Zima VS Leto ~ UZ vs UL

mortishaaa

Iskusan
Poruka
6.304
dakle ... da pocemo (;

Shinoda:
Mogli bismo da organizujemo debate izmedju UZ i UL!!! :lol: :lol: ;) ;)

Milena:
p naravno 8) to je i svrha udruzenja... 8) naravno, pored propagiranja zime sirokim masama... :lol: a to mozemo ciniti i preko debata, naravno... imamo argumente i sve ostalo sto nam je potrebno (vi nemate grudveeee... uta ta :p :p :P sta cete sad? :p :lol: ) i spremni smo na sve... 8) 8) 8)

UZ voli zimu... o da, kao sto nam samo ime kaze... prikljucite se odmah! 8)

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Hm,zanimljiva tema.....posto zivim u "zimskoj" zemlji sto znaci da sam se navikao na zimu i da bas ne podnosim vrucine preko 28 stepeni...to znaci da glasam za zimu...ipak je se lakse sakriti od zime nego od toplote...ovo je cito logicko razmisljanje...
 
oooo, vidi malu... tj. oops veliku 8) superrr za temu :D

ja se odmah uclanjujem u UZ ili sam ja osnivac?... :p :p :p elem... da, ja sam zimofil 8)
zimu obozavam iz mnogo razloga 8) 8) 8) i... ne znam sta sad da pisem... :p 'ajde UL ~ letofili, dajte neki argument za leto da obaram... :p 8)
 
Ohoho!!! :shock: :shock: :shock:
Vidi ti ovu Tish!!!!! :shock:
A bas sam razmisljao da otvorim ovu temu...i zaboravio :cry:
Anyway, dobro je da se neko setio!!!

Ja se naravno celim srcem zalazem da nase drago leto!!!!!I imenujem se za predsednika UL!!! :lol: :lol: :lol: :D :oops:
 
Hm, pa ja baš ne volim ni leto ni zimu :? , zapravo obožavam jesen , mada je i proleće ok. Tako da sam ja jesen-proleće 8) , a ako se baš mora birati između zime i leta onda zima (volim rukavice, duuuge šalove,kape...) :wink: .
 
Moon Child:
ma samo se ti nadaj(8

Dolazi zima,bice slina kijanja i kasljanja!...tako ide... 8)

a leti toga nema :D
necemo polovicne argumente, draga moja... 8)
Zima... bice slina, kijanja i kasnjanja... Zima, cica zima, nije mi do smejanja...
A STA MOZE ZIMA MENI... STA MI MOZE, STA MI SME... KAD PRIVUCEM CURU K SEBI... BICE NAMA PROLECE... :p :p :p
8)
 

Back
Top