Zenski ormar :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zaza011

Zainteresovan član
Poruka
156
Koliko vam je veliki ormar? koliko cesto ga sredjujete? sta radite sa starim stvarima ili stvarima koje jednostavno vise necete da nosite?

Evo ja cu poceti...

Vec neko vreme idem na to da smanjim ormar, jednostavno me hrpa stvari iritira, gusi, nervira...shvatila sam da nema neke poente u gomilanju garderobe. Ja stvari MENJAM ja ih ne gomilam. Odnedavno imam praksu - kako kupim nesto tako nesto slicno nalik na to iz ormara leti ili u djubre ili dajem na jedno mesto.
Ponosna sam na to sto mi sada i letnja i zimska garderoba (bez jakni, bundi itd) stoji u JEDNOM ormaru, mnogo sam zadovoljna sto sam to postigla, i sto je najbitnije SVE nosim iz tog ormara a ne ono za ponekad...
 
Kod kuce imam dvodelini plakar (u gornjem delu drzim odecu van sezone, a donji je podeljen na cetri police desno, a u levoj kacim stvari i u dnu su kutije sa obucom).

Sredjujem ga recimo na svaka tri-cetiri meseca, trudim se da ga odrzavam maksimalno urednim, ali mi ponekad dodje faza kad sve razbucam u potrazi za savrsenim outfitom z ataj neki dogadjaj i posle mi treba nedelju dana da se nakanim da sve lepo vrtaim na svoje mesto) :)

Ovde gde stanujem imam par manjih ormancica, cetiri sa po dve policice, ne jedan veliki. Samo je ejdan od ta cetiri malo siri, ovi ostali su poprilicno uski i niski. Tako d asu prenatrpani i rava je umetnost izvuci nesto sa dna ili sredine a da se sve ostalo ne porastura :)

Inace imam 21-u godinu, a imam stvari jos iz starijih razreda osnovne, pazim ih, cuvam, drzim sapuncice medju odecom da lepo mirise, selektivno je perem i sve sto kupim bas jako slatko nosim, igram se kombinovanja i slaganja razne odece :)

Zaljubljujem se u stvari na koje kasnije ne zaboravim, vec ih kontinuirano menjam ;)
 
Plakar mi je sredjen samo dva dana nakon pakovanja, a onda nastane haos cim se jednom uspavam za posao i batalim red i samo trpam cistu odecu tamo gde mogu jos da je ubodem. Cipele su sasvim odvojene u cipelarniku u kome nikad nema dovoljno mesta pa cesto kad se preobujem u roshke napolju, ostavim obucu u kolima (svaki put po jedan par necega) a onda ni ne vracam to iz kola u stan jer mi se svidi red u cipelarniku.
Za razliku od postavljacice teme koja drzi zimsku i letnju odecu zajedno, meni je sve toliko pomesano da cesto ne drzim zajedno ni dve carape iste boje pa ponekad pronadjem 10 puta po samo jednu carapu i obujem prve dve koje sparim jer me mrzi da trazim dalje i na osnovu njih se obucem.:rumenko:

Vec sada smisljam uveliko kako da osmislim cela dva zida plakara kad se budem selila odavde za dve godine u nadi da cu vec jednom umeti da sredim haos od odece koji vlada u ovom sadasnjem plakaru.:dash:
 
Joooj gde me nadje sa temom..moj orman devojacki ne mogu da prezalim..sve je bilo tako lepo na dohvat ruke,a sada imam neki regal,pa brate mili,iako sam bacila pola garderobe,sve ispada iz njega,ali ne zato sto imam puno garderobe vec sto je regal tako..nepraktican.taman sve slozim,i kad uzimam nesto moram sve da vadim da mi se ne bi srucilo na zemlju..moram pod hitno da kupim jedan plakar..
 
slozeno po bojama i materijalima, mogu zmureci da se obucem za 2 min...
mrzim haos iz dna duse...
ves po fijokama sredjen po bojama i po nameni...
i pidzame su mi sortirane :lol:
ko god vidi moj orman shvati koliki sam frik...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top