Због серије “Немањићи” руководство РТС-а пред сменом!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi sto se tice filmova u smislu efekata nikada nismo dostigli ni zapad ni Ruse. Nadjite mi ratni film da je imao efekte borbe ko zapadni, mozda malo Lepa sela lepo gore al cak ni to nije bilo bas sve scenski jako. Kosovski boj isto nije bio nesto scenski, vise prica nas vadi scena nikad.

Ne moramo mi da peglamo CGI i šta ti ja znam ali ko što piše u uvodnom postu, odličnu priču bacamo u blato. Malo ozbiljnosti filmadžija i to bi moglo da bude pristojno. Ovako, kao da neko želi da zamrzimo svoju bogatu istoriju mada verujem da je u pitanju pacerski pokušaj bez zle namere.
 
ali to je prva epizoda gde je sam pocetak... prosto nije bilo glamura, zlata i ostalog. viljusku nisu ni koristili jer je djavolska alatka. kasnije je prihvacena a zadnji su je poceli koristiti nemci u 18 veku.

Ma samo da ne bude ona viljuska sa dve ubodne igle....bar tri, da se zna da je srpska...
 
Извор Интермагазина тврди да Бујошевићу и његовој екипи замерају и остале програмске мањкавости; образовни програм готово да не постоји, научни такође, забавни је сведен на једну емисију недељно, нерад се надомешта великим бројем реприза, информативни је потпуно затворен за опозицију, нема дебатних емисија… Укратко, Бујошевић није дорастао месту на којем се налази

Ne brinite, neće žuti Bujke biti smenjen. :D
 
masovnih scena i ne treba da bude. tada nije bilo bitaka tog kalibra. srbija je bila mala zemlja sa mal o vojnika... na nju je slato par vojnih formcija otprilike jacine bataljona .U danasnje vreme) ili nesto jace.

mislim na masovne scene gde vojska popuni ceo ekran a ne da svi stanu u jedan ćošak ......bilo je i onda vojske , ne kao u 1.SR , ali ih je bilo .
 
Ако су "пред сменом" а нису смењени, онда је ово само замајавање јавности, у овој власти карактеристичном маниру.

- - - - - - - - - -

Nema sanse da smo imali ovakvu opremu :D daj bre najbogatije zemlje nisu imali ovako opremljenu vosjku, kakva je ovo nebuloza??? :D
Ниси упућен у тематику ако тако мислиш. Имај на уму да се коментар односи на 13-14. век.

Помињеш 'земље', као да је овде реч о савременим армијама. Тадашњу војску, осим малобројне сталне страже, која је штитила владара, нису опремале земље, тј. владари.
 
Poslednja izmena:
Ne moramo mi da peglamo CGI i šta ti ja znam ali ko što piše u uvodnom postu, odličnu priču bacamo u blato. Malo ozbiljnosti filmadžija i to bi moglo da bude pristojno. Ovako, kao da neko želi da zamrzimo svoju bogatu istoriju mada verujem da je u pitanju pacerski pokušaj bez zle namere.

nije isključno .......senke nad balkanom su dobar primer
 
Ne moramo mi da peglamo CGI i šta ti ja znam ali ko što piše u uvodnom postu, odličnu priču bacamo u blato. Malo ozbiljnosti filmadžija i to bi moglo da bude pristojno. Ovako, kao da neko želi da zamrzimo svoju bogatu istoriju mada verujem da je u pitanju pacerski pokušaj bez zle namere.

bas tako.Holivud je od kravara i vojnika konjice napravio heroje koji su podigli Ameriku, sprovodeci genocid nad domicilnim stanovnistvom,dok su istovremeno ti "heroji" bilo daleko od onih u cistim plavim unifromama kakve je nosio alkoholicar i rasista J.Wayne.Standardno prljavi ,od zla oca i od gore majke,a ni spomena o crnim bufalo vojnicima koji nisu izgubili ni jednu bitku sa indijancima za razliku od belih pionira i heroja
 
Moguće je zato što je danas ovo kretensko parče države gde se sve gleda i radi kroz politiku. Školovanje, umetnost i drugo što ne bi trebalo i smelo da ima dodira sa politikom.

pa politika je danas takva da se uništava sve što je sprsko .......to se vidi sa meseca . Svako ko danas pokuša da kaže nešto ili uradi u ime Srbije i za Srbiju biva popljuvan u roku od oma .......ene ga Amfilohije ......skočila bagra ko da je na dugme .....ebo im pas mater z:mrgreen:
 
pa nije mislio na rvate nego na Srbe . Malopre na RTS je išla emisija o tome .....dolazili majstori za vatreno oružje

To kao ono sto su Japanci dolazili u SFRJ da uce praviti pruge?

- - - - - - - - - -

Imali smo. Naručivalo se od današnjih talijana.

Koliko njih je imalo ovakav oklop i oruzje? Ma daj
 
ali to je prva epizoda gde je sam pocetak... prosto nije bilo glamura, zlata i ostalog. viljusku nisu ni koristili jer je djavolska alatka. kasnije je prihvacena a zadnji su je poceli koristiti nemci u 18 veku.

Ако мало боље погледаш видећеш НА ДЕСНОЈ СТРАНИ ВИЉУШКУ СА 2 ШИЉКА :

Tajna večera, Bogorodičina crkva u Studenici, XIII vek



http://www.avantartmagazin.com/wp-content/themes/snapwire-master/********.php?src=http://www.avantartmagazin.com/wp-content/uploads/2014/12/Tajna-ve%C4%8Dera-Bogorodi%C4%8Dina-crkva-u-Studenici-XIII-vek.jpg&q=90&w=604&zc=1
http://www.avantartmagazin.com/wp-content/themes/snapwire-master/********.php?src=http://www.avantartmagazin.com/wp-content/uploads/2014/12/Tajna-ve%C4%8Dera-Bogorodi%C4%8Dina-crkva-u-Studenici-XIII-vek.jpg&q=90&w=604&zc=1
 
U to doba u Srbiji su vladari koristili rudnike srebra , kojih je i tada bilo , u korist ili na polzu naroda i za najam stranih ratnika i za njihovo opremanje adekvatnom opremom i oruzjem , a siroti narod Sebarski je uzivao u obradi zemlje , stocarstvu , lirsko - epskoj pesmi :) sve dok nisu napali "otomanci i domaci izdajnici " ...

Za razliku od nekih kasnijih koji su "srecni ako iskukaju Rudnu rentu do 5 % godisnje , od sirotih stranaca filantrropa koji se jedva zadovolje sa ostatkom " ...!
 
Poslednja izmena:
У тим разговорима, сазнаје Интермагазин, највише се говори о смени руководства РТС-а пре свега Драгана Бујошевића, с целим тимом који је он довео и поставио. Повод за овакав став јесу “Немањићи” али и друге серије произведене у продукција ове куће и приказане на екранима РТС-а; “Комшије”, “Сумњива лица”, “Сенке над Балканом”, “Пси лају, ветар носи”…чији ниво ни из далека не задовољава стандарде које РТС мора да има.

Senke ne zadovoljava standarde RTS-a. :hahaha::hahaha:
Pa jes vala, nije kao Selo&Baba.
 
Senke ne zadovoljava standarde RTS-a. :hahaha::hahaha:
Pa jes vala, nije kao Selo&Baba.

pa to svi znaju u Srbiji da dve porodice rade ono što bi RTS trebao da radi , da pravi serije i filmove

meni je isto i baba i senke .......sranje i lopovluk na visokom nivou .

- - - - - - - - - -

Ti si popio veceras?

ne , gledao sam večeras RTS gde je to bila tema . Dovodili su majstore za vatreno oružje u to vreme kada neki nisu ni postojali :kafa:
 
Интермагазин није регистрован у апр-у, па није ни легалан извор покретања теме.

Сем тога једини у овом тренутку пише о оставкама у РТС-у и то на основу извора "рече ми један човек, а он је добро упућен"

Када неки озбиљан и званичан медиј објави овакву вест онда причамо о томе, а до тада, штедите тастатуру
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top