ženski "argumenti"

ok, već je bila ovde tema o seksualnom ugnjetavanju žena na poslu: šef mi tražio p... i tako to i tako to. sve su više-manje odgovorile kako je to gnusno i kako na to nikad ne bi pristale, bla, bla... one kroz ceo svoj život idu samo zahvaljujući svojim intelektualnim sposobnostima...
a koliko puta žene same potegnu svoje "atribute" i "argumente" za postizane nekih ciljeva na poslu ili životu uopšte. znate ono "naivno" treptanje okicama, pa budženje sisa, neka mazna intonacija glasa, glumljenje bespomoćnosti...


:zcepanje::zcepanje:
 
znaci valjas kineske patike i mutilice za nes kafu :zper: jeah koca,kako si velikodusan :zaljubljena:

za tu sicu nije ni cudo sto nalazis sve neke koje se ne kupaju i boluju od teskih ginekoloskih problema :neutral:

Pa nek im mama i tata ne kupuju kinesku robu u depou pa ce budu bez gljivica..sta cu ja im samo mogu dam kad neka zaboravi nesto pa kao kupio sam ti od shanera
 
ok, već je bila ovde tema o seksualnom ugnjetavanju žena na poslu: šef mi tražio p... i tako to i tako to. sve su više-manje odgovorile kako je to gnusno i kako na to nikad ne bi pristale, bla, bla... one kroz ceo svoj život idu samo zahvaljujući svojim intelektualnim sposobnostima...
a koliko puta žene same potegnu svoje "atribute" i "argumente" za postizane nekih ciljeva na poslu ili životu uopšte. znate ono "naivno" treptanje okicama, pa budženje sisa, neka mazna intonacija glasa, glumljenje bespomoćnosti...

Ako ima kvalitetne atribute steta da ih ne iskoristi za svoju dobrobit.
Tu ne spada konkretan sex sa nekim celavim matorcem radi unapredjenja :roll:
Treptanje,koketiranje,izazivanje sto da ne?Uvek ce biti muskaraca koji ce "pasti" na to
 
ok, već je bila ovde tema o seksualnom ugnjetavanju žena na poslu: šef mi tražio p... i tako to i tako to. sve su više-manje odgovorile kako je to gnusno i kako na to nikad ne bi pristale, bla, bla... one kroz ceo svoj život idu samo zahvaljujući svojim intelektualnim sposobnostima...
a koliko puta žene same potegnu svoje "atribute" i "argumente" za postizane nekih ciljeva na poslu ili životu uopšte. znate ono "naivno" treptanje okicama, pa budženje sisa, neka mazna intonacija glasa, glumljenje bespomoćnosti...

izbacivacemo sise i noge i sve redom onoliko koliko hocemo. jel to nekoga ugrozava, molicu?
a te matore drtine koje ucunju zaposlene klinke i ne samo klinke, u fazonu daj piccku da ne odletis sa posla, e njih bih u rudnik na prinudni rad. i podvalicm, njihovo nasilnicko ponasanje nema nikakve veze sa tim da li zensko izbacuje sise ili kakvim glasom prica, jelte. vec samo sa najgorom zloupotrebom polozaja. mater im jebbem.
te zene hrane decu tom platom a ugrozeni debili ih ucenjuju. to je za streljanje.
i nemoj mi molim te kakvim ko glasom prica jer to nije i ne moze da bude ekvivalent nasilnicima koji se bave najprljavijim radnjama. nemoj molim te, da mi se ne smuci sad...
 
izbacivacemo sise i noge i sve redom onoliko koliko hocemo. jel to nekoga ugrozava, molicu?
a te matore drtine koje ucunju zaposlene klinke i ne samo klinke, u fazonu daj piccku da ne odletis sa posla, e njih bih u rudnik na prinudni rad. i podvalicm, njihovo nasilnicko ponasanje nema nikakve veze sa tim da li zensko izbacuje sise ili kakvim glasom prica, jelte. vec samo sa najgorom zloupotrebom polozaja. mater im jebbem.
te zene hrane decu tom platom a ugrozeni debili ih ucenjuju. to je za streljanje.
i nemoj mi molim te kakvim ko glasom prica jer to nije i ne moze da bude ekvivalent nasilnicima koji se bave najprljavijim radnjama. nemoj molim te, da mi se ne smuci sad...

polako, Nova...opet si nervozna...ko je pominjo ucene...:sad2:
 
u uvodnom pise "shef trazio piccku", tim recima:)
a kad sef to trazi zna se- el piccka el otkaz :sad2:

da, ali u kom kontekstu...

ok, već je bila ovde tema o seksualnom ugnjetavanju žena na poslu: šef mi tražio p... i tako to i tako to. sve su više-manje odgovorile kako je to gnusno i kako na to nikad ne bi pristale, bla, bla... one kroz ceo svoj život idu samo zahvaljujući svojim intelektualnim sposobnostima...
a koliko puta žene same potegnu svoje "atribute" i "argumente" za postizane nekih ciljeva na poslu ili životu uopšte. znate ono "naivno" treptanje okicama, pa budženje sisa, neka mazna intonacija glasa, glumljenje bespomoćnosti...

:ok:
 
u uvodnom pise "shef trazio piccku", tim recima:)
a kad sef to trazi zna se- el piccka el otkaz :sad2:

I jel ti onda dobijes otkaz ili... Ako se nadjes u takvoj situaciji? :lol:

Znas onaj vic kada prica matori crnogorac, djedo unucima "Bijese tako '42. dodjose svabe da na stijeljaju. I kazu, na ovu stranu koji 'oce da ih stijeljamo, a na onu oni koji 'oce da ih jebbemo pa cemo ih pushtit." "A sto si ti izabrao djedo?" "Ja? A pa mene su stijeljali" :mrgreen:
 

Back
Top