Zasto Vučić krije sadržaj pritisaka zapada na Srbiju u zadnjih 30 dana?

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.541
Cak i Indija zna sta to zapad zahteva od Srbije a mi Srbi to neznamo i krije se od nas. Ok razumem zasto NATO i zapad ne zele da narod Srbije zna sta oni zahtevaju i pritiskaju Vucica ali zasto Vucic cuti o tome zasto to ne kaze javno obzirom da se to ne tice njegove privatne stvari vec je to stvar koja se tice cele Srbije jer Srbija nije njegovo vlasnistvo?

Kazem cak i Indijci na njihovim medijima govore sta to NATO i zapad traze od pocetka marta ove godine do danas od Srbije a mi to neznamo. Naravno ne radi se o uvodjenju sankcija na Rusiju nema veze stim.
 
Poslednja izmena:
Cak i Indija zna sta to zapad zahteva od Srbije a mi Srbi to neznamo i krije se od nas. Ok razumem zasto NATO i zapad ne zele da narod Srbije zna sta oni zahtevaju i pritiskaju Vucica ali zasto Vucic cuti o tome zasto to ne kaze javno obzirom da se to ne tice njegove privatne stvari vec je to stvar koja se tice cele Srbije jer Srbija nije njegovo vlasnistvo?

Kazem cak i Indijci na njihovim medijima govore sta to NATO i zapad traze od pocetka marta ove godine do danas od Srbije a mi to neznamo. Naravno ne radi se o uvodjenju sankcija na Rusiju nema veze stim.
Zna se šta žele Ameri, NATO i EU - da nateraju Srbiju da se bori protiv bratske nam Rusije ...
 
Cak i Indija zna sta to zapad zahteva od Srbije a mi Srbi to neznamo i krije se od nas. Ok razumem zasto NATO i zapad ne zele da narod Srbije zna sta oni zahtevaju i pritiskaju Vucica ali zasto Vucic cuti o tome zasto to ne kaze javno obzirom da se to ne tice njegove privatne stvari vec je to stvar koja se tice cele Srbije jer Srbija nije njegovo vlasnistvo?

Kazem cak i Indijci na njihovim medijima govore sta to NATO i zapad traze od pocetka marta ove godine do danas od Srbije a mi to neznamo. Naravno ne radi se o uvodjenju sankcija na Rusiju nema veze stim.
Како не знамо шта захтевају од нас, па осуду "инвазије", признавање територијалног интегригета Украјине и санкције. Од почетка нам то траже и то отворено. Ако гледаш вести ваљда ти нису промакле те три ситнице.
 
Како не знамо шта захтевају од нас, па осуду "инвазије", признавање територијалног интегригета Украјине и санкције. Од почетка нам то траже и то отворено. Ако гледаш вести ваљда ти нису промакле те три ситнице.
to je najmanji problem postoji neuporedivo veci problem a koji Vucic krije.
 
to je najmanji problem postoji neuporedivo veci problem a koji Vucic krije.

To su mnogo veći problemi šta tačno od nas Zapad zahteva i koji se kriju iza raznih floskula pa čak i one "priznanje Kosova"

Evo priča oko NIS-a i uvoza nafte

Izađe Šešelj i reče - može da uvozimo naftu preko hrvatske, a za uzvrat da izvezemo jestivo ulje u hrvatsku

Dan pretoga u hrvatskoj štampi ide vest kako su deficitarni sa jestivim uljem

Pa onda onaj suluti zahtev Dritana Abazovića o tonama ulja i brašna , kao daih u CG ima par miliona,a ne parstotina hiljada ...znači za nekoga su hteli da urade preprodaju

Da se razumemo - okruženi smo parazitima koji jedino ako parazitiraju na Srb mogu daprežive , a ćale na svu tu decu ( kopilad jednog svetskog poredka) bi nas dapritisne da mu ih mi izdržavamo.
Takođe iza tih naših sitnih "vampira" stoje jošveći ... i sve što smo prošli unazad par decenija jeste samo i isključivo da bi nam "sisali krv"


Da napomenemo da ćaletu sada jedno "dete" upravo mlati komšija,a kako mu je "dete" živelo neka se pogledaju snimci ineka se neko zamisli koliko 15 nukleranih elektrana daje struju, da ne govorimo o drugome
 
to je najmanji problem postoji neuporedivo veci problem a koji Vucic krije.
Шта је већи проблем од овога што отворено кажу. Односно шта нам то тајно траже а да ми не знамо. Траже нам годинама да прекинемо сарадњу са Кином и Русијом, кроз оно њихово да морамо да ускладимо спољну политику са ЕУ, траже нам да признамо Косово, траже нам да будемо мање зависни од руских енергената, траже нам да се не наоружавамо итд... Шта то још они тајно траже а да ми не знамо или нисмо свесни.

Једино што не знамо је чиме нам прете ако нећемо да уведемо санкције. Они мање битни европски политичари траже да нам се уведу санкције, јер ми не желимо да санкционишемо Русе.
 

Seti se o priključenju energetskog sistema KiM na energetski sistem Albanije i da u jednom mometu je Albanija imala restrikcije struje ..pa kako..
A o Valaču na koji kidišu Šiptari ili neko ko se predstavlja kao Šiptar i o igrama oko toga - teško da bi ikada mogli pojmiti ko šta i kako i kosveigra i zašto

Шта је већи проблем од овога што отворено кажу. Односно шта нам то тајно траже а да ми не знамо. Траже нам годинама да прекинемо сарадњу са Кином и Русијом, кроз оно њихово да морамо да ускладимо спољну политику са ЕУ, траже нам да признамо Косово, траже нам да будемо мање зависни од руских енергената, траже нам да се не наоружавамо итд... Шта то још они тајно траже а да ми не знамо или нисмо свесни.

Једино што не знамо је чиме нам прете ако нећемо да уведемо санкције. Они мање битни европски политичари траже да нам се уведу санкције, јер ми не желимо да санкционишемо Русе.

Mislim da namne traže "prekid" već da oni kontrolišu ko kako i koliko i shodnotome ubiraju profit

Naravno nas bi ovde do u beskraj zamajavali pričama o korupciji i kako mi ne znamo pa loše živimo
 
Шта је већи проблем од овога што отворено кажу. Односно шта нам то тајно траже а да ми не знамо. Траже нам годинама да прекинемо сарадњу са Кином и Русијом, кроз оно њихово да морамо да ускладимо спољну политику са ЕУ, траже нам да признамо Косово, траже нам да будемо мање зависни од руских енергената, траже нам да се не наоружавамо итд... Шта то још они тајно траже а да ми не знамо или нисмо свесни.

Једино што не знамо је чиме нам прете ако нећемо да уведемо санкције. Они мање битни европски политичари траже да нам се уведу санкције, јер ми не желимо да санкционишемо Русе.

Траже од нас да постанемо геј унутар штокхолмског синдрома.

Јер није довољно што нас силују у доопе. него ми треба то од њих то да тражимо, па ако се смилују да нам то чине онда нас иебу милосрдно по нашој молби... :fdlan:
 
Citam ga ko bukvar.

Vidim

A ostali ako dođu na vlast junački će da odolevaju koliko sati?

Dobro sesećmda je ispred Hrama izrekao - da neće ni jedan potez povući a da ne konsultuje Rusiju

Mi smo verovali da je "dovukao" narod za ličnu promociju ...a može biti da ga je baćuška postavio ispred da"obeća"
 
Vidim

A ostali ako dođu na vlast junački će da odolevaju koliko sati?

Dobro sesećmda je ispred Hrama izrekao - da neće ni jedan potez povući a da ne konsultuje Rusiju

Mi smo verovali da je "dovukao" narod za ličnu promociju ...a može biti da ga je baćuška postavio ispred da"obeća"
A sta ces ako bolest kod Vucica uznapreduje i umre ode Srbija u tri lepe.Dodjose Djido i Solak na celo Srbilenda.
 
Траже од нас да постанемо геј унутар штокхолмског синдрома.

Јер није довољно што нас силују у доопе. него ми треба то од њих то да тражимо, па ако се смилују да нам то чине онда нас иебу милосрдно по нашој молби... :fdlan:

Не знам зашто си толико запенио, ово је мој одговор да знамо шта запад тражи од нас, јер најгнусније ствари они траже отворено. Нема шта Вучићк да крије. А чак и да каже да има нешто тајно да нам траже, да ли би му веровали или би рекли да изиграва жртву.

А сада, чисто питање за тебе као аутентичног српског патриоту, дакле замисли ти си неко ко се пита у Србији како ћемо и шта ћемо. Дође ти реч да од нас запад тражи санкције а ако не уведемо ми добијамо санкције. Какав је твој одговор. У ствари, не то, знам да је одговор НЕ, него како ћеш организовати живот у Србији, економију и слично, ако крену да нас притискају санкцијама. Шта се дешава са овом земљом.
 

Back
Top