Ženskaroši?

Zenskaros=Don Huan
Muskarac koji vapi za zenama. Muskarac koji ne voli zenu, nego zene i svakoj se jednako i potpuno, u tom trenutku, daje.
Manipulator, da. Ali zene samosvesno i dobrovoljno pristaju da budu "izmanipulisane" od strane njega.
Oseca zenu i zna da izazove i pohotu i podatnost.
Ne obecava kule i gradove, garantuje samo za taj momenat.
Ne mora da ima avione, kamione. Nije nuzno ni previsoko obrazovanje i pedigre.
Poseduje neukrotiv libido i svarsen odnos dzentlmena i divljaka u sebi.
 
Zenskaros=Don Huan
Muskarac koji vapi za zenama. Muskarac koji ne voli zenu, nego zene i svakoj se jednako i potpuno, u tom trenutku, daje.
Manipulator, da. Ali zene samosvesno i dobrovoljno pristaju da budu "izmanipulisane" od strane njega.
Oseca zenu i zna da izazove i pohotu i podatnost.
Ne obecava kule i gradove, garantuje samo za taj momenat.
Ne mora da ima avione, kamione. Nije nuzno ni previsoko obrazovanje i pedigre.
Poseduje neukrotiv libido i svarsen odnos dzentlmena i divljaka u sebi.

malo kontradiktoran opis..
ako ne obecava kule i gradove i jasno kaze sta moze da ponudi, i to nudi svakoj zato sto sa svakom sa kojom je tako stvano i oseca - gde je tu manipulacija?

zato sam i napisala da ima razlike izmedju pravih ``zenskarosa``(mnogo ruzan izraz) koji vole zene i u njima uzivaju i zenskarosa koji ne vole zene, koliko vole da se prica o broju koji su ne osvojili nego po`ebali..
tu je razlika kao i u svemu ostalom sto je original i fejk..
zenoljupca nikad neces da cujes da o zenama prica ruzno i u njegovoj terminologiji ne postoji epitet qr.va.
a za neukrotiv libido, pa kad je to postalo mana za muskarca?

na ovoj temi sam se nacitala takvih feministickih izjava pojedinih muskaraca u vezi zenoljubaca, da sam se iskreno zapitala o cemu li se tu radi :think:
 
Zenskaros=Don Huan
Muskarac koji vapi za zenama. Muskarac koji ne voli zenu, nego zene i svakoj se jednako i potpuno, u tom trenutku, daje.
Manipulator, da. Ali zene samosvesno i dobrovoljno pristaju da budu "izmanipulisane" od strane njega.
Oseca zenu i zna da izazove i pohotu i podatnost.
Ne obecava kule i gradove, garantuje samo za taj momenat.
Ne mora da ima avione, kamione. Nije nuzno ni previsoko obrazovanje i pedigre.
Poseduje neukrotiv libido i svarsen odnos dzentlmena i divljaka u sebi.

lepo si me opisala :rumenko:
 
Kako s njima i jeste li nekad pokušale da izađete na kraj sa takvima, ako je uopšte moguće?


Bez onoga: treba bežati glavom bez obzira. Naravno da ne. Osim ako želite da se udate, ali udaja nije tema, jasno.

vjerujem da svaki žensakroš, kad NATRČI, postane drugi čovjek

imala sam posla sa jednim...ostavila sam ga kad je imao svoju demonstraciju ženskarizma preda mnom
vratio se kao kučence i bio mnogo fin:zskace: još se rado sjećam
 

Back
Top