Zena sa dva prezimena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda prestajem da se uklapam u drustvo, mozda sam od retkih koji veruju u porodicu i normalan odnos iako sam relativno mlad za to, mozda bi trebalo da se prilagodim svima vama pa da budem jedan od vas.

Za pocetak cu poceti da slusam najnoviju "Grand" narodnu muziku, sta jos treba da radim? :D


da skines mrak :lol::lol::lol::lol::lol:
sa nevinima ne pricamo iz principa :rolleyes:
 
Da verujesh u sve shto napishesh. :D

porodica je sjajna institucija...najjacha veza izmedju ljudi ne samo na ekonomskom i emotivnom planu...napadnuta sa svih strana raznim metodama....ali ipak nije isto prezime ono shto ljude spaja u porodicu...nije ni krvna veza...nije ni ljubav...
 
Kad cujem da zena ima dva prezimena odmah je gledam drugacijim ocima, da podsetim to su one zene koje svoju porodicu zapostavljaju radi svoje karijere ili cak zbog same sebe...Jos mnogo toga ruznog bi napisao o njima ali bice previse za jednu temu.

Ja sam zena sa 2 prezimena i to sto si napisao su obicne gluposti.
Prosto kad sam se udavala imala sam osecaj i imam ga jos uvek da je moje devojacko prezime deo mene i da ne mogu tek tako da ga se odreknem, cak ni zbog ljubavi. A moj muz je moderan covek, izgradjena licnost, jakog karaktera i nimalo mu moja odluka nije smetala. Nece ni tebi to biti tako strasno kad porastes, pozdrav
 
znate sta je poenta ove teme. da su zene sa jednim prezimenom domacice za primer, savrsene majke, uzorne supruge (hihihi), dobro peglaju zavese, savrseno kuvaju, ribaju terasu, pletu prsluke. kako bre nista zene ne razumete ju ju :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top