Зашто су Српске жртве у 52 села које су масовно поклане и силоване око Сребренице игнорисане од Запада?

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.843
Ауторска: У независном документарцу A Town Betrayed 2010 приказани су докази да су муслимани на најбруталнији начин све Српско поклали у 52 Српска села око Сребренице, све женско силовано па поклано, труднице приковане за дрва па распорене. Сав доказ и данас је Хашком Трибуналу доступан они игноришу. Како то да све Српско поклано у 52 Српска села, масовно силовано све женско па поклано ништа није вредно за Запад који стално понавља о Сребреничком масакру?
 
Poslednja izmena:
Zato što su sastavni deo projekata a ne cilj

Cilj je bio postaviti granicu sa Srbima na Drini, na žalost Nemca nisu preko svojih proxija uspeli to ostvariti ali ni preko svojih lobiranja u tada moćnoj i iedinoj svetskoj sili ono što mi znamo pod imenom Amerika

Zato su preko svojih agenata kojima su Srbi bili premreženi zbog dugogodišnje kontrole SDB-a od strane BND-a, a kao posledica rasformoranja UDB-e (koje se još uvek plaše oni koji su pripadnici SDB) sproveli niz operacija a jedna je Srberenica kao zalog za buduće ucene

Tek dolaskom Volfganga Petriča kao viskog predsatvnika kreće realizacija tog projekata
Da bude još bizarnije za tog čoveka je jedna žena iz istočno bosanskog sela tvrdila da je njen izgubljeni brat za vreme DSR ( toliko o "dijaninoj deci")

Cela priča Srebrenica liči na "Katinsku šumu" kada su Nemci za vreme DSR najednom "otkrili" masovnu grobnicu poljskih oficira i podoficira koje su navodno streljali Sovjeti

Odavno postaje jasno da su mnoge medije pa i najuticajnije američke kontrolisani ne iz amerike, već preko krupnog kapita ko zna kog porekla
Možda upravo onoga koje su kontrolisali nekadađnji nacisti, jer postoji opravdana sumnja da se Nemačka nije baš podigla Maršalovim planom
 
Evo ti odgovora zasto.

1716626238524.jpeg
 
Ретардиран ти одговор. Милошевић је био марионета твог Запада. Милошевић је наредио да се повуку сви топови који су могли гађати Хрватске градове да се штити Крајина, наредио да се онемогуће ракете у Крајини да гађају Загреб. Запад је подржао да се све Српско покоље и силује Српско у 52 Српска села око Сребренице. Ратко Младић је у телефонском разговору пре него што је отишао у Сребреницу да заустави даљи покољ Српских села око Сребренице отерао Милошевића у проклетство кад је Милошевић жустро покушао да га заустави. Покриј се ушима.
 
Ретардиран ти одговор. Милошевић је био марионета твог Запада. Милошевић је наредио да се повуку сви топови који су могли гађати Хрватске градове да се штити Крајина, наредио да се онемогуће ракете у Крајини да гађају Загреб. Запад је подржао да се све Српско покоље и силује Српско у 52 Српска села око Сребренице. Ратко Младић је у телефонском разговору пре него што је отишао у Сребреницу да заустави даљи покољ Српских села око Сребренице отерао Милошевића у проклетство кад је Милошевић жустро покушао да га заустави. Покриј се ушима.

Ti, ocigledno, nisi ni bio rodjen devedesetih, ili si jos sisao sisu :D
 
Ti, ocigledno, nisi ni bio rodjen devedesetih, ili si jos sisao sisu :D
Ти си побегао на Западу и сисао сису западњачку док сам био на ратиштима 90их. Милошевић је 100% марионета Запада, има сведока да је наредио повлачење топова и да се онемогуће ракете у Крајини. Покриј се ушима.
 
Ti, ocigledno, nisi ni bio rodjen devedesetih, ili si jos sisao sisu :D
Рођен сам крајем 60их, био на ратиштима 90их, дођи побегуљо код мене да ти покажем. Побегуља издајничка улизица западу.
 
Gdje su spiskovi, imena, ptezimena, u kom svojstvu su poginuli i kada?
Објављено је у Вечерњим Новостима имена. Докази за масовна клања и силовања су приказани у документарцу и на сигурном се држе.
 
Објављено је у Вечерњим Новостима имена. Докази за масовна клања и силовања су приказани у документарцу и на сигурном се држе.

Koliko je žrtava brojem? Vojnici? Civili?
 
Ti si, bre, neki klinac od maksimum 20 godina, nema teoretske sanse da ovako pise neko ko je ratovao :D
Bukvalno ti je svaki post poluretartidan, sto znaci ili imas 20-tak godina, ili imas mozak nekoga od 20 a imas 60, sto znaci da ti je IQ = 33 :D
Ти си ретардирани побегуља који сиса све западњачко. Ево на форуму напиши нек дођу и виде кад год хоћеш време да ти завежем уста за сва времена. Твој IQ = 10. Има нас пуно са ратишта и у мом Крагујевцу, сви исто кажу као ја, само истина.
 
Rekao bih zato što naši političari nemaju korist od vođenja procesa protiv muslimanske strane, što se razloga za to tiče rekao bih da su sa jedne strane srpski, hrvatski i muslimanski politički/vojni vrh "sarađivali" i radili na ličnim bogaćenjima - jer maltene svi oni imaju to neko poreklo/poznanstvo još iz komunističkih vremena. Drugi razlog tu je Zapad koji ima svoje lične interese, a i kontam da u fiokama imaju i više no dovoljno dokumentacije protiv naših političara za sve i svašta, zašto bi ovi rizikovali da se zameraju Zapadu kada još uvek mogu da se bogate na štetu sopstvenog naroda?
 
Koliko je žrtava brojem? Vojnici? Civili?
Иди нађи број па види, објавили су пре пар година. Довољно је и у документарцу показано о масовном клању Срба, силованим па покланим у 52 Српска села око Сребренице.
 
Tu sam, evo me ispred bioskopa u Plazi :D
Време кад у Крагујевцу или Београду и сви нек виде како ћеш да прођеш. Немој да не дођеш.
 
Jesu li pokretani sudski postupci?
Nisam siguran za to?
Jesu pokretani neki postupci od strane porodica stradalih protiv pojedinaca koji su učestvovali u ubistvima, mada ne znam detalje oko toga tj. kao se to okončalo?
Znam da je nekoliko muslimana javno osuđeno za zlostavljanje srpskih civila, mada takođe mislim da je i to bilo samo da se zamažu oči srpskom stanovništvu i da se delimično smire tenzije.
 
Nisam siguran za to?
Jesu pokretani neki postupci od strane porodica stradalih protiv pojedinaca koji su učestvovali u ubistvima, mada ne znam detalje oko toga tj. kao se to okončalo?
Znam da je nekoliko muslimana javno osuđeno za zlostavljanje srpskih civila, mada takođe mislim da je i to bilo samo da se zamažu oči srpskom stanovništvu i da se delimično smire tenzije.

Čekaj? Postoje li presude sudova i ko je osuđen ako je osuđen?
 
Mora se priznati da su Srbi i VRS bili na višem civilizacijskom nivou te su sva ubijanja vršena prema evropskim standardima.
Не може друго да се очекује од комуниста него антисрпско просеравање.
 
Ауторска: У независном документарцу A Town Betrayed 2010 приказани су докази да су муслимани на најбруталнији начин све Српско поклали у 52 Српска села око Сребренице, све женско силовано па поклано, труднице приковане за дрва па распорене. Сав доказ и данас је Хашком Трибуналу доступан они игноришу. Како то да све Српско поклано у 52 Српска села, масовно силовано све женско па поклано ништа није вредно за Запад који стално понавља о Сребреничком масакру?
Није проблем у западу, него у Вучићу. Ми у Србији немамо ни један музеј геноцида, а доживели смо геноцид и од Турака, као и геноцид и злочине од стране шиптара и босанских муслимана.
Само Ханџар дивизија и злочини тих исламиста заслужују посебан музеј геноцида.
 

Back
Top