ZENSKI RAK

  • Začetnik teme Natasha250688
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

Natasha250688

Gost
U HOROSKOPU SAM RAK(ZENSKI) A AKO JE VEROVATI SAJTU KOJI SAM NASLA OVDE NA KRSTARICI TREBALO BI DA SAM I U PODZNAKU RAK. RECITE KAKVE SU OSOBINE DUPLIH RAKOVA I STA MISLITE O NJIMA? I AKO NEKO ZNA KAKO SE U LJUBAVI SLAZU ZENSKI RAK I MUSKA VAGA MOLIM VAS RECITE!!!KAKO DOPRETI DO TIH MISTERIOZNIH STVORENJA? :D HVALA! :D
 
ako si dupli rak, to znaci da si vrlo osecajna i da imas izrazit osecaj materinstva, tj da si dosta vezana za porodicu i da ces biti pozrtvovana majka.zene rakovi su nezne i lako ih je povrediti i tada se "zatvaraju u ljusturu". sa druge strane vage su vazdusni znaci i oni su dosta nestalne,ali i one kao i rakovi teze miru i harmoniji, mada su im odnosi najcesce komplikovani
 
a kako dopreti do njih? pa, vage su velike estete vole umetnost, a sto se zena tice vole prefinjene i otmene zenstvene devojka, nikako muskarace! ne vole neuravnotezene odnose, hisdteriju i sl....
 
Evo veruj jednoj racici da to i nije tako primamljiva kombinacija.Vage cesto ne smatraju znacajnim ono sto mi rakovi smatrano pitanjem zivota i smrti.To moze uzasno da smeta, jer oni nasu zelju da se vezemo dozivljavaju kao nepotrebno smaranje...U fizickom kontaktu ce ti pruziti sve sto zelis,neznost,senzualnost,nezaboravnu noc, ali posle...pa recimo da moras bas da ih zaludis da bi zeleli da ostanu samo sa tobom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top