ZENE da li se smatrate dobrom pušačicom?

"Pusacica" je osobina licnosti. Postoje devojke koje u seksu samo to vole (mada i ostalo rade) i one obicno nisu interesantne. Devojke koje vole i ostale stvari su "seksacice".

"Pusacice" obicno p r e p r i c a v a j u decku sa kojim su o bivsima ili vole da iznenade partnera sa nekom forom koje su cule od drugarica, gde ce kad ih pitas "odakle znas tako dobru foru" reci da znaju jer im je rekla drugarica, ali i pomenuti da je nju to naucio njen decko... s cime ce te staviti u nezgodan polozaj <zna se kakav>.

Treba izbegavati "pusacice".
 
nema sanse... najvise 10%... ma sta 10%? mozda cak i 8%... he hehe... da vam kaze vas rikan sad... mozete vi da imate najbolju tehniku na svetu... koju ste skinule sa filmova... al'... ako to nije onaj decko koji treba da bude... bicete samo jedna od nekih koje su to uradile... odradile... bolja rec... i nikad necete ostaviti neki utisak... i sve ostalo je nebitno... ma koliko se trudile...
 
nema sanse... najvise 10%... ma sta 10%? mozda cak i 8%... he hehe... da vam kaze vas rikan sad... mozete vi da imate najbolju tehniku na svetu... koju ste skinule sa filmova... al'... ako to nije onaj decko koji treba da bude... bicete samo jedna od nekih koje su to uradile... odradile... bolja rec... i nikad necete ostaviti neki utisak... i sve ostalo je nebitno... ma koliko se trudile...

osim ako ste mnoooogo dobre :) e takve se pamte :lol:
 
nema sanse... najvise 10%... ma sta 10%? mozda cak i 8%... he hehe... da vam kaze vas rikan sad... mozete vi da imate najbolju tehniku na svetu... koju ste skinule sa filmova... al'... ako to nije onaj decko koji treba da bude... bicete samo jedna od nekih koje su to uradile... odradile... bolja rec... i nikad necete ostaviti neki utisak... i sve ostalo je nebitno... ma koliko se trudile...

ovom rikanu svaka zlatna:)
 
dobro... ima li tu ikoji dečko koji voli osjetit zube i koji voli da ga se gricka?? jer...kad mi je dečko rekao da to želi ja sam se naprosto zbunila :rumenko:
a što se tiče dubokog grla i svih ostalih tehnika.. ja isto mislim da je najbitnije to volit i željet radit jer osim što to dečke pali, onda i puno bolje osjetiš što mu paše jer svak je svoja priča i opustiš se i on ulazi sve dublje i dublje. mene jedino živcira pred kraj, ne da mi se to tako brzo, osjećam se ko neka tuka amo tamo s ustima i glavom..:hahaha: a i mislim da sve to skupa dobiva svoju puninu jedino ako se ljudi vole, jer to je onda nekak posebno..
 

Back
Top