Zene u znaku Ovna

analiticki 12

Domaćin
Poruka
3.067
Zanimljivo jako energicne nepromisljene a opet nisu iskompleksirane i neotesane kao Lavice.Ovan je prirodan znak Lav nije.Ovan se ne namece nikada njemu je u prirodi da bude u akciji uvijek na sceni nije ni svjestan nema zadnju namjeru.Zena Ovan prici ce i muskarcu al bez zadnje namjere sto je jako dobro.Ovna je najbolje razumjeti kroz poredjenje sa Lavom.Sve sto Ovan radi prirodno i nesvjesno to Lav radi vjestacki i svjesno.Ovan ne trazi paznju ako je ima ok Al ne place u sobi svojoj sto ga neko nije vidio briga ga.On ce ispuniti svoju dnevnu kvotu bio stadion pun ili prazan nebitno.A npr Lav da trci i hvata krugove pred praznim stadionom nema sanse.Zena Ovan moze sa vama i u pustinju,Zena Lav nema sanse.Sta radi Lav kuci kada je sam leskari.A Ovan i u kuci je akcija pokret.Ovna ne pokrece publika i ljudi kao Lava.Lav atrofira bez publike ljudi su mu gorivo da se pokrene klasicni kompleks.

Poslednja izmena:

MajorTom

Domaćin
Poruka
3.171
" Surova" iskrenost, na neki nacin i mentalna " sirovost", cesto prirodna fizicka ljepota, jednostavnost, prelijepe krupnije oci, sportsko tijelo, privuku me, privucem ih( Ac Strijelac, Mjesec i Saturn u Lavu) ali ipak sam skladniji sa zenama zracnih znakova, jer su veselije, opustenije, tolerantnije , mudrije itd :D

Stannis Baratheon

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.791
" Surova" iskrenost, na neki nacin i mentalna " sirovost", cesto prirodna fizicka ljepota, jednostavnost, prelijepe krupnije oci, sportsko tijelo, privuku me, privucem ih( Ac Strijelac, Mjesec i Saturn u Lavu) ali ipak sam skladniji sa zenama zracnih znakova, jer su veselije, opustenije, tolerantnije , mudrije itd :D
Surova iskrenost i sportsko telo,tolernacije im fali i opustenosti,meni je nekako lako sa zenskim Ovnovima bas zbog tog mog Meseca u Vagi

MajorTom

Domaćin
Poruka
3.171
Saturn u Lavu, Mesec u Vagi...! Ne razumem sta pricate... :flert:

Nista nije komplikovano sa ovnovima...
Meni je Saturn kao vladar Sunca( ego), Marsa ( energija, sex) i Merkura ( razmisljanje) koji su u Jarcu u 1 polju( moj identitet) u Lavu, pored Mjeseca ( emocije) i logicno da pored fizickog izgleda i Ascedenta u Strijelcu odgovaram po prilicno i Vagama, jer su LAv i Strijelac sa VAgom u dobrom sextilnom odnosu.Posebno ako Vage imaju planeta u Lavu, Djevici, Strijelcu, Biku, Jarcu ili ciji je mene cesto privuku.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.