Zene u znaku Ovna

Dobre su to žene,...po meni.
Jake, energične, borbene, pametne. Opet su i saosećajne i jako emotivne, tipa...rasplaču se za sitnicu.Nije zbog razmaženosti, nego eto-tako.
Ono što mi se kod njih osobito sviđa, to je što kod svih imaju kraljevski tretman.
Žene-kraljice!
P.S.Carica Ektarina Velika, pravi primer.
Ukoliko raspolažu tačnim podacima o njenom rođenju.
Neko reče da su im zvezde naklonjene,...ja msm, da su jedne od retkih žena koje: "Što na umu, to i na drumu"!
Znaju da uvek dobiju to što žele, ali neće gaziti preko mrtvih, kako god,...na kraju dobiju sve!
Prava pesmica, koja ih opisuje. 🤩
 
Poslednja izmena:
Dobre su to žene,...po meni.
Jake, energične, borbene, pametne. Opet su i saosećajne i jako emotivne, tipa...rasplaču se za sitnicu.Nije zbog razmaženosti, nego eto-tako.
Ono što mi se kod njih osobito sviđa, to je što kod svih imaju kraljevski tretman.
Žene-kraljice!
P.S.Carica Ektarina Velika, pravi primer.
Ukoliko raspolažu tačnim podacima o njenom rođenju.
Neko reče da su im zvezde naklonjene,...ja msm, da su jedne od retkih žena koje: "Što na umu, to i na drumu"!
Znaju da uvek dobiju to što žele, ali neće gaziti preko mrtvih, kako god,...na kraju dobiju sve!
Prava pesmica, koja ih opisuje. 🤩
Debbie Harry je cini mi se Rak

https://www.astrotheme.com/astrology/Debbie_Harry

Ekatarina Velika je imala Sunce u Biku

https://www.astrotheme.com/astrology/Catherine_the_Great
 
Spadam u one omrženije,...jarac podznak škorpija!:zper:
To je iz čiste zavisti, ofc!
Nema veze sa zodijakom. 😁
Ja sam Ovan Rak...ludilo mozga...
Ali kolega mi je jedan kupio narukvicu da je nosim kao znak upozorenja!

Da ljudi znaju s kim imaju posla cim me vide...
Ne skidam je s ruke :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:



IMG_20220617_201542562.jpg
 
Za Ovna vezujemo energicnost , mladost, naivnost, iz cega proizilazi direktnost u nastupu, poput male bebe Ovan instiktivno( da Mars je i instikt) osjeca samo svoje potrebe, i imamo tu crtu mentalne sirovosti, jer je Saturn ( mudrost) u Ovnu slab, fali im iskustva da bi stekli mudrost.

Zene Ovnovi jako dugo zadrzavaju mladalacki i vitalan fizicki izgled, znaju biti jako privlacne i u kasnijim godinama.
 
Za Ovna vezujemo energicnost , mladost, naivnost, iz cega proizilazi direktnost u nastupu, poput male bebe Ovan instiktivno( da Mars je i instikt) osjeca samo svoje potrebe, i imamo tu crtu mentalne sirovosti, jer je Saturn ( mudrost) u Ovnu slab, fali im iskustva da bi stekli mudrost.

Zene Ovnovi jako dugo zadrzavaju mladalacki i vitalan fizicki izgled, znaju biti jako privlacne i u kasnijim godinama.
Znaci lepe al ne mnogo mudre...
:zcepanje: :dontunderstand: :manikir:
 
Znaci lepe al ne mnogo mudre...
:zcepanje: :dontunderstand: :manikir:
Ni jednu osobu ne cini samo Suncev znak, ali arhetipski ljudi sa Suncem u Ovnu nemaju mudrosti, pa zato prvi i lete ako treba " glavom kroz zid" da bi dosli do zacrtanih uglavnom kratkorocnih ciljeva, jer Mars simbolizira kratkorocne a Saturn koji je u Ovnu u padu, dugorocne ciljeve.

Ne moraju biti lijepe, za ljepotu je " zaduzena" Venera( Vaga preko puta), ali plijene ocima, ostrijim crtama lica, pravilnim, sportskim tijelom, vitalnim i prirodnim izgledom.
 
Ni jednu osobu ne cini samo Suncev znak, ali arhetipski ljudi sa Suncem u Ovnu nemaju mudrosti, pa zato prvi i lete ako treba " glavom kroz zid" da bi dosli do zacrtanih uglavnom kratkorocnih ciljeva, jer Mars simbolizira kratkorocne a Saturn koji je u Ovnu u padu, dugorocne ciljeve.

Ne moraju biti lijepe, za ljepotu je " zaduzena" Venera( Vaga preko puta), ali plijene ocima, ostrijim crtama lica, pravilnim, sportskim tijelom, vitalnim i prirodnim izgledom.
Ko si ti?
 
Ja sam Ovan Rak...ludilo mozga...
Ali kolega mi je jedan kupio narukvicu da je nosim kao znak upozorenja!

Da ljudi znaju s kim imaju posla cim me vide...
Ne skidam je s ruke :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:



Pogledajte prilog 1173152
Ovan Rak dve mi privukle paznju
Jedna je bila dugogodisnja poznanica drugu kako sam upoznao odmah se skontali
Senidah je Ovan Rak,totalno moj tip zene sa tim ponasanjem
"Sve zene u meni zive kad si tu" Pisano za tipove kao sto sam ja
 
A jeste kada se izoperisala 10 puta :D

Pogledajte prilog 1174434
Nesto je operacija nesto je sminka
I jedno i drugo podrzavam
Napisao sam vec napisacu jos jednom,do ponasanja je

Ocito Ovce cesce vole da promijene licni opis :D

Pogledajte prilog 1174440
Ko je ovo posto ne znam?

Imaju jak,dubok, muski glas...:mrgreen: nije zenstveno.
Zene Ovnovi?Nikako
Najzenstvenije glasice male tanke decije imaju bas zenski Ovnovi,znam ih dosta i svaka ima lep zenstven glas
 
Nesto je operacija nesto je sminka
I jedno i drugo podrzavam
Napisao sam vec napisacu jos jednom,do ponasanja je


Ko je ovo posto ne znam?


Zene Ovnovi?Nikako
Najzenstvenije glasice male tanke decije imaju bas zenski Ovnovi,znam ih dosta i svaka ima lep zenstven glas
Ivana Nikolic iz grupe Hurricane.
Bojom glasa vlada Merkur,a posto Merkur ne moze daleko od Sunca, najvise u 2 susjedna znaka, cesto se desi da taj Merkur iz Ovna pobjegne u susjednog Bika, pa onda Ovnovi imaju lijep, ugodan glas, jer Bik pod Venerom simbolizira pjesmu, a anatomski vlada ustima, grlom itd.

Ako je Merkur u znaku egzaltirane Venere pa jos u konjukciji sa tom egzaltiranom Venerom u Ribama, takodjer od Ovna mozemo dobiti " andjeoski" glas.

 
Ivana Nikolic iz grupe Hurricane.
Bojom glasa vlada Merkur,a posto Merkur ne moze daleko od Sunca, najvise u 2 susjedna znaka, cesto se desi da taj Merkur iz Ovna pobjegne u susjednog Bika, pa onda Ovnovi imaju lijep, ugodan glas, jer Bik pod Venerom simbolizira pjesmu, a anatomski vlada ustima, grlom itd.

Ako je Merkur u znaku egzaltirane Venere pa jos u konjukciji sa tom egzaltiranom Venerom u Ribama, takodjer od Ovna mozemo dobiti " andjeoski" glas.

Ta uraganka je kao neke zene u znaku ovna koje znam,podrzavam operacije
Moj tip zene
 

Back
Top