zelim razvod a bojim se


nisam sama/vole me/nedostajala sam svima/toliko srece na ovaj kisni,hladni dan


Misliš da je mislila na forumaše? :think:

Naravno da ne. Ali takođe ne mora da znači da je mislila na porodicu.


А ко је то рекао осим ње саме? :)

A, 'oće forumaši da se igraju detektiva...Misliš bilo ženi dosadno, pa ajde da smisli priču o mužu neradniku i da se zajebava dok joj je dosadno na poslu...?
 
Naravno da ne. Ali takođe ne mora da znači da je mislila na porodicu.




A, 'oće forumaši da se igraju detektiva...Misliš bilo ženi dosadno, pa ajde da smisli priču o mužu neradniku i da se zajebava dok joj je dosadno na poslu...?

Ni prva, ni zadnja tema gde nam postavljač baci kosku i nikad se više ne pojavi a mi razglabamo u nedogled i igramo se detektiva...
 
Ni prva, ni zadnja tema gde nam postavljač baci kosku i nikad se više ne pojavi a mi razglabamo u nedogled i igramo se detektiva...

Hm...za ovu temu ne bih rekao. Nisam na ovom forumu od juče, jedan sam od prvih članova i bio sam dosta aktivan, dok se nisam povukao na skoro 2 godine. Omiljena igrica na forumu mi je bila igranje detektiva, lažnu kosku i klona namirišem odmah, ali ko zna, možda sam ispao iz štosa..:lol:
 
Meni se čini da se ti bojiš samoće...pa iz tvog pisanja ja sam zaključila da si ti sama i sad u svemu iako imaš muža... koji ti ništa ne pomaže...to što on tebe nije prevario ne znači ništa...zašto bi tražio neku sa strane kad ima magarca koji sve radi za njega...kad mu se jede dobije da jede..kad mu se hebe dobije da hebe...a u suštini je nula od čoveka i ti to znaš samo okrećeš glavu na drugu stranu.

+1 na kom
 

Back
Top