Zelenović (koalicija Moramo): Srbiji je potreban brz ulazak u EU i veliki dogovor sa Zapadom

Наравно да имају план, али треба одгледати видео од сат времена...

Мени се чини да њих екологија апсолутно не занима, а ни власт, јер која будала би пуцала у своју ногу, сваки пут када проговори. Као да желе да остану комби странка која се бори за цензус.
Погледај њихова представљања, они се оглашавају искључиво на латиници. Да ли се можда обраћају неким мањинама, као да их већински српски народ уопште не занима ?
Зашто се више баве неким питањима које немају апсолутно никакве везе са екологијом, као што је левица, антифашизам, Младић, Сребреница, Украјина итд ?

Како мисле да освоје власт у Београду, ако се понашају антисрпски и ако желе да њихов гласач буде неко попут Чанка, који не ужива ни један проценат подршке ?
 
Зашто се више баве неким питањима које немају апсолутно никакве везе са екологијом, као што је левица, антифашизам, Младић, Сребреница, Украјина итд ?
Уопште се не баве Младићем, Сребреницом и Украјином, већ их о томе питају а они одговарају. И то одговарају патриотски. Кажу да поштују важећу скупштинску Декларацију о Сребреници, Ратка Младића сматрају зликовцем који је осрамотио српски народ ма где се он налазио, а Руску Федерацију осуђују због агресије на нама пријатељску Украјину која нас је прва подржала када смо ми били бомбардовани и која до данашњег дана није призмала независност Косова.
 
Како мисле да освоје власт у Београду, ако се понашају антисрпски
Не понашају се они антисрпски већ ти који подржаваш злочинце који су у име неког измишљеног, јуловског "српства" клали, палили, силовали и убијали ненаоружане људе на територији Републике Хрватске, у Републици БиХ и на Косову.
Анти-Србин си ти који славиш Слободана Милошевића, Миру Марковић, Ратка Младића, Радована Караџића и друге протуве, народне крвопије издајнике, и зликовце којима су историја и надлежни судови одавно пресудили.
 
Уопште се не баве Младићем, Сребреницом и Украјином, већ их о томе питају а они одговарају. И то одговарају патриотски. Кажу да поштују важећу скупштинску Декларацију о Сребреници, Ратка Младића сматрају зликовцем који је осрамотио српски народ ма где се он налазио, а Руску Федерацију осуђују због агресије на нама пријатељску Украјину која нас је прва подржала када смо ми били бомбардовани и која до данашњег дана није призмала независност Косова.
Није шија него врат. А зашто латиница, кад рецимо чак и ти користиш званично писмо ћирилицу ?
 
Не понашају се они антисрпски већ ти који подржаваш злочинце који су у име неког измишљеног, јуловског "српства" клали, палили, силовали и убијали ненаоружане људе на територији Републике Хрватске, у Републици БиХ и на Косову.
Анти-Србин си ти који славиш Слободана Милошевића, Миру Марковић, Ратка Младића, Радована Караџића и друге протуве, народне крвопије издајнике, и зликовце којима су историја и надлежни судови одавно пресудили.
Па добро ја и ти можемо да подржавамо домаће или стране зликовце и ратне злочинце, али они (мислим на Морамо) су политичари, од њихове речи зависи сваки глас.
Ко нама гарантује да их Вучић не плаћа да лају о неким глупостима, уместо да се баве најважнијом темомом, а то је екологија око које се сви можемо сложити.
 
А зашто латиница, кад рецимо чак и ти користиш званично писмо ћирилицу ?
Не беже они од ћирилице. На београдским изборима 2018. године, на које је покрет НДМБГД изашао самостално, користили су ћирилицу и мада су са 3,7% освојених гласова "прешли" данашњи цензус, нису успели да дођу до тадашњег цензуса од 5%, пре свега због жестоке опструкције од стране лажног опозиционара Ђиласа; ћирилица им свакако није одмогла, али као што видиш није им ни помогла.

1647695499361.png


1647695507758.png


Сада су у коалицији са 60 (словима: шездесет) локалних покрета широм Репоублике Србије, укључујући и АП Војводину, и лого је на латиници. Лого је на латиници и зато да би исти био што сличнији са победничком коалицијом Možemo у Загребу са којом су програмски веома блиски и са којом су збратимљени.
 

Zelenović (koalicija Moramo): Srbiji je potreban brz ulazak u EU i veliki dogovor sa Zapadom​

svi ti nazivi ''moramo'', ''nema druge alternative'' su debilni - ja prosto ne znam kako drugacije da ih nazovem i kod koga ovakve koalicije uopste mogu da prodju osim kod 100% ispranih mozgova

covek je mislece bice, razmislja, i kada mu se kaze ''moras'', ''nema alternative'', pa valjda ukljuci mozak i kaze: a koji si ti faktor da bas tebe slusam?

ovakve koalicije ja misleci precrtavam procitavsi samo nasllov:

nista ne moram, i sve ima alternativu, to su moja najdublja uverenja, stanovista sam suprotnog ovakvima, zelenovic ide na ignore listu, prodaje bajke pd pre 30 godina za koje vec svi znaju da nisu i nikada nece biti realnost, plus sto potire zdravu pamet, ko to nije video pre 30 godina, mozda mu promakne i sada da eu nema alternativu

eu nema alternativu, jer ide ka propasti ubrzano
 
svi ti nazivi ''moramo'', ''nema druge alternative'' su debilni - ja prosto ne znam kako drugacije da ih nazovem i kod koga ovakve koalicije uopste mogu da prodji osim kod 100% ispranih mozgova

covek je mislece bice, razmislja, i kada mu se kaze ''moras'', ''nema alternative'', pa valjda ukljuci mozak i kaze: a koji si ti faktor da bas tebe slusam?

ovalve koalicije ja misleci precrtavam procitavsi samo nasllov:

nista ne moram, i sve ima alternativu, to su moja najdublja uverenja, stanovista sam suprotnog ovakvima, zelenovic ide na ignore listu, prodaje bajke pd pre 30 godina za koje vec svi znaju da nisu i nikada nece biti realnost, plus sto potire zdravu pamet, ko to nije video pre 30 godina, mozda mu promakne i sada da eu nema alternativu

eu nema alternativu, jer ide ka propasti ubrzano
Па када је у питању екологија ту нема више идеологија. Ту стоји то ''морамо'', али на наш живот апсолутно не утичу теме као што су партизани, Сребреница, Младић, Украјина.

Замисли у 21. веку певаш антифа песме, а онда у исто време подржаваш украјинске неонацисте, само зато што су то твоји неонацисти.
Разумео бих, да нису левичари, па ајде.
 
Па када је у питању екологија ту нема више идеологија. Ту стоји то ''морамо'', али на наш живот апсолутно не утичу теме као што су партизани, Сребреница, Младић, Украјина.

Замисли у 21. веку певаш антифа песме, а онда у исто време подржаваш украјинске неонацисте, само зато што су то твоји неонацисти.
Разумео бих, да нису левичари, па ајде.
Mislio sam da ne glasam al zbog ovih moram, protiv njih. E sad sns mi je nešto šućmurast glede podrške Rusiji, pa ću da razmislim...
 
Pu, pu

Pomeri se s mesta odmah.

tumblr_njjaft5zID1qh59n0o1_500.gif
Podsetimo da je SNS namirio sva dugovanja socijalnim kategorijama, Demokratama očigledno nije bilo dosta lopovluka čak je i Dragoljub Mićunović, živi fosil, ukinuo narodno zubalo preko Doma Zdravlja.

Pre 15 godina mi ste se smejali, sad bi vam dobro došlo jelte?
 
Podsetimo da je SNS namirio sva dugovanja socijalnim kategorijama, Demokratama očigledno nije bilo dosta lopovluka čak je i Dragoljub Mićunović, živi fosil, ukinuo narodno zubalo preko Doma Zdravlja.

Pre 15 godina mi ste se smejali, sad bi vam dobro došlo jelte?

Ko to se smejao?
 

Back
Top