Zenski orman:)

Ja se i dalje krijem u plakarima... uđem i sednem lepo u njega, na moje priljave trenerke, i čekam da Ane odškrine vrata, da je prepadnem , heh..
Ko mi dira orman i biblioteku - umreće u najstrašnijim mukama.
Ranije, dok sam još bio mlad i živeo momačkim životom, najsmrdljivije stvari (čarape sa basketa i patike) sam stavljao u korpu za veš, znao sam da će sponzoruše da vire u korpu..
E, a kada mi je stalo do neke, pokazatelj je bio - cela gajba promincle mirišljava, čista kao apoteka, svei pod konac : o))
 
.../...:D...Ne moz' covek ni zenski ormar da otvori a da iz njega ne iskoci korisnik bundeva...:p ..A ne moz' ni da se cestito udalji iz situacije, jer odma' krene da prati...:D ...I zavadi nas sa prijateljskim banana republikama, sve paketno...:lol:.../
 
a ja imam ortakinju koja svaku stvar drzi u kesi, i na kesi napishe npr "crvene majice", i kad otvorish njen orman,k'o da si otvorio frizider....znachi katasrofa....
i slazem se sa chinjenicom da su mushki ormani uredniji..jer su oni planeri..unapred znaju shta ce da obuku i nemaju problema sa tim ako im ne stoji...blagooo see njimaaaaaaa:)
 
Bolje da mi niko ne zaviruje u taj haos od ormana :-D A ovo za muškarce i urednost, ja se vrlo zabrinem kad je nekome u ormanu sve uredno složeno po bojama, sigurno je psihopata :lol: Plus, studije su pokazale da su kretivni ljudi neuredni :D šta sve neću smisliti samo da ne moram da sređujem stvari :razz:
 
Betty:
majq mu. :lol:

jesi nekad pomisliala majo da taj osećaj da nema ništa da obučeš nema veze sa konkretnim stanjem stvari u ormanu nego s tobom?:P Ja sam na kraju to zaključila.

Nisam razmišljala o tome tako... hmmm al' gle, šta god da je u pitanju zaključak je isti - nema ništ.

Dosta ulaganja traži orman da bi pred sobom imao zadovoljno lice :lol:
 
Kod mene je suituacija obratna...ono sto ne nosim,odmah prosledim dalje,a moj muz je ko krtica..samo skuplja i kupuje i opet nema sta da obuce. :?
Stane pred ormar i tuzno odmahuje glavom..jadan on i ja zajedno sa njim...a ni sin mi nije nista bolji..valjda geni.
 
w.witch:
Kod mene je suituacija obratna...ono sto ne nosim,odmah prosledim dalje,a moj muz je ko krtica..samo skuplja i kupuje i opet nema sta da obuce. :?
Stane pred ormar i tuzno odmahuje glavom..jadan on i ja zajedno sa njim...a ni sin mi nije nista bolji..valjda geni.
e, pa nije to lako... ja isto tako kao on, i veruj mi, čak mi se stvari uglavnom ni ne mogu kombinovati sa većinom ostalih stvari... ali, pomaže mi moj momak, pa pomozi i ti mužu ;)
 
E, i ja imam problem sa kupovinom odece. Stalno nesto kupujem - ali stalno kupujem iste stvari. Vec godinama se oblacim slicno, volim iste boje itd. Tako da se vec dugo ne radujem pazarenju odece - sve sto imam je varijacija na nesto sto sam vec imala i u osnovnoj i u srednjoj i pre deset godina :)
I naravno nemam pojma sta da obucem u onim prilikama kada se zahteva drugaciji izgled... (par pokusaja da budem mastovita i kupim nesto drugacije se zavrsilo vec spomenutim romanticnim ili prosto elegantnim stvarima koje nikada nisam obukla - uvek mi fale cipele ili tasna uz njih!)
:-?
 
a ja bas imam najrazlicitije stvari u ormaru iz svih mogucim stilova a opet se to nekako sve moze uklopiti. ali najcesce je sve to u haosu jer uvek tj cesto smisljam dugo sta cu da obucem pa isprobavam i tako eto, desi se... nego nemam bas sta da krijem, imam i korseta i satenskih spavacica i haltera ali to je sve nekako normalno. (i starih sirokih stvari za po kuci za vezbanje i za sredjivanje kuce) . nemam biceve ni lisice ni sprave za mucenje. bar ne jos! :lol: :lol: :lol: mada ne volim da mi neko viri u orman. ima i on lepe trenutke kad je sve lepo sredjeno po bojama ali to je nekako za moju dusu i privatno je. :D
 

Back
Top