Zasto Vučić krije sadržaj pritisaka zapada na Srbiju u zadnjih 30 dana?

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Не знам зашто си толико запенио, ово је мој одговор да знамо шта запад тражи од нас, јер најгнусније ствари они траже отворено. Нема шта Вучићк да крије. А чак и да каже да има нешто тајно да нам траже, да ли би му веровали или би рекли да изиграва жртву.

А сада, чисто питање за тебе као аутентичног српског патриоту, дакле замисли ти си неко ко се пита у Србији како ћемо и шта ћемо. Дође ти реч да од нас запад тражи санкције а ако не уведемо ми добијамо санкције. Какав је твој одговор. У ствари, не то, знам да је одговор НЕ, него како ћеш организовати живот у Србији, економију и слично, ако крену да нас притискају санкцијама. Шта се дешава са овом земљом.

То треба да питаш онога који је дошао на власт 2012. год. а цена млека је већ 9 год. 38дин/Л., крава има 2х мање, товних бикова 3х мање, свиња 2х итд...уништио је домаћу производњу и село искоренио, а узимао провизију од беспотребних инвеститора, исцрпио је земљу градњом аутопутева и ст.квадрата, а питање је да ли ће бити бензина, гаса, па и становништва да живи по тим некретнинама...

И сада после 10.г. мене питаш шта би ја урадио 2012.г. - па све контра онога што је он радио , јер је слепчина која не види 1 год. унапред, осим свог процента.

fobos11

Domaćin
Poruka
4.792
То треба да питаш онога који је дошао на власт 2012. год. а цена млека је већ 9 год. 38дин/Л., крава има 2х мање, товних бикова 3х мање, свиња 2х итд...уништио је домаћу производњу и село искоренио, а узимао провизију од беспотребних инвеститора, исцрпио је земљу градњом аутопутева и ст.квадрата, а питање је да ли ће бити бензина, гаса, па и становништва да живи по тим некретнинама...

И сада после 10.г. мене питаш шта би ја урадио 2012.г. - па све контра онога што је он радио , јер је слепчина која не види 1 год. унапред, осим свог процента.
Не питам те шта би урадио 2012. године, већ шта би урадио да имаш власт сутра. Како би се носио са овим стварима. Дакле сви слепци, ти видовит, који би пут изабрао да нас поведеш.

Иначе тачно добијем налете прол.ива када прочитам сплачине које си написао, уништено село, цена млека и слично. Ја не знам да ли си јуче пао са дрвета овде па мислиш да од тог дана почиње историја. Српско село умире деценијама, а убрзано од почетка 50их година када је почела јака индустријализација. Тада почиње трансформација сељака у раднике пролетере, јер идеолошки, само радничка класа може изнети социјалистичку револуцију, а и комунизам није баш нешто био одушевљен појмом приватне својине. И од тада људи убрзнано напуштају село. Али то је уједно и процес који постоји свуда у свету, миграција из руралних у урбане делове земље. Дакле све што си написао нити је почело скоро, нити је везано само и једино за Србију.

ОПадање сточног фонда је такође процес који траје прилично дуго и најгоре што можеш да замериш тренутној власти је тај што га није зауставила, али не и да оптужиш да је покренула тако нешто.

Дакле није почелио умирање српског селаи смањење сточног фонда оног дана када си ти одлучио да пратиш вести и да се политички определиш, већ много раније. Уз опаску да тренутно имамо највиши извоз пољопривредних производа у историји, као и да никада нису били већи подстицаји пољопривредној производњи.

Али хајде, нека буде да је све почело 2012. године, тебе питам шта би урадио, пошто видим да имаш став, што је одлично, агресивно га пропагираш, што није лоше, ниси најјачи са аргументима, али када су они били битни у једној интеренет дискусији. Зато си ми логичан избор као неки интеренет месија, шта би учино данас ако би ти дошли западни другари и наредили да уведеш санкције Русији, а ако то не учиниш они ће увести теби. Једноставно питање, надам се да имаш неки одговое, а не да ми цитираш цену млека.

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Не питам те шта би урадио 2012. године, већ шта би урадио да имаш власт сутра. Како би се носио са овим стварима. Дакле сви слепци, ти видовит, који би пут изабрао да нас поведеш.

Иначе тачно добијем налете прол.ива када прочитам сплачине које си написао, уништено село, цена млека и слично. Ја не знам да ли си јуче пао са дрвета овде па мислиш да од тог дана почиње историја. Српско село умире деценијама, а убрзано од почетка 50их година када је почела јака индустријализација. Тада почиње трансформација сељака у раднике пролетере, јер идеолошки, само радничка класа може изнети социјалистичку револуцију, а и комунизам није баш нешто био одушевљен појмом приватне својине. И од тада људи убрзнано напуштају село. Али то је уједно и процес који постоји свуда у свету, миграција из руралних у урбане делове земље. Дакле све што си написао нити је почело скоро, нити је везано само и једино за Србију.

ОПадање сточног фонда је такође процес који траје прилично дуго и најгоре што можеш да замериш тренутној власти је тај што га није зауставила, али не и да оптужиш да је покренула тако нешто.

Дакле није почелио умирање српског селаи смањење сточног фонда оног дана када си ти одлучио да пратиш вести и да се политички определиш, већ много раније. Уз опаску да тренутно имамо највиши извоз пољопривредних производа у историји, као и да никада нису били већи подстицаји пољопривредној производњи.

Али хајде, нека буде да је све почело 2012. године, тебе питам шта би урадио, пошто видим да имаш став, што је одлично, агресивно га пропагираш, што није лоше, ниси најјачи са аргументима, али када су они били битни у једној интеренет дискусији. Зато си ми логичан избор као неки интеренет месија, шта би учино данас ако би ти дошли западни другари и наредили да уведеш санкције Русији, а ако то не учиниш они ће увести теби. Једноставно питање, надам се да имаш неки одговое, а не да ми цитираш цену млека.

Nisi trebao toloko da sereš (pišeš) bez osvrta na prokletstvo!

Da imam moć, Vučić bi morao da otvori taj ekspres lonac pred narodom i velikim silama, da mu eksplodira u lice, pa Tadić, pa i Dačić.

Prevedeno za vas progresivce, bi značilo da bi morao da položi svoje dijaboličke (zapadno rečeno mefisofelovske) račune, prihvati ono što je sam dogovorio, a potom odgovara pred sopstvenom ruljom kojoj se udvarao. "Kada bes prevlada strah, tada rulja okupa svog tiranina u krvi"

Da li treba još da ti crtam Političku teoriju, kako se isprljani narod čisti od nagomilanog prokletstva, ološelite i nemorala.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
61.653

fobos11

Domaćin
Poruka
4.792

Da imam moć, Vučić bi morao da otvori taj ekspres lonac pred narodom i velikim silama, da mu eksplodira u lice, pa Tadić, pa i Dačić.

Prevedeno za vas progresivce, bi značilo da bi morao da položi svoje dijaboličke (zapadno rečeno mefisofelovske) račune, prihvati ono što je sam dogovorio, a potom odgovara pred sopstvenom ruljom kojoj se udvarao. "Kada bes prevlada strah, tada rulja okupa svog tiranina u krvi"

Da li treba još da ti crtam Političku teoriju, kako se isprljani narod čisti od nagomilanog prokletstva, ološelite i nemorala.

Ето, човек те пита шта би конкретно урадио да се суочиш са једним реалним, не толико хипотетичким проблемом, ти би народу рецитовао политичку теорију док не поцркају.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
35.953

Stoji da gajim frustracije zbog takvih midrosera koji misle da znaju sve najbolje ... pa prema tome ne vidim šta je poenta u kome se od nekoga, ma ko bio, zahteva puna odgovornost za sve i za pokretanje svih procesa, kao da taj neko ne deluje u nekom sistemu u kome postoje more interesa, uticaja i intriga

Politikai vođenje države nije serviranje na tacni svega jer onda sebi ukidaš manevarski prostor ali nema neki bi idot da lično njemu predesenik podnosi ekspoze

Da li možda znaš šta smo svepostpisali nakon uvođenja demokratije pa nam vezane ruke?

canavaro

Primećen član
Poruka
615
Vidim

A ostali ako dođu na vlast junački će da odolevaju koliko sati?

Dobro sesećmda je ispred Hrama izrekao - da neće ni jedan potez povući a da ne konsultuje Rusiju

Mi smo verovali da je "dovukao" narod za ličnu promociju ...a može biti da ga je baćuška postavio ispred da"obeća"
a vucic je dobro poznat po tome da je jako principijelan covek, da drzi rec, kad jednom nesto kaze to je tako i nikako drugacije, zivot daje za istinu? :hahaha:

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Ето, човек те пита шта би конкретно урадио да се суочиш са једним реалним, не толико хипотетичким проблемом, ти би народу рецитовао политичку теорију док не поцркају.

Narod mora da krene da "crkava", da bi se "setio" ko je kriv!

To je tako uvek bilo. Dakle, neka katastrofa mora da udari da bi se uvelo pročišćenje nemoralnog i iskvarenog naroda (npr. 100 obesiti na terazijama). Sobzirom da je sve opustošeno i da smo popuno zavisni, baš bi ovaj sukob u Ukrajini između SAD i Rusije mogao pogurati neku širu katastrofu, da narod skoči na Dahije

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
35.953
Među njima su odbijanje Aljbina Kurtija da se izbori održe na Kosovu i Metohiji, pretnje sankcijama Srbiji i odnosi prema NIS-u i nabavci nafte za srpsko tržište.

Takođe, analiziraće se i sva dešavanja, posebno imajući u vidu krizu sa snabdevanjem osnovnim životnim namirnicama u Evropi.

B92: Zaseda Savet za nacionalnu bezbednost FOTO http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=03&dd=22&nav_category=11&nav_id=2126522

Kao što rekoh pritisak je na nas da ovim okolnima otvorimo pristup silosima

A kada otvorimo silose onda će veliki Srbi da vrište kako je to neko mogao da uradi , a pre toga šire nezadovoljstvo u narodu kako bi ih izveli na ulice

Eno na index.hr vest da je predsednik njihovog parlamenta razgovarao sa predsednikom kineskog parlamenta
Zašto ... pa toliki je pritisak ovde dačak i Kina mora da reaguje

Malo je Zagrebu biojedan dron?
Poruka je automatski spojena:

a vucic je dobro poznat po tome da je jako principijelan covek, da drzi rec, kad jednom nesto kaze to je tako i nikako drugacije, zivot daje za istinu? :hahaha:

To ti ne znaš , tako da opušteno popitanju ko ima poverenje u njega

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
12.409
Cak i Indija zna sta to zapad zahteva od Srbije a mi Srbi to neznamo i krije se od nas. Ok razumem zasto NATO i zapad ne zele da narod Srbije zna sta oni zahtevaju i pritiskaju Vucica ali zasto Vucic cuti o tome zasto to ne kaze javno obzirom da se to ne tice njegove privatne stvari vec je to stvar koja se tice cele Srbije jer Srbija nije njegovo vlasnistvo?

Kazem cak i Indijci na njihovim medijima govore sta to NATO i zapad traze od pocetka marta ove godine do danas od Srbije a mi to neznamo. Naravno ne radi se o uvodjenju sankcija na Rusiju nema veze stim.
Jer je izdajnik.

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Da li možda znaš šta smo svepostpisali nakon uvođenja demokratije pa nam vezane ruke?

Svi ће они завршити на еразијама, али катастрофа треба да лупи народ тако, да се пробуди.

Не капирате ви филозофију ?

Ви капирате само квантитет у неким мерама: тоне брашна, грашка, бензина, гаса, итд... треба тога да нема, да би слабо мислећи србин, почео да мисли и бори се против дијаболика, мефистофела и дахија.

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
12.409

To je tako uvek bilo. Dakle, neka katastrofa mora da udari da bi se uvelo pročišćenje nemoralnog i iskvarenog naroda (npr. 100 obesiti na terazijama). Sobzirom da je sve opustošeno i da smo popuno zavisni, baš bi ovaj sukob u Ukrajini između SAD i Rusije mogao pogurati neku širu katastrofu, da narod skoči na Dahije
kraljevski nema sta

Idemo da se bijete!

Neki ćete poginete a neki će se vrnem.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
35.953
Svi ће они завршити на еразијама, али катастрофа треба да лупи народ тако, да се пробуди.

Не капирате ви филозофију ?

Ви капирате само квантитет у неким мерама: тоне брашна, грашка, бензина, гаса, итд... треба тога да нема, да би слабо мислећи србин, почео да мисли и бори се против дијаболика, мефистофела и дахија.

To gde će ko završiti nije tema,već kako ćemo svačije eksperimente da ispravimo

Taj nagori mogući pogled - nađemo krivca 'obesimo ga' i problem rešen

Tako seponašaju samo nezreli ljudi ograničenog iq i nekog ličnog osećaja krivice - daj dadrugog okačimo pre nego mene

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
35.953
На кога НАС ?

Не пројектуј тиранина на "нас".

Тиранин је тешка пичкица

Aj bre ne lupetaj više sa tom ispraznom pričom o tiraniji

Ti ako nemaš osećaj pripadnosti i ako ne razumeš ko je tvoj reprezent i kako seto održava i na tebe i na okolinu to je samo dokaz tvog slepila ili zlonamernosti

Prema tome ne truj prostor svojim neosnovanim i zlonamernim predpostavkama

Umesto da ovdepolemišemo kako da prođemo ovo kao društvo ti i tebi slični bi da upiru prstom, pametuju, šire sulude priče i slično .

Poslednja izmena od moderatora:

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
To gde će ko završiti nije tema...

То је права тема : есенција егзистенције!

Примењена филозофија, захтева прочишћење испрљаног, неморалног и проклетог народа!

Дугогодишње нагомилавање проклетства мора бити скинуто са ових неодговорних дијабола!

fobos11

Domaćin
Poruka
4.792

Ево ја још једном ти директно постављам питање, да ти имаш власт, да ти дођу западни другари и траже ти да уведеш санкције Русији, а ако то не учиниш они ће увести Србији, шта би ти радио. Занемари Алека и ове, ето да ти додатно олакшам, већ си их све похапсио, затворио, тукао гов.њивом мотком, све оно што је у глави си испунио. Дошло време да водиш државу. Дође ти конкретан овакав предлог. Шта радиш. Додатно ћу ти олакшати, изабери неку опцију, али објасни зашто си тако нешто изабрао. Дакле опције су следеће:

1. Прихватиш ултиматум и уведеш санкције
2. Не прихватиш ултиматум, не увдеш санкције, али санкције се намећу нама
3. Рецитујеш западним "партнерима" и народу "Почетак буне против Дахија"
4. Објашњаваш Хајдегерову фундаменталну онтологију

Ако не можеш да се снађеш и изабереш једну, заокружи више опција, али само објасни зашто си баш то изабрао и какве би то даље последице проузроковало. Јер све у животу, свака одлука, доводи до неких последица.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
35.953
То је права тема : есенција егзистенције!

Примењена филозофија, захтева прочишћење испрљаног, неморалног и проклетог народа!

Дугогодишње нагомилавање проклетства мора бити скинуто са ових неодговорних дијабола!

Budalaštine,zamajavanje i spin

Poslednja izmena od moderatora:

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Aj bre ne lupetaj više sa tom ispraznom pričom o tiraniji.

Ти си неморална чим би да се упетљаваш политикантством у даља разрешавања још већим петљавинама...

Те ваше петљавине и непринципијелне неморалне спољне политике, нарочито у оваквим блиским сукобима титана, довешће до уцене тиранина и његове клике и убрзаће слом државе, када ће руља подивљати!

Ти ниси морална, па не можеш да схватиш да некомпетенција клике уводи све нас у катастрофу ...

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Budalaštine,zamajavanje i spin

Чиста политичка теорија. А ту науку, колико сам приметио вучић врло добро познаје, само што дијаболик мисли да ће се провући кроз конопац и да га неће омастити.

Међутим, усро се и поседео за 3 дана...

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
35.953
Чиста политичка теорија. А ту науку, колико сам приметио вучић врло добро познаје, само што дијаболик мисли да ће се провући кроз конопац и да га неће омастити.

Међутим, усро се и поседео за 3 дана...

A tvoja je poenta šta?

Ti bi bio sposobniji na njegovom mestu?

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Ево ја још једном ти директно постављам питање, да ти имаш власт, да ти дођу западни другари и траже ти да уведеш санкције Русији, а ако то не учиниш они ће увести Србији, шта би ти радио. Занемари Алека и ове, ето да ти додатно олакшам, већ си их све похапсио, затворио, тукао гов.њивом мотком, све оно што је у глави си испунио. Дошло време да водиш државу. Дође ти конкретан овакав предлог. Шта радиш. Додатно ћу ти олакшати, изабери неку опцију, али објасни зашто си тако нешто изабрао. Дакле опције су следеће:

Када почупаш 10,000 паразита из структуре, прекидају се сви претходни односи, споразуми, уговори, меморандуми разумевања и започиње нова ера односа.

Поново се успостављају односи.

Читај мало историју међ.односа, тешко ми је да прескачем по 3 поглавља у 5 различитих предмета !

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.