne bih isla na internet,ne bih gledala tv. volila bih crnu boju,bila narkic,slusala bih sra nje od muzike, bila bih muskaraca,druzila bih se s momcima,mrzila bih pravdu-bila kriminalac, ne bih imala sluha, znala bih matematiku, mrzila bih citati,bila bih nevinasce... blaaaaah..... ak se sjetin jos neceg napisacu...
 
divlja u srcu:
Da li vam je nekad palo na pamet, kako bi vas zivot izgledao da ga okrenete naopacke, u smislu da volite sve sto voleli niste, da stvari radite sasvim suprotno od onog kako inace radite? Provodite vreme sa ljudima drugacijim od ovih sa kojima provodite? Kakav bi vam zivot bio? :-D


Verujem da je mnogo toga uticalo na to da ja budem ovakva, ono na šta sam mogla da utičem manje od dešavanja na koje nisam.... Tako da kad bi trebalo da budem drugačija čak i u pogledu ukusa, stavova i izbora ljudi koji me sada okružuju - verujem da bi svaki trenutak u ove 22 godine morao da bude bar za nijansu drugačiji :wink:
 
divlja u srcu:
Za pocetak...

...ustajala bih ranom zorom, bila dnevna ptica i isla bih u krevet ko penzos.

hehehehe....


ja bih dakle bila uzorna supruga, prijatna prema svima i to uvek, i nosila bih džins i bele cipelice i imala bih piskutavi sopran :P
Jela bih brzu hranu i gledala TV u slobodno vreme, eto. Volela bih decu i skupljače prašine, one sitne figurice, i furala bih samo "babare" :mrgreen:




nasmejala sam se jer to što si gore opisala sam - JA, glavom i grudima, Beti-mejk-ju-sveti :D
 
Била бих беспомоћно женско створењце које не би умело ни сијалицу да заврне...које би се ослањало на снажног мушкарца и само умиљато трептало окицама.
 
imash bundevu u oyu, joca tikvan

e bash si sladak bundevo osh da se smuvas sa ksenijom

jao svidjash mi se shteta shto sam ja bedni crv i nisam dostojna . vaistinu

mrzhim bre decu ja bi njih u shator a mi odrasli i glupi da imamo svoje dvorishte

ne znam ni ja sta pisem sada opet me hvata ludilo :(

ozu
 

Back
Top