Život iz snova

Meliot

Elita
Poruka
18.982
Da možete da birate kakav bi bio vaš život iz snova, šta bi voleli da radite, kako i gde bi provodili vreme? Da li bi voleli da budete popularni, da imate mnogo novca, ili i jedno i drugo? U kojoj državi biste najradije živeli ako sadašnjom niste zadovoljni?
 
Jedna draga, po mogućstvu mnogo lepa, kuća na moru gde bi boravili po 3 meseca, kuća na nekom ski centru gde bi provodili zimske dane i bar dva puta putovanje negde na udaljenim destinacijama. I naravno finansije da se isfinansira takav život. :)
 
Da možete da birate kakav bi bio vaš život iz snova, šta bi voleli da radite, kako i gde bi provodili vreme? Da li bi voleli da budete popularni, da imate mnogo novca, ili i jedno i drugo? U kojoj državi biste najradije živeli ako sadašnjom niste zadovoljni?
Zapravo mogu reći da sam preko 90% zadovoljan, radim ono što volim, živim gde volim, ne volim da budem pod velikom pažnjom ljudi tako da mi popularnost ne fali, a novca trenutno imam dovoljno. Nisam bogat, ali nisam ni gladan.
 
Da možete da birate kakav bi bio vaš život iz snova, šta bi voleli da radite, kako i gde bi provodili vreme? Da li bi voleli da budete popularni, da imate mnogo novca, ili i jedno i drugo? U kojoj državi biste najradije živeli ako sadašnjom niste zadovoljni?
hju-hefner-glavna.jpg
 
Da možete da birate kakav bi bio vaš život iz snova, šta bi voleli da radite, kako i gde bi provodili vreme? Da li bi voleli da budete popularni, da imate mnogo novca, ili i jedno i drugo? U kojoj državi biste najradije živeli ako sadašnjom niste zadovoljni?
Да имам толико новца да виђам само кога желим да видим. Без икакве популарности, негде у јужним америкама или африкама.
 
Da možete da birate kakav bi bio vaš život iz snova, šta bi voleli da radite, kako i gde bi provodili vreme? Da li bi voleli da budete popularni, da imate mnogo novca, ili i jedno i drugo? U kojoj državi biste najradije živeli ako sadašnjom niste zadovoljni?
Само да сам релативно срећан. Па шта год ме чини таквим.
 
Forget the Virgin Islands, too many Negroes, and driving on the left side just like in England. I was in Saint Thomas the U.S. Virgin Islands even the capital
Charlotte Amalie is more like a ghetto than a capitol only a few blocks that you can walk the rest is filled with Negroes. Maybe Melbourne, Florida small town
on the Atlantic coast, St. Petersburg, Florida on the Gulf of Mexico,
 
Da možete da birate kakav bi bio vaš život iz snova, šta bi voleli da radite, kako i gde bi provodili vreme?
Imam svoje prihode od nega sto je sigurno,trajno.
Da li bi voleli da budete popularni,
Ne.
da imate mnogo novca,
Dovoljno da budem sabrana,sa obe noge na Zemlji a imam za sta mi treba.
ili i jedno i drugo?
Ne bas.
U kojoj državi biste najradije živeli ako sadašnjom niste zadovoljni?
Ne znam,mnogo pitas al' objekat je nov,moj,sve sredjuju majstori,imam kuvare,ne izlazim ako ne zelim te imam privatnost sto je jedina stvar zbog koje zaista vredi imati tu kolicinu para.

Ako pitas realno,stan od osamdeset kvadrata u zgradi manjoj bez lifta,dve sobe dva kupatila,dnevna soba,kuhinja,mini spaiz,centralno grejanje,neke pare da ima za racune te luksuzan,lagodan zivot u realnosti.
 
Poslednja izmena:

Back
Top