Zbogom Srbijo...

zinulo im dupe za jos,imaju 1000 eur platu pa bi hteli 2000,cisto isprdjivanje,ali naravno to je demokratska zemlja,kad bi na Kubi izasli radnici da traze povecanje plate momentalno bi ih odveli u logore na visegodisnju robiju!
 
na kubi vidis svi imaju istu platu od doktora do radnika obicne farme.npr u tim demokratskim zemljama mozes prosetati go i to je demokratija.nisam cuo da zele 2000 evra platu vec sam cuo da zele smanjenje cene energenata i smanjenje cena hrane.zasto kad vec imaju silne pare?
 
U]Uđeš,izađeš ...i najebeš.Imate li vi neki argument,osim izolacije,sankcija,itd...Možete li da napišete u EU hoćemo zbog tog...tog...i togajd da vas čujem.
Evo ti,recimo,ovo pa procitaj(narocito "Zivotni Standard" u EU):
http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B0.
Evropska unija je najmoćnija regionalna organizacija koja trenutno u svetu postoji.U неким областима где су државе чланице свој суверинитет препустиле Европској унији, може се рећи да је Европска унија федерација или конфедерација. Унија нема право да премести додатна овлашћења других чланица на себе без допуштења одређене чланице. Исто тако, одређени број чланица руководи самостално својим политикама од националног интереса, као што су инострани послови, одбрана, валута.

Захваљујући оваквом устројству, Европска унија се не може дефинисати ни као интернационална организација ни као конфедерација или федерација. Могло би се рећи да је sui generis целина.

Тренутни и будући статус Европске уније је предмет велике политичке пажње унутар неких чланица ЕУ.
Право Европске уније
Хијерархијски гледано, право ЕУ уобичајено се дели на примарно и секундарно. Примарно право у правном систему ЕУ је највишег ранга, а све остале правне норме темеље се и подређене су нормама примарног права.

Примарно право чине оснивачки уговори. Ту су укључени и сви додаци, протоколи, конвенције и изјаве уз поједине уговоре.

Секундарно право чине правни акти институција ЕУ и међународни споразуми којима се уређују међусобни односи ЕУ и других међународних организација или трећих држава.

У изворе права ЕУ требало би убројити и судску праксу Европског суда.

Укупност правних прописа Европске уније збирно се се назива acquis communautaire (правна тековина ЕУ), а подељен је на 35 поглавља за потребе преговора о приступању (у преговорима за пето проширење ЕУ био је подељен на 31 поглавље).

Je li dosta ili trebaju jos neki(licni) primeri?
 
Zašto tako,svi znaju da je to bilo maslo proevropskog bloka.
Ivica Dačić koga je aferi koferče spasao Koštunica,da ne ode u zatvor,sada vraća...
Dejan Mihajlov je lično bio prisutan da Ivica Gljivica ne bude uhapšen,ali to je nebitno...
Da li ste vi antisrbi zadovoljni???
EU...pa...EU... EU je smrt za Srbiju.EU je fašistička tvorevina,zašto Irci glat odbiše taj referendum?
Samo naše budale zagovaraju EU...pa... EU... i treba da nestanemo.
A ti Slaven...šta tebi nije jasno...možda to za ustaše?1700000 Srba ste pobili samo u Jasenovcu,šta nije jasno.Posedujem kompletnu dokumentaciju sačinjenu o zločinima ustaša odmah posle rata.:bye:

Ne, nego k'o ste vi. Zvučite kao neki uticajni liberal.
 
A zasto mi lepo ne udjemo u tu EU i onda ako nam se ne svidja lepo izadjemo i to je to.
Udjes izadjes i gotovo.

zato sto da bi usao/la u EU mora da prihvatis nezavisnost kosova , raspad sopstvene drzave i da srbija nema granice tacnije da svako moze da uzme komad srbije kad god mu se digne ona stvar....

koji ste vi jadnici, hocete u EU avecina clanica EU ne priznaje ono sto je najosnovnija stvar svake drzave. njen teritorijalni integritet.
 
Sve ovo što se dešava na političkoj sceni Srbije,napori apsolutističke vlasti DS-a da na bilo koji način i po bilo koju cenu,ostanu na vlasti,pa makar i uz podršku SPS-a,koji ulaskom u koaliciju sa DS-m vrši političko samoubistvo,navodi me na to da Srbija nestaje.
Nestaćemo i kao država i kao nacija.
Svi napori svetskih moćnika u prošlom veku,preko svetskih ratova,i ustaša i Tita,i razbijanja Jugoslavije,do NATO napada na Srbiju,nisu urodili plodom da nas unište,ali će to da urade na početku XXI veka uz pomoć korumpiranih političara iz SPS-a,i već svima znanih svojih plaćenika iz DS-a i ove koalicije okupljene pored nje.

ja koliko znam apsolutisticki DS je bio u opoziciji 2-3 godine za vreme vlade kostunice i sps-a. tako da se obrati DSS-u koji bi da vlada dozivotno a samo da menja partenere.

da placenicki DS koji ce da unisti srbiju, a vecina je izabrala tadica za predsednika DVA PUTA. i jos svaki put sve veca podrska na parlamentarnim izborima.
tako da jedino vi bucna manjina mozete biti izdajnici,placenici i sve sto spocitavas DS-u,
a vecini ne treba niko nista da plati jer vecina u demokratiji vlada.

to sto pises je samo i cisto pljuvanje bez trunke racionalnog, verovatno dok to pises imas knedlu u grlu vidno potresen jer tvoja opcija, kako sad stvari stoje, nece biti na vlasti
 
zato sto da bi usao/la u EU mora da prihvatis nezavisnost kosova , raspad sopstvene drzave i da srbija nema granice tacnije da svako moze da uzme komad srbije kad god mu se digne ona stvar....

koji ste vi jadnici, hocete u EU avecina clanica EU ne priznaje ono sto je najosnovnija stvar svake drzave. njen teritorijalni integritet.

A da nisi ti "jadnik" zato što zastupaš nacionalističko ludilo i revizionistički iredentizam? :dontunderstand:
 
zato sto da bi usao/la u EU mora da prihvatis nezavisnost kosova , raspad sopstvene drzave i da srbija nema granice tacnije da svako moze da uzme komad srbije kad god mu se digne ona stvar....

koji ste vi jadnici, hocete u EU avecina clanica EU ne priznaje ono sto je najosnovnija stvar svake drzave. njen teritorijalni integritet.

ti si jadnik,a kad se setim samo tvojih postova do pre nedelju dana,stvarno si jadnik!
 
Kako mnogi ne znaju ništa...ja ću da putujem kada se standard poveća,šta će ti bezvizni režim ako nemaš para da putuješ...ja ću da živim bolje kada kriminalci i lopovi ovih proevropskih snaga odu u zatvor,tada će da se poveća standard svih građana Srbije,otvoriće se nova radna mesta,ja ću bolje da živim kada vođe europejaca nestanu sa političke scene.To je istina...a ne vaše baljezganje.
Dole EU!
 
Kako mnogi ne znaju ništa...ja ću da putujem kada se standard poveća,šta će ti bezvizni režim ako nemaš para da putuješ...ja ću da živim bolje kada kriminalci i lopovi ovih proevropskih snaga odu u zatvor,tada će da se poveća standard svih građana Srbije,otvoriće se nova radna mesta,ja ću bolje da živim kada vođe europejaca nestanu sa političke scene.To je istina...a ne vaše baljezganje.
Dole EU!
Jesi li procitao moj post(gore)?
 
Kako mnogi ne znaju ništa...ja ću da putujem kada se standard poveća,šta će ti bezvizni režim ako nemaš para da putuješ
Ниси ти добро разумео шта је смисао ове транзиције: сада треба сам да зарађујеш паре, а не да чекаш да ти држава удели.
Наравно, они чија је тржишна вредност нула ће покушати да рационализују свој неуспех тако што ће причати да је прави разлог што немају пара тај што их је опљачкао Ђелић...

ja ću da živim bolje kada kriminalci i lopovi ovih proevropskih snaga odu u zatvor,tada će da se poveća standard svih građana Srbije,otvoriće se nova radna mesta,ja ću bolje da živim kada vođe europejaca nestanu sa političke scene.To je istina...a ne vaše baljezganje.
Dole EU!
Па пре 5. октобра су европејци нестали са политичке сцене, а ти и даље ниси боље живео...
Тако да разлог треба да потражиш у огледалу.
 
Kako mnogi ne znaju ništa...ja ću da putujem kada se standard poveća,šta će ti bezvizni režim ako nemaš para da putuješ...ja ću da živim bolje kada kriminalci i lopovi ovih proevropskih snaga odu u zatvor,tada će da se poveća standard svih građana Srbije,otvoriće se nova radna mesta,ja ću bolje da živim kada vođe europejaca nestanu sa političke scene.To je istina...a ne vaše baljezganje.
Dole EU!

a kako vi unistitelji-izolacionisti mislite da povecate standard,uz pomoc sankcija,ratova i izolacije?vodje pro-evropskih snaga nece nikada nestati sa politicke scene,ali zato hoce vodje izolacionistickih snaga,Dole izolaciona politika,NAPRED EU
 
A da nisi ti "jadnik" zato što zastupaš nacionalističko ludilo i revizionistički iredentizam? :dontunderstand:

Ахахахаааааааааа........аууууууууу са које си се ти прашњаве полице сјурио на интернет... па ово *** ко из времена Броза.........чуј ти њега иредента.......ахахаха...
 

Back
Top