Ženski kilogrami ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Cenim da smo visinu ženskog stvora apsolvirali koliko toliko.
Da krenemo večeras da dokučimo, otkrijemo najviši frustrirajuću stvar kod ženskog stvorenja, a to su kilogrami !?
Znamo da kod muškaraca uglavnom kilogrami , ako nisu baš extremni, nisu neki problem.
Ali kad ženskih, kilogrami su više stvar sujete, ljutnje, no išta na svetu.
Ženskoj možeš svašta da kažeš, da je ovo, ono, ali ako joj kažeš da je debela: obro si bostan.
Od 100 devojaka koje imaju višak kilograma, možda se jedna jedina neće naljutiti ako još kažeš da je debela.
Sudim iz iskustva, da je idealna ženska težina 55 kg maximalno.
Dakle, ako imate 168 cm, a imate 54/55 kilograma, vi ste gradjeni ko bog, tu greške nema.
Znam da ću ovim postom i komentarom zaraditi bes mnogih bedevija, ali boga nema, ja kao dokazani stilista i vizuelni tip vam to garantujem da je tako, a vi šta mislite ?
 
potpuno seslazem sa autorom. to jeste najosetljivije zensko pitanje. istovremeno da dodam da ja na potpuno isti nacin posmatram muske kilograme. ocu da kazem, meni smeta neko kilo viska kod muskarca, a tek punackost ili gojaznost to je nesto sto me odbija maksimalno. znaci, nisu samo muskarci vizuelni tipovi vec i zene. e sad, pitanje je ko sta voli. ja volim mrsave muskarce tako da to mojoj vizuelnosti prija.
 

Back
Top