Zbog čega više volite da pričate i politici nego o seksu?

Gledam sad detaljnu listu foruma pa mi upade u oči sledeći detalj - na Politici ima 12 miliona poruka, a na Ljis - u samo 5. Čudno mi je to. Mislim, seks je mnogo lepša aktivnost, valjda su i priče o njemu lepše. Zašto vam je onda bliža politika?
Шта о сексу има да се прича? Секс се упражњава.
Само поремећени и девијантни имају потребу о томе жвалавити.
Форумска преписка тог типа је напреднији ниво девијације.
 
Razgovori o politici često pružaju priliku da izrazimo svoje mišljenje o temama koje utiču na sve nas. Ljudi vole da dele svoje stavove o vladinim odlukama, ekonomiji, pravima i drugim važnim pitanjima. Politika se stalno menja i uvek ima nešto novo da se komentariše, što čini diskusiju zanimljivom i aktuelnom.

S druge strane, teme o ljubavi i seksu su intimnije i privatnije. Mnogi se osećaju nelagodno da o tome javno pričaju, jer su to lična iskustva i osećanja. Na forumima, gde svi mogu da vide i komentarišu, ljudi često izbegavaju te teme da bi se zaštitili od negativnih reakcija ili osuda.

Političke rasprave često pružaju priliku za intelektualno nadmetanje. Ljudi vole da testiraju svoje argumente, izazivaju tuđe stavove i učestvuju u debatama. To može biti vrlo stimulativno i daje osećaj da smo deo nečega većeg, da imamo neki uticaj.

Takođe, anonimnost na internetu omogućava ljudima da slobodno izraze svoje političke stavove bez straha od posledica u stvarnom životu. To im daje slobodu da kažu šta zaista misle.
 
Gledam sad detaljnu listu foruma pa mi upade u oči sledeći detalj - na Politici ima 12 miliona poruka, a na Ljis - u samo 5. Čudno mi je to. Mislim, seks je mnogo lepša aktivnost, valjda su i priče o njemu lepše. Zašto vam je onda bliža politika?
Zašto da pričam o seksu? To su intimne stvari.
 
Razgovori o politici često pružaju priliku da izrazimo svoje mišljenje o temama koje utiču na sve nas. Ljudi vole da dele svoje stavove o vladinim odlukama, ekonomiji, pravima i drugim važnim pitanjima. Politika se stalno menja i uvek ima nešto novo da se komentariše, što čini diskusiju zanimljivom i aktuelnom.

S druge strane, teme o ljubavi i seksu su intimnije i privatnije. Mnogi se osećaju nelagodno da o tome javno pričaju, jer su to lična iskustva i osećanja. Na forumima, gde svi mogu da vide i komentarišu, ljudi često izbegavaju te teme da bi se zaštitili od negativnih reakcija ili osuda.

Političke rasprave često pružaju priliku za intelektualno nadmetanje. Ljudi vole da testiraju svoje argumente, izazivaju tuđe stavove i učestvuju u debatama. To može biti vrlo stimulativno i daje osećaj da smo deo nečega većeg, da imamo neki uticaj.

Takođe, anonimnost na internetu omogućava ljudima da slobodno izraze svoje političke stavove bez straha od posledica u stvarnom životu. To im daje slobodu da kažu šta zaista misle.
Pa seks još više utiče na sve nas. Bez njega ne bismo ni postojali.
 
Pa seks još više utiče na sve nas. Bez njega ne bismo ni postojali.
Rekoh već gore

Teme o ljubavi i seksu su intimnije i privatnije. Mnogi se osećaju nelagodno da o tome javno pričaju, jer su to lična iskustva i osećanja. Na forumima, gde svi mogu da vide i komentarišu, ljudi često izbegavaju te teme da bi se zaštitili od negativnih reakcija ili osuda.
 
Gledam sad detaljnu listu foruma pa mi upade u oči sledeći detalj - na Politici ima 12 miliona poruka, a na Ljis - u samo 5. Čudno mi je to. Mislim, seks je mnogo lepša aktivnost, valjda su i priče o njemu lepše. Zašto vam je onda bliža politika?
Zato sto politicke odluke odlucuju o boljitku zivota svih pojedinaca. Seks kao seks manje vise moze imati svako, pa makar i platio. A politicke odluke imaju dalekoseznije posledice.
 
Gledam sad detaljnu listu foruma pa mi upade u oči sledeći detalj - na Politici ima 12 miliona poruka, a na Ljis - u samo 5. Čudno mi je to. Mislim, seks je mnogo lepša aktivnost, valjda su i priče o njemu lepše. Zašto vam je onda bliža politika?
од ових 12 милиона, бар 70% је од пашалучко сатнијеске пуковније клонова..тако да се њима обрати
 
Gledam sad detaljnu listu foruma pa mi upade u oči sledeći detalj - na Politici ima 12 miliona poruka, a na Ljis - u samo 5. Čudno mi je to. Mislim, seks je mnogo lepša aktivnost, valjda su i priče o njemu lepše. Zašto vam je onda bliža politika?

Možda zato što je jedno prilično javna tema, a drugo prilično privatna?
 
Gledam sad detaljnu listu foruma pa mi upade u oči sledeći detalj - na Politici ima 12 miliona poruka, a na Ljis - u samo 5. Čudno mi je to. Mislim, seks je mnogo lepša aktivnost, valjda su i priče o njemu lepše. Zašto vam je onda bliža politika?
Seks treba da se radi a ne da se prica, tako da ti je beskorisno poredjenje sa politikom.
 
Gledam sad detaljnu listu foruma pa mi upade u oči sledeći detalj - na Politici ima 12 miliona poruka, a na Ljis - u samo 5. Čudno mi je to. Mislim, seks je mnogo lepša aktivnost, valjda su i priče o njemu lepše. Zašto vam je onda bliža politika?
Pravilno je: Zbog čega više volite da pričate o politici nego o seksu.
Kakav je to forum na kome su nepismeni moderatori?

Please continue to learn Serbian before posting on the Krstaica forum.
Thank you
:D
 

Back
Top