Zasto sve vise klinke upraznjavaju analni sex?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da nisi mozda ljubomorna sto tebe niko nece??:per: Ko to odredjuje kad neko treba da se ****? Ja?Ti? ako neko voli neka se **** i sa 7,ali ako je samo dobrovoljno!

Јесам. Јааааао, све моје другарице су већ ТО урадиле, а ја нисам. Морам наћи некога, хитно.

Па, нико не одређује.
Ако им се ебе, нека се ебу.
Шта, оне су као приморане, дечко ће их оставити ако му не буду дале, шмрц? Спонзор им неће више давати парице? Јадне.
 
Overu, ja svaki put kad citam tvoj post imam utisak da se deres na mene i da si pomalo ljubicast u licu.

A stvar je u sledecem:
-Deci je dosadno.
-Deca hoce da budu velika, i igraju se mame i tate ili cega vec.
-Deca misle da je to kul.
-I onda kad deca naprave decu, skontaju da su se zajebali zesce.

5 ti hoces da ispadnes pametna ali ti ne ide!
 
Јесам. Јааааао, све моје другарице су већ ТО урадиле, а ја нисам. Морам наћи некога, хитно.

Па, нико не одређује.
Ако им се ебе, нека се ебу.
Шта, оне су као приморане, дечко ће их оставити ако му не буду дале, шмрц? Спонзор им неће више давати парице? Јадне.

A sta ti meni u tvojih 15 godina mozies da das da ostanem sa tobom u vezi ako to nije *****? ako mislis da neko samo zeli da se godinama ljubi sa tobom onda trazi vezice na par dana i to je to,ako zelis nesto ozbiljno pocni da se karas!;)
Ja nisam sponzor i tako razmisljam!
 
A sta ti meni u tvojih 15 godina mozies da das da ostanem sa tobom u vezi ako to nije *****? ako mislis da neko samo zeli da se godinama ljubi sa tobom onda trazi vezice na par dana i to je to,ako zelis nesto ozbiljno pocni da se karas!;)
Ja nisam sponzor i tako razmisljam!

Баш пре неких сат времена сам рекла нешто слично.
И све је то тако.
Зато и кажем да ме боли уво ко се с ким ебе.
Ако девојка 'оће да буде у вези са неким старијим, као што девоке воле, или ће спавати с њим или ништа од везе. Или нека буде у клиначкој вези.
Ја нећу.
Ето....А ти одмах запенио.:lol:
 
Overu, svaku temu ucinis interesantnijom, ali ozbiljno :lol:
Naravno,uvek tu u sluzbi naroda i razuma(dobri stari slogan)!:D
Баш пре неких сат времена сам рекла нешто слично.
И све је то тако.
Зато и кажем да ме боли уво ко се с ким ебе.
Ако девојка 'оће да буде у вези са неким старијим, као што девоке воле, или ће спавати с њим или ништа од везе. Или нека буде у клиначкој вези.
Ја нећу.
Ето....А ти одмах запенио.:lol:
Pih da ja penim za svaku sitnicu zavrsio bih do sada u Lazi Lazarevicu,uzvicnici su navika a volim da podbadam nekog kad pocinje da se duri kako je pametan i iskusan!
 
Pih da ja penim za svaku sitnicu zavrsio bih do sada u Lazi Lazarevicu,uzvicnici su navika a volim da podbadam nekog kad pocinje da se duri kako je pametan i iskusan!

На узвичнике нисам ни обраћала пажњу док не видех да други корисници указују на то. Него тако некако склапаш реченице.

Хихихихи - за болдовано.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top