Zbog čega više volite da pričate i politici nego o seksu?

Gledam sad detaljnu listu foruma pa mi upade u oči sledeći detalj - na Politici ima 12 miliona poruka, a na Ljis - u samo 5. Čudno mi je to. Mislim, seks je mnogo lepša aktivnost, valjda su i priče o njemu lepše. Zašto vam je onda bliža politika?
aha, znaci treba da idemo na taj ljis, pa i tamo da nas davis, DAVITELJU [tasko nacic mi pade na um, ne znam zasto, jel da ponesemo na ljis crvene karanfile?]

ja nisam imao ni pojma, a cuo sam za taj LJIS, sta je to neka skracenica?
ljubav i seks, ijao, ala sam ogranicen, stvarno si me posramio sada, eto i to od tebe, ali brzo mi radi mozak, kada me nesto zanima, priznaj

koji li je seljak smislio skracenicu ljis? zar nije bolje SLJIS, ili LJEKS :D ? i gde je uopste taj forum, jel podforum nekog drugog?

Poslednja izmena:
aha, znaci treba da idemo na taj ljis, pa i tamo da nas davis, DAVITELJU [tasko nacic mi pade na um, ne znam zasto, jel da ponesemo na ljis crvene karanfile?]

ja nisam imao ni pojma, a cuo sam za taj LJIS, sta je to neka skracenica?
ljubav i seks, ijao, ala sam ogranicen, stvarno si me posramio sada, eto i to od tebe, ali brzo mi radi mozak, kada me nesto zanima, priznaj

koji li je seljak smislio skracenicu ljis? zar nije bolje SLJIS, ili LJEKS :D ? i gde je uopste taj forum, jel podforum nekog drugog?
LjakSE :hahaha:

Gledam sad detaljnu listu foruma pa mi upade u oči sledeći detalj - na Politici ima 12 miliona poruka, a na Ljis - u samo 5. Čudno mi je to. Mislim, seks je mnogo lepša aktivnost, valjda su i priče o njemu lepše. Zašto vam je onda bliža politika?
Vole da se ebu u mozak? 🤔 Ne osuđujem, svi mi imamo različite fetiše.

Na śta bi to ličilo?
Obilježavanje obljetnice prvoga seksa uBosni?
Evo ovako bi bilo :

1716801385592.png

1716801476750.png

Jesi ti probao da pricas o ljubavi sa forumasicama?
Da jesi , bilo bi ti jasno zasto je logicnije pricati o politici nego o seksu...
To sve nakiselo , ili nimfomansko ili odmetnik, Cucuk Stana im nije ravna...

Širiš svoju ličnu propagandu onda. Čim si misleće biće i to javno objavljuješ javno zanimljiv si ljudima iz bezbednosnim službama.
ma on je bezbedonosna sluzba, i onaj dule, samo sto duleta odmah provalis, a ovaj se pravi lud, ne moz' ga uvatiti ni za glavu ni za rep
Ne širim nikakvu propagandu.
pa ni dule kao ne siri, samo kontrolisete narativ, da sve bude cakum-pakum

Back