Zene dustveno priznatih lopova

Da li biste trosili muzevljev "prljav" novac?

  • Ne bih se bunila i trosila bih novac

  • Rekla bih mu da to ne radi i odbila bih taj novac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ali ja nesto mislim da je vise tih zena koje same natjeraju muza da se bavi "nekim poslom" zbog njihovih veeeelikih prohtjeva...ima toga...:)

Možda ima i toga, ali kao što Sevilja kaže, ne možeš naterati nekoga na nešto ako sam nije sklon tome. Ipak ne govorimo o nekom malom prekršaju. I to ne umanjuje odgovornost nijednog od to dvoje. Samo korišćenje novca, tako stečenog, iz neznanja nije saučesništvo. Sve ostalo jeste.
 
Zeneeee..ne folirajte se..definitivno ako novac nije od droge,ubistva,sverca oruzjem i prostitucije..sav visak od masnih provizija i trange frange..ne bi mi smetao da ih potrosim na Bahamima,Njujorku,Londonu ili Francuskoj rivijeri..kod Laure Biagiotti, Armanija,Versace,Iv Sen Lorana,opremanju moje kuce sa bazenom i biranju posluge..i velike spavace sobe sa ogromnim krevetom na sredini u kome bi bila sa tim muskarcem ..jesam cinicna po malo ali se bar ne foliram..istina je ovde negde..druga je prica sto nismo na tom izvoru i sto ne mozemo da umocimo prstice u taj med..pa se posipamo pepelom..utci vam muz do velikih poslova i koncesija i pocne biznis..lova kaplje velikom brzinom a vi ..se snebivate i kazete ..jaooo dragi..nemoj srce..vrati drzavi tu lovu od provizije za posao koji si uradio umesto sto je drzis u Dojce banci a vrati i te vaucere za Mauricijus..radije cu u Prolom banjuu..buaahhahaaa..
 
Zeneeee..ne folirajte se..definitivno ako novac nije od droge,ubistva,sverca oruzjem i prostitucije..sav visak od masnih provizija i trange frange..ne bi mi smetao da ih potrosim na Bahamima,Njujorku,Londonu ili Francuskoj rivijeri..kod Laure Biagiotti, Armanija,Versace,Iv Sen Lorana,opremanju moje kuce sa bazenom i biranju posluge..i velike spavace sobe sa ogromnim krevetom na sredini u kome bi bila sa tim muskarcem ..jesam cinicna po malo ali se bar ne foliram..istina je ovde negde..druga je prica sto nismo na tom izvoru i sto ne mozemo da umocimo prstice u taj med..pa se posipamo pepelom..utci vam muz do velikih poslova i koncesija i pocne biznis..lova kaplje velikom brzinom a vi ..se snebivate i kazete ..jaooo dragi..nemoj srce..vrati drzavi tu lovu od provizije za posao koji si uradio umesto sto je drzis u Dojce banci a vrati i te vaucere za Mauricijus..radije cu u Prolom banjuu..buaahhahaaa..

Ajde dosta sa tim pubertetskim fazonima-ne folirajte se. Ako ti tako razmišljaš, tvoja stvar. Ja ne razmišljam tako i ne foliram se. Stvarno ste mi se zgadile, moralne dušebrižnice krstaričinog foruma. Sve što sam napisala je moj doživljaj. Ja to osuđujem. Ti slobodno možeš misliti drugačije.
 
(da se razumijemo odmah na pocetku nisam sponzorusa imam "sasvim solidna" licna primanja)
Bila sam sa jednim takvim tipom :D i bolila me neka stvar odakle mu novac. Za krupnije stvari trosila sam svoje a to ko ce platiti ceh u kafani ili restoranu u opste me nije pekla savjest. E sada da li bih se udala za takvog tipa jako je upitno. Stavljam se u situaciju da ga volim (kao sto i jesam) i da zeli da zivimo zajendo (kao sto i jeste) uzmemo se i sl., nisam pristala ali zbog nekih drugih prepreka (kilometraza) Njegov "prljav" (ko zna kako zaradjen) novac mi je bio totalno u nekoj lijevoj strani mozga ali pak me je cackao. Nije igrao presudnu ulogu u tom momentu jer sam bila zaljubljena do usiju. Dugorocno gledano vjerovatno bih nakon par dana, kada bi pala euforija nastupilo razocarenje upravo sto bih to skontala i pitala bih samu sebe jesam li stvarno spremna za tako nesto ???

A da zivim sa nekim u braku i da on naknadno krene da mulja a do tada smo imali jedan sasvim normalan i solidan zivot. Ne, vjerovatno bih ga prekinula u tome, tj pokusala a kakv bi bio ishod pitanje je ....
 
Zeneeee..ne folirajte se..definitivno ako novac nije od droge,ubistva,sverca oruzjem i prostitucije..sav visak od masnih provizija i trange frange..ne bi mi smetao da ih potrosim na Bahamima,Njujorku,Londonu ili Francuskoj rivijeri..kod Laure Biagiotti, Armanija,Versace,Iv Sen Lorana,opremanju moje kuce sa bazenom i biranju posluge..i velike spavace sobe sa ogromnim krevetom na sredini u kome bi bila sa tim muskarcem ..jesam cinicna po malo ali se bar ne foliram..istina je ovde negde..druga je prica sto nismo na tom izvoru i sto ne mozemo da umocimo prstice u taj med..pa se posipamo pepelom..utci vam muz do velikih poslova i koncesija i pocne biznis..lova kaplje velikom brzinom a vi ..se snebivate i kazete ..jaooo dragi..nemoj srce..vrati drzavi tu lovu od provizije za posao koji si uradio umesto sto je drzis u Dojce banci a vrati i te vaucere za Mauricijus..radije cu u Prolom banjuu..buaahhahaaa..

Da to ono sto sam rekla mnogo je sitnih nekih ilegalnih poslova koje ne smatramo strasnim,jer sto kazes ako nije neki ekstrem ilegala,sta fali ...U svijetu biznisa velike ribe jedu male,i cinjenica je da se svi koriste nekim muckama i prevarama da bi opstali,ili jedes ili si pojeden,nema trece...ako se bira, ko ce izabrati siromastvo a ne lagodan zivot,opet se ogradjujem samo ako nije droga i sl...
Ako cemo pravo kod nas je i te kako zastupljena siva ekonomija,pa buvljaci su puni...ali ti ljudi nemaju drugu opciju vec rade da zivotare,ne zive lagodno...ali moraju,nema drugo...
 
druga je prica sto nismo na tom izvoru i sto ne mozemo da umocimo prstice u taj med..pa se posipamo pepelom..utci vam muz do velikih poslova i koncesija i pocne biznis..lova kaplje velikom brzinom a vi ..se snebivate i kazete ..jaooo dragi..nemoj srce..vrati drzavi tu lovu od provizije za posao koji si uradio umesto sto je drzis u Dojce banci a vrati i te vaucere za Mauricijus..radije cu u Prolom banjuu..buaahhahaaa

И ја мислим да је то у питању. Врло је јасна ситуација када муж зарађује од трговине дрогом, оружјем, убистивма или, не дај Боже, тако неким нелегалним стварима, а колико видим, сасвим је друштвено прихваћено то да млади политичари без дана радног стажа имају милионе, или млади ''експерти'' за пар година рада у страној банци зараде милијарде...
Не видим да су њихове жене нешто гадљиве, а ни ми, јер гласамо за њих све ове године (без обзира којој политичкој опцији припадали, свуда је то исто)...
И сад, у поређењу са њима мужеви који се ту и тамо уграде у неку провизију, заобиђу порез или провуку бизнис кроз рупу у закону...су заиста мале маце.

Цела ова прича ме подсећа на оно:''Сирота сам, ал поштена!''... Нарааавно! Ко се још поштено обогатио???
 
Zeneeee..ne folirajte se..definitivno ako novac nije od droge,ubistva,sverca oruzjem i prostitucije..sav visak od masnih provizija i trange frange..ne bi mi smetao da ih potrosim na Bahamima,Njujorku,Londonu ili Francuskoj rivijeri..kod Laure Biagiotti, Armanija,Versace,Iv Sen Lorana,opremanju moje kuce sa bazenom i biranju posluge..i velike spavace sobe sa ogromnim krevetom na sredini u kome bi bila sa tim muskarcem ..jesam cinicna po malo ali se bar ne foliram..istina je ovde negde..druga je prica sto nismo na tom izvoru i sto ne mozemo da umocimo prstice u taj med..pa se posipamo pepelom..utci vam muz do velikih poslova i koncesija i pocne biznis..lova kaplje velikom brzinom a vi ..se snebivate i kazete ..jaooo dragi..nemoj srce..vrati drzavi tu lovu od provizije za posao koji si uradio umesto sto je drzis u Dojce banci a vrati i te vaucere za Mauricijus..radije cu u Prolom banjuu..buaahhahaaa..
Чекај, тема је- на ЛОПОВСКИ начин стечен капитал.

Извини, али мени такав ''баја'' не треба.

Упознала сам човека који је са 20 марака ( крајем '80. година) озишао у Африку, економиста по струци.
Почео као радник на берзи, кренуло му, успео је, захваљујући својој доброј процени, за једну ноћ да заради 47 милиона долара....сад је главни увозник дијаманата за западну Европу- наш Србин.
Е, на тај новац не бих била гадљива и радо бих га трошила на Бахаме, Карибе и слична егзотична пропутовања...али, муљање, као шт то ради овај морални шљам код нас- НЕ ХВАЛА.:-x
 
И ја мислим да је то у питању. Врло је јасна ситуација када муж зарађује од трговине дрогом, оружјем, убистивма или, не дај Боже, тако неким нелегалним стварима, а колико видим, сасвим је друштвено прихваћено то да млади политичари без дана радног стажа имају милионе, или млади ''експерти'' за пар година рада у страној банци зараде милијарде...
Не видим да су њихове жене нешто гадљиве, а ни ми, јер гласамо за њих све ове године (без обзира којој политичкој опцији припадали, свуда је то исто)...
И сад, у поређењу са њима мужеви који се ту и тамо уграде у неку провизију, заобиђу порез или провуку бизнис кроз рупу у закону...су заиста мале маце.

Цела ова прича ме подсећа на оно:''Сирота сам, ал поштена!''... Нарааавно! Ко се још поштено обогатио???
Прочитај пример који сам навела.
 
А тако обогаћених је у Србији??? Колики проценат?


(Ако не рачунамо малог Марка који је вукао гајбице преко студентске, или њему подобне савремене политичаре и бизМисмене...:mrgreen:)
 
Pa, dok smo u mocvari u kojoj i fin svet misli da nije strasno ako se nesto MALO mazne, a ruzno je ako se MNOGO drpa, mladji da je najobicnija foliraza ako si, bajagi, posten (bajagi jer je aksioma da niko nije posten) siromasni i gladni mastaju da se nafatiraju, kako god bilo... i nema mnogo razumevanja za nekog kome je sve to van misaonog sistema.
Tome se kao okosnica (da ne kazem moralnog pa da me proglase za puritanku, davez i sl :) ) vrednosnog sistema uzima to sto je siromasan...(Ali, i na temi je ocigledno da je ovima, gotovo pejorativno nazvanim "andjeli", i "posteni" , vrednosni sistem utemeljen odredjenim vaspitanjem - obicnom ljudskom merom za pristojnost, cast, savest ). Je l' stvarno svima imovinsko stanje odredjuje nacin misljenja?
Mogu da razumem izvesnu ogorcenost nasih osiromasenih i redovno pljackanjih gradjana, pa da POMISLE da bi i sami maznuli, bez grize savesti... Ali, ako bi stvarno uzeli... :( ... da bi okacili/e neku tasnicu oko ruke...:(
Meni se takvi NI PO CEMU ne razlikuju od one dve mucenice iz Knez Mihajlove sto su se proslavile na You tube maznjavajuci patike ("kosovo za patike")
II na kraju, onaj, valjda, Kacar, posteno se obogatio truleks krpama :).
 
Чекај, тема је- на ЛОПОВСКИ начин стечен капитал.

Извини, али мени такав ''баја'' не треба.

Упознала сам човека који је са 20 марака ( крајем '80. година) озишао у Африку, економиста по струци.
Почео као радник на берзи, кренуло му, успео је, захваљујући својој доброј процени, за једну ноћ да заради 47 милиона долара....сад је главни увозник дијаманата за западну Европу- наш Србин.
Е, на тај новац не бих била гадљива и радо бих га трошила на Бахаме, Карибе и слична егзотична пропутовања...али, муљање, као шт то ради овај морални шљам код нас- НЕ ХВАЛА.:-x

Ma da sigurno...al ajde jeste...
Tema: srecom nemam tih problema i nemam nikakvo misljenje o tome...

Pitanje: znam zenu koja ima 49 god, dvoje dece i muza koji ima brdo love(ne znam kako zaradjene ali da pretpostavimo nelegalno)... ona je radila dok joj se jedno dete nije razbolelo pa je zbog deteta napustila posao... deca su sad 20-tak godina... ona ne moze nigde da se zaposli a i on se sa tim ne slaze... ona nema nista imovine... i sta ona sad da radi?
Da se razvede i vrati na selo kod roditelja koji imaju 100 god... od cega da zivi?
 
Чекај, тема је- на ЛОПОВСКИ начин стечен капитал.

Извини, али мени такав ''баја'' не треба.

Упознала сам човека који је са 20 марака ( крајем '80. година) озишао у Африку, економиста по струци.
Почео као радник на берзи, кренуло му, успео је, захваљујући својој доброј процени, за једну ноћ да заради 47 милиона долара....сад је главни увозник дијаманата за западну Европу- наш Србин.
Е, на тај новац не бих била гадљива и радо бих га трошила на Бахаме, Карибе и слична егзотична пропутовања...али, муљање, као шт то ради овај морални шљам код нас- НЕ ХВАЛА.:-x

A to ti je on ispricao tu bajku za laku noc??????
 
Чекај, тема је- на ЛОПОВСКИ начин стечен капитал.

Извини, али мени такав ''баја'' не треба.

Упознала сам човека који је са 20 марака ( крајем '80. година) озишао у Африку, економиста по струци.
Почео као радник на берзи, кренуло му, успео је, захваљујући својој доброј процени, за једну ноћ да заради 47 милиона долара....сад је главни увозник дијаманата за западну Европу- наш Србин.
Е, на тај новац не бих била гадљива и радо бих га трошила на Бахаме, Карибе и слична егзотична пропутовања...али, муљање, као шт то ради овај морални шљам код нас- НЕ ХВАЛА.:-x
Ho ho ho... garant je posteno zaradio 47mil dolara za jedan dan... :lol: Pricam ti bajke... samo ne znam dal ima neko toliko pametan da mi ih poveruje... :lol: Bahami i Karibi... ;)
 
A to ti je on ispricao tu bajku za laku noc??????
Бајку?
Мислиш ли да је немогуће родити се са абнормалним осећајем за акцијуе, ''бизнис'' , берзе...па он је радио на берзи у Африци, знаш ли ти које све руде тамо постоје?:lol: (злато, дијаманти, нафта...)
Човека знам дуго, тј. моји га знају, радио е у банци с мојом мајком.

Живео је Африци годинама ( ај' ти живи мало у Африци;) ), у Боцвани, има сина '79. годиште, који је несрећан до сржи, јер га жене јуре само због лове.
Тај исти син није хтео да студира, па му је овај рекао да док не заврши школу, живеће на луку и води. И заиста је било тако...овај је на креју питао, има ли још...

Данас има некретнине свуда по свету, али сина је васпитао да има прави систем вредности. Цени људе по ономе што јесу, а не по томе колико имају. Тај дечко је изградио нека пријатељства овде, која и данас одржава и са којима летује тамо за где ови имају новац... да не дужим више, могуће је направити новац и поштено, с тим што је у том случају потребно имати много среће....
 
А тако обогаћених је у Србији??? Колики проценат?


(Ако не рачунамо малог Марка који је вукао гајбице преко студентске, или њему подобне савремене политичаре и бизМисмене...:mrgreen:)
Процентуално можда 0,0000000000000000000000000001%.:lol:

Али овај није био у Србији, него у Африци где може у току спавања да те уједе шкорпија и да те више нема.

Сестриног мужа другари су одлазили тамо на рад као инжењери и за 6 месеци, враћали се са зарађених 20-30 хиљада евра...али, и са маларијом, цревним амебама...:roll:
 
A jel znas ti da u tim rudnicima dijamanata bukvalno rade robovi. Znaci on je svoje bogatstvo stekao zahvaljujuci roblju koje radi za njega . Kada bi imala prilike da posetis neki od njegovih izvora bogatstava verujem da bi ti ipak drazi bili ovi korumpirani politicari i kriminalci.Mnogo su humaniji.Tako se zaradjuju milioni u Africi a tih 20-30000 evra se zaradjuje rintajuci.
To znam posto sam imao druga iz Angole koja je inace jedna od bogatijih zemalja kada su dijamanti u pitanju tako da znam kako tamo belci zaradjuju milione.
 
a od biznismena, trejdera ili menadzera neke jake kompanije neko ocekuje postenje? ako sam se za takvog udala, ocekujem da brani nase interese, tacka. ti ljudi su mentalne ajkule, ne znaju oni za postenje - posten covek nije sposoban da zaradi takve pare. oni su placeni zato sto dodnose neprijatne odluke - ako resim da se udam za njega radim to svesno, svesno trosim novac i svesno snosim rizik sa njim.
 
A jel znas ti da u tim rudnicima dijamanata bukvalno rade robovi. Znaci on je svoje bogatstvo stekao zahvaljujuci roblju koje radi za njega . Kada bi imala prilike da posetis neki od njegovih izvora bogatstava verujem da bi ti ipak drazi bili ovi korumpirani politicari i kriminalci.Mnogo su humaniji.Tako se zaradjuju milioni u Africi a tih 20-30000 evra se zaradjuje rintajuci.
To znam posto sam imao druga iz Angole koja je inace jedna od bogatijih zemalja kada su dijamanti u pitanju tako da znam kako tamo belci zaradjuju milione.
Па нико није рекао да он није суров. Јесте и то изузетно, али удељује сваком по заслузи...а у тим рудницима раде Црнци које су Американци, а не он, претворили у робље.;)
Па сад, ако имаш стомак за то, можда успеш и ти тако да се обогатиш на дијамантима.;)
 
a od biznismena, trejdera ili menadzera neke jake kompanije neko ocekuje postenje? ako sam se za takvog udala, ocekujem da brani nase interese, tacka. ti ljudi su mentalne ajkule, ne znaju oni za postenje - posten covek nije sposoban da zaradi takve pare. oni su placeni zato sto dodnose neprijatne odluke - ako resim da se udam za njega radim to svesno, svesno trosim novac i svesno snosim rizik sa njim.

Није тачно да поштен човек не може да заради.

Ево ја сам окружена људима из струке, који су своје знање и стручност успели добро да наплате.
Реч је о докторима. Летос сам волонтирала у Немачкој и кад сам рекла да сам из Бг-а, један од Немачких доктора ми је питао за два профана са факса који су лично мени водили вежбе.
Значи, људи су богати, баве се медицином и велики су стручњаци.

Ето, може поштено, само не одмах тј. преко ноћи и мораш и ти неки труд да уложиш.

Мени се тај модел изузетно допада.

Ја планирам да се школујем целог живота , дакле, спремна сам да платим ту цену да бих са 45 година могла да возим добра кола и да летујем , а да не размишљам о томе колико ћу да потрошим.

Е сад, питање је шта је коме довољно.
Мени да имам за нормалан живот, сасвим доста.;)

п.с. не желим позлаћену каду!:D
 
Па нико није рекао да он није суров. Јесте и то изузетно, али удељује сваком по заслузи...а у тим рудницима раде Црнци које су Американци, а не он, претворили у робље.;)
Па сад, ако имаш стомак за то, можда успеш и ти тако да се обогатиш на дијамантима.;)

Znaci to sto ih on sada izrabljuje je ok posto nije on prvi poceo. To je kao kad bi te neko silovao i posle dodje neki drugi ali to je ok posto te je pre toga silovao tamo neki Dzordz na primer :)
 

Back
Top