Quantcast

žena ili terminator?

egzorcista

Ističe se
Poruka
2.674
Nekada (ne tako davno) žene su bile žene (ženstvene) i ličile su na žene (suknja, haljina, duga kosa...) i ponašale su se kao žene (pletenje, heklanje, vezenje...) tako da su mogle da očekuju da se muškarci prema njima odnose kao prema ženama. Danas su obukle pantalone, sede u kafani i piju pivo i očekuju romantiku...ne može to. One u očima muškaraca nisu više ženke koje treba paziti i maziti nego neko polu-biće koje se vidi kao konkurencija, tako da takva sorta pre može očekivati pesnicu u vilicu nego buket cveća. Slažete li se? :whistling:

gost 230618

Veoma poznat
Poruka
10.610
Nekada (ne tako davno) žene su bile žene (ženstvene) i ličile su na žene (suknja, haljina, duga kosa...) i ponašale su se kao žene (pletenje, heklanje, vezenje...) tako da su mogle da očekuju da se muškarci prema njima odnose kao prema ženama. Danas su obukle pantalone, sede u kafani i piju pivo i očekuju romantiku...ne može to. One u očima muškaraca nisu više ženke koje treba paziti i maziti nego neko polu-biće koje se vidi kao konkurencija, tako da takva sorta pre može očekivati pesnicu u vilicu nego buket cveća. Slažete li se? :whistling:
A što gledati takve? Treba ipak baciti pogled na žene.

gost 230618

Veoma poznat
Poruka
10.610
Sinoć gledam grupu omladine sede na ulici i piju pivo iz flaše i guraju se udaraju čvrge jedni drugima, kad sam prišao bliže vidim da je dosta njih ženskog pola....ali ne bih rekao da su to devojke....to su žene-mutanti. :roll:
Vidim i ja slično nešto. Žena, za malo da na glas izrazi negodovanje zbog ribe, koja cevči pivo i to onako teatralno drži flajku u ruci i ima stav muškarca. Ja opet, za malo da puknem od smeha, a iščekivao sam podrig osrednjeg nilskog konja, kad ono ništa :(

dive

Legenda
Poruka
56.544
Sinoć gledam grupu omladine sede na ulici i piju pivo iz flaše i guraju se udaraju čvrge jedni drugima, kad sam prišao bliže vidim da je dosta njih ženskog pola....ali ne bih rekao da su to devojke....to su žene-mutanti. :roll:
moram da se slozim sa tobom..
moj sestric se pre dva mesca zaljubio na prvi pogled u devojku koju je upoynao kad je sreo majku svog druga..
smuvali se..
i odljubio na drugi pogled zbog njenog ponasanja..
svaka druga rec joj je brate, sine..oboje imaju po 25 god..
kad je raskidao rekao joj je - ti si dobra devojka, ali meni ne treba ortak da se bijem sa njim nego devojka da je volim, pazim i mazim..
neki dan posle toga dok sam parkirala auto pogled mi privukla grupica mladjih ljudi..
dve devojke i dva mladica..
njih dve lepe kao san..namontirane do poslednjeg detalja..
nema niceg vise, niceg manje..ne znas gde pre da pogledas koliko su lepe..
kad sam posle par minuta prosla pored, samo mi je pala roletna..terminologija je im je bila gora od najokorelijeg ulicara..
usta puna q..
zlo i naopako!

gost 230618

Veoma poznat
Poruka
10.610
moj sestric se pre dva mesca zaljubio na prvi pogled u devojku koju je upoynao kad je sreo majku svog druga..
smuvali se..
kad je raskidao rekao joj je - ti si dobra devojka, ali meni ne treba ortak da se bijem sa njim nego devojka da je volim, pazim i mazim..
neki dan posle toga dok sam parkirala auto pogled mi privukla grupica mladjih ljudi..
kad sam posle par minuta prosla pored, samo mi je pala roletna..terminologija je im je bila gora od najokorelijeg ulicara..
usta puna q..
zlo i naopako!
Kako kaže onaj Ajs Nirgutin: ne traže da jedu, ne traže da piju, odmahsavataju kobca da mu zavrnu šiju.

Čujem i ja to uveče na jednom šetalištu u mom gradiću. Ali, nikako mi ne ide u glavu što bre te devojke toliko viču i krešte??? Mnogo bre nešto deranja i kreštanja, a nisu deca.

KiZo

Poznat
Poruka
9.246
Ma i nas su ranije voštili. Sve plave noge i dupad bili. Od toga posle imaš jake noge, a ne od onoga "ajde sine na trening, platiće ti tata". Slažem se da devojčice ne treba baš merdevinama tući, kao npr mene, ali mnogo je to maženja i paženja i posle postanu besni svi...
A ja kad kazem da je batina zakon svi me osude.... Ne vredi ja sam pokusao od par njih i takvih da zaista napravim zenu .pravu zenu ,mnogo je tu patnje i bola bilo (njihovog naravno :D) ali nije vredelo ,prekasno....
Mda kad se samo setim kad sam dzakirao jecam na kombajnu a ono rodilooo i samo sipa iz separatora a mi vezujemo ,nosimo i spustamo dzakove po 50 kila samo bije....I posle penjem se na tavan uz merdevine i tamo odvezujem da se prosusi.....sve u srednjoj skoli ,i niko mi nista nije placao dobijem jelo i sok....kakva puusta teretana muka mi i da sedim tamo ,nikad nisam vezbao na spravama.

gost 230618

Veoma poznat
Poruka
10.610
A ja kad kazem da je batina zakon svi me osude.... Ne vredi ja sam pokusao od par njih i takvih da zaista napravim zenu .pravu zenu ,mnogo je tu patnje i bola bilo (njihovog naravno :D) ali nije vredelo ,prekasno....
Mda kad se samo setim kad sam dzakirao jecam na kombajnu a ono rodilooo i samo sipa iz separatora a mi vezujemo ,nosimo i spustamo dzakove po 50 kila samo bije....I posle penjem se na tavan uz merdevine i tamo odvezujem da se prosusi.....sve u srednjoj skoli ,i niko mi nista nije placao dobijem jelo i sok....kakva puusta teretana muka mi i da sedim tamo ,nikad nisam vezbao na spravama.
I ja sam sa sela. No nije to glavno za odrastanje. Nego, brine me nezainteresovanost i mekoća u odnosu prema svojoj deci. To je danas problem.

Teretanu ni ja ne volim. Ali opet, koje posećuje, neka samo piči. Bolje i to, kad već hoće. nego da je trut.

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.031
to tebe ne treba da se tiče, to je njihov IZBOR, kao što je i tvoj izbor da se prema tim devojkama ne ophodiš kao prema damama ako misliš da ne treba.
ni ja ne volim taj pivopija ispred dragstora lajfstajl, pa šta, poznajem dosta devojaka koje itekako zaslužuju dzentlmena,a koje piju pivo ispred dragstora. možda ih neki dzentlmen odvrati od te navike.
veće su dame od one verzije paris hilton koju poznajemo i koja pije samo kosmopolitan i revolusijon del korason po njujorškim dzez klubovima i šmrče kvalitetan koks.

hoću reći, ni ja ne mislim da si ti neki muškarac vredan truda jer osuđuješ decu koja nemaju izbora , osim pogrešnih, jer su gotovo sve aktuelne opcije pogrešne.
ovo je doba radikalizma, ma šta drugi govorili, i biraš između dve mejn suprotstavljene tendencije, u zavisnosti od ličnog senzibiliteta, od toga čije si dete, od prioriteta iz sporednog arsenala, tipa muzika, hobiji, sport/protivusport itd.
neka pije kod spomenika nekog, neka u najnovijem klubu, ne potežu na isti način i nisu u istom društvu, ali kapiraš poentu.

ne znači da ni jedna ni druga ne zaslužuju da se prema njima ophodiš kao prema dami, jer je trenutno stanje takvo da svaka žena to radi.

a zašto svaka žena to radi je već topik koji podrazumeva mnogo drugih topika
za to možeš da kriviš
50s holivudske barbiturate
dadaizam
pop kulturu
pank DIY
razvoj feminizma u pogrešnom pravcu
obamu
itd.

ja taj fenomen opšteženskog ponašanja žene danas volim da zovem
druga strmina ledenog brega;
nakon progresa i kratke stagnacije na njegovom vrhu usledio je regres i trenutno se odigrava.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
216.318
pa i ranije su dobijale batine
Ali to su bile batine zbog ljubomore a ovo su batine zbog konkurencije. Nije svejedno. :mrgreen:
Vidim i ja slično nešto. Žena, za malo da na glas izrazi negodovanje zbog ribe, koja cevči pivo i to onako teatralno drži flajku u ruci i ima stav muškarca. Ja opet, za malo da puknem od smeha, a iščekivao sam podrig osrednjeg nilskog konja, kad ono ništa :(
Ovo je bas muski...tuci zene

a sto se tice same teme...kod generalizacija istina je uvek negde u sredini....

egzorcista

Ističe se
Poruka
2.674
to tebe ne treba da se tiče, to je njihov IZBOR, kao što je i tvoj izbor da se prema tim devojkama ne ophodiš kao prema damama ako misliš da ne treba.
ni ja ne volim taj pivopija ispred dragstora lajfstajl, pa šta, poznajem dosta devojaka koje itekako zaslužuju dzentlmena,a koje piju pivo ispred dragstora. možda ih neki dzentlmen odvrati od te navike.
veće su dame od one verzije paris hilton koju poznajemo i koja pije samo kosmopolitan i revolusijon del korason po njujorškim dzez klubovima i šmrče kvalitetan koks.

hoću reći, ni ja ne mislim da si ti neki muškarac vredan truda jer osuđuješ decu koja nemaju izbora , osim pogrešnih, jer su gotovo sve aktuelne opcije pogrešne.
ovo je doba radikalizma, ma šta drugi govorili, i biraš između dve mejn suprotstavljene tendencije, u zavisnosti od ličnog senzibiliteta, od toga čije si dete, od prioriteta iz sporednog arsenala, tipa muzika, hobiji, sport/protivusport itd.
neka pije kod spomenika nekog, neka u najnovijem klubu, ne potežu na isti način i nisu u istom društvu, ali kapiraš poentu.

ne znači da ni jedna ni druga ne zaslužuju da se prema njima ophodiš kao prema dami, jer je trenutno stanje takvo da svaka žena to radi.

a zašto svaka žena to radi je već topik koji podrazumeva mnogo drugih topika
za to možeš da kriviš
50s holivudske barbiturate
dadaizam
pop kulturu
pank DIY
razvoj feminizma u pogrešnom pravcu
obamu
itd.

ja taj fenomen opšteženskog ponašanja žene danas volim da zovem
druga strmina ledenog brega;
nakon progresa i kratke stagnacije na njegovom vrhu usledio je regres i trenutno se odigrava.
Ovo što si napisala jeste tema za pdf filozofija. Ima tu istine, ali ja sam u svom životu naučio da stvarima pristupam sa pragmatične strane. Da ti opišem jednu scenu iz rata i biće ti jasan moj stav. Uhvatili ljudi nekog neprijateljskog vojnika (nije bitno ko je neprijatelj) Komandir ga pregledao i rekao:"Vodi to gowno u dolinu!" to mu je bila smrtna presuda jer se u dolini vršila egzekucija ekstremista, manje ekstremni tipovi su išli na razmenu. Ovaj se raskuka kako nije ništa kriv, kako je morao pucati na njih, kako je samo sledio naređenja....Vojnik koji ga je vodio u dolinu je rekao jednu bezvremenu ZEN izreku....VERUJEM TI DA JE TAKO, ALI I JA SAMO VRŠIM NAREĐENJE. :hvala:

p.s. poenta priče je da nije bitno kako je neko postao to što je postao (pekar, lekar, apotekar, ubica, prostitutka, propalica, alkoholičar...) bitno je da je POSTAO. ;)

tab503

Legenda
Administrator
Poruka
58.149
smuvali se..
usta puna q..
zlo i naopako!
al si nemastovita.. i za to postoji resenje..
kao sto za neke postoji

za te tvoje postoje

:mrgreen:

Steinadler

Iskusan
Poruka
6.639
imam iste ove plavezute za ushi... "bouchon"

ma pustite decu nek piju, ja ne kontam recimo ono ne prodajemo alk licima mladjim od 18... u moje vreme devedesetih nije bilo toga mogao si da kupis sta os, sa 13 prvu pljugu, s 14 prvo pivo, petarde, gudru oruzje, tada su se gledale samo prave vrednosti.... pare
a u americi ne smesh do 21 j b t, mene isterali iz kluba nekog imo 18, izadjem na ulicu pognute glave, a omladina cuga, gudra, i tuca se po ulici... reko ebem ti drzavu

Poslednja izmena:

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.300
ništa gore od žene alkoholičarke :bljak:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.